Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Olomouc


MarvinX

Doporučené příspěvky

bylo to super, přátelské a pohodové posezení u piva a hodinek, díky všem za účast, těším se na další setkání

 

kubson: já to nebyl, já měl jen dietní brambrák light :D

ale dlužím ti stovku za lemány, takže to máš u mě v záloze ;)

Upraveno uživatelem gas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikdo nic? tak já jen kromě toho že bylo dobře dodám, že mi někdo dlužíte za opékané brambory :devil: k placení účtu jsem se dostal jako poslední :D

Ono je to riziko, platit poslední, ale někdy se to i vyplatí. Holt si měl smůlu (mimochodem já jsem nic nejedl).

Jo, taky se mi to líbilo a až se bude podobná akce opakovat, rád se zúčastním. Doma jsem manželce hned oznámil, že jsem měl nejmíň hodinek ze všech a že s tím budu muset něco dělat.

Gasi, máš dnes na ruce Steinharty? A co pětačtyřicítky? Udělali tě na ně páni z Eltonu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo dobře jsme si pokecali, jen ten von Mises mi leží Foundrymene v hlavě :-) Brambory asi snědly ty rozjívená děvčata vedle u stolu, nějak se namě při odchodu smály... nebo to bylo jen zbožné přání po čtyřech pivech...

 

Já bych jen volně ocitoval: "Každý, kdo se začne hlouběji zabývat ekonomií, nevyhnutelně skončí jako přívrženec rakouské školy" :) Ale to je na delší debatu. Nicméně doporučuji polítnout články na tomto odkazu:

 

http://sumavak.bloguje.cz/tema-3-ekonomika.php

Upraveno uživatelem Foundryman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A fotky ? :)

 

Pár fotek jsem pořídil, ale ještě jsem je ani nestáhl :thumbsdown_anim: . Něco s tím udělám - stáhnu, prohlídnu a zítra jich pár nasadím :smile_anim: .

Jinak chci taky vyjádřit potěšení s příjemného posezení. Následná zpáteční cesta do Prahy nám pak utekla docela rychle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...