Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Olomouc


MarvinX

Doporučené příspěvky

Tak vse se meni, jenom zmena zustava :D

 

Na asi styrycatym miste vcetne manzelek se hlasi nividic. Ucast gerlena nelze s urcitosti v soucasnosti potvrdit, tj. stylem padenapade mozna taky dorazi.

 

 

No, heleme se!!!!!! Paráda :mobile:

 

 

Jinak, pánové  - dorazíme něco po 16h... možná budu potřebovat helpnout s vozíkem do schodů... pomůžete kdyžtak? Dolů to půjde samo.. :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, těšil jsem se na vás, ale auto si postavilo hlavu a přestal mi svítit zadek, což by bylo po cestě domů docela blbé. Veřejným dopravním systémem je ta cesta tak dlouhá a komplikovaná, že na to prdím a uvidíme se příště. Hezky si to užijte a nahažte sem pak alespoň nějaké fotky, ať mě to mrzí ještě víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, těšil jsem se na vás, ale auto si postavilo hlavu a přestal mi svítit zadek, což by bylo po cestě domů docela blbé. Veřejným dopravním systémem je ta cesta tak dlouhá a komplikovaná, že na to prdím a uvidíme se příště. Hezky si to užijte a nahažte sem pak alespoň nějaké fotky, ať mě to mrzí ještě víc.

A to sem ti vzal ty Monaca...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásné ráno všem, díky za včerejší sraz a seznámení. Doufám, že ještě mnohé z vás poznám! Škoda, že jsem musel tak brzy jet domů? Čekali mne ještě nějaké pracovní záležitosti. Co nevidět přidám nějaké fotky. Díky a bylo to vážně fajn!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...