Přejít na obsah

Bulova Moonwatch Re-Edition


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

Teď na to doma v kliku mrkám. Nějak to vlastně nechápu. Proč vůbec na počátku přišli s modelm o průměru 45, aby po nějaké době slavnostně přestavili novinku dle původní předlohy, tedy 43,5. ,,Méně hodinek, více peněz."

Já ty svoje 45 koupil leštěné no date i s výpalným do 8 tis. (nicméně už jsem je stihl i prodat) Nějak si nedokážu představit, že bych měl teď dát 19,5 tis. za o kousek menší. Uznávám, že tam je navíc asi fajn tah, ale tím to končí. Nějak mě to spíš otrávilo, než potěšilo. Jo a když už. Tuší někdo jaký to má L2L?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 701
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Bulova robí všeobecne veľkopriemerové hodinky. Keď sa vydražili pôvodné lunary za veľkú sumu, napadlo ich z tohto príbehu urobiť lunary v priemere, ktorá nosí ich väčšina klientely. Lunary však zožali veľký úspech vďaka príbehu a dostupnejších “moonov” a zároveň vznikla veľka  požiadavka po menšej verzií od nových potencionálnych klientoch,  preto sa rozhodli vyhovieť , nakoľko bol veľký dopyt po menších. Nemyslím, že to bol odzačiatku zámer.

Upraveno uživatelem lemon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@papun L2L rozměr by měl být 51,3 mm oproti původním 52,9 mm, což bude znát. Souhlasím s@lemon, vydání menších verzí vidím jako reakci na zájem zákazníků, původní verze opravdu není pro každého. Uvidíme ale, jaké budou v reálu. Náramek u nich naopak vnímám jako velké plus, u ref. 96B251 o něj byl docela zájem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 1. 2023 v 14:06, bosco napsal:

Tak Lunary s menším pouzdrem jsou potvrzené, máme je i na webu a první kousky jsou předběžně očekávané někdy na přelomu května a června. K dispozici budou dvě varianty s pouzdrem o průměru 43,5 mm, Bulova 96K111 s černým a Bulova 98K112 s bílomodrým panda číselníkem.
Pouzdra tentokrát nebudou pískovaná jako u 96B251, což je škoda, ale nechme se překvapit, jaké budou na živo. Vypadá to, že obě verze budou mít v balení kožený řemínek ala model 98A186 navíc - ref. 96K111 černý a ref. 98K112 modrý.

822 € 🤣🤣🤣🤣🤣

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Nějaký tip nebo inspiraci fotkou na kožený řemen? Ten originální černý je “divný” (proto ho asi nenosím a půjde do světa).
Dovedu si představit nějaký hnědý, hlavně asi v celé délce stejně široký- už tak je těch 20mm vůči velikosti hodinek dost málo….
Nosím je na tom originálním strapu, ale občas bych je rád přezul na kůži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Na řemenu za desítku, na tahu necelých 12, kdy jindy je vzít...

https://www.zaminutu.cz/p/bulova-96b251/?h=1

https://www.zaminutu.cz/p/bulova-96b258/?h=1

Já bych je bral, ale právě jsem koupil toto a budget je pryč.

https://www.hodinky-koscom.cz/seiko-5-sports-skx-sports-style-limited-edition-srpk17k1-2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravím, 

Zatoužil jsem po větších lunar pilotech (potřebuji datumovku) ale mám malou ruku a chtěl bych je před objednáním omrknout. Než vyrazím na kukačku do Brna rád bych se zeptal: Není zde nějaký majitel ze Zlína, který by mi ono "omrknutí" umožnil?

Děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
Návštěvník Chilliluk
V 1. 2. 2016 v 18:46, farkyostrava napsal:

Taky někdy sémo támo můžou udělat hodinky pro normální 150 kg :flex:  lidi ( amerika a civilizovaná evropa), hodinek pro normální asiaty a podvyživené evroupany je hromady :lol2:

 

Tak na tenhle příspěvek musím reagovat, i když je tak strašně starej....protože takhle to přesně je 🤣  ...spousta brekotu všude nad tím, že hodinky jsou 45mm velký a je to moc...a já jsem za to rád...nebudu snad psát, kolik vážím 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem "v panice", že už u nás nepůjdou koupit za normální peníze vzal lunar piloty na amazonu (na předchozí zkoušku hodinek na ruce nakonec nedošlo). 45mm je i na moje 16,5cm zápěstí v pohodě. Většinou nosím gw 5pro, které mají také 45mm, takže jsem na tuto velikost hodinek zvyklý. Lunar piloty mi navíc přijdou opticky menší než gw5 pro.

Upraveno uživatelem simatic
Gramatika
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Mě ty Moony neskutečně baví, pokaždý, když se na ně podívám. To už se mi u hodinek díky zmlsanosti za ty všechny roky dlouho nestalo. Vůbec mě nenapadne je hned po pár dnech prodávat a koukat po jiných, což bylo v poslední době u mě normální...takže jiskra přeskočila 🙂  ...a to jsem se bál toho obnaženého sklíčka, že to prostě nesnesu, ale nakonec v pohodě, nějak to k nim  patří a věřím, že snad safír je safír a hned ho někde nenakřápnu.

 

EDIT: ....když už jsem v tom, tak ještě zapokračuju...taky jsem se bál toho chronografu, nikdy jsem to dřív nemusel, přišlo mi to jako furt dokola - dva velký čudly na pravý straně a velká vteřinovka stojí na 12 a akorát mě to štve...ale tady mě to vůbec neruší. Asi je to tím, že čudly mají svůj specifický nenápadný, přitom funkčně povedený tvar, navíc vteřinovka stopek není přehnaně robustní a neruší. Líbí se mi ten vesmírně černý ciferník, který ale pod určitým úhlem a dopadem světla dostane zajímavý modrý nádech. Navíc značka Bulova je mi blízká - český původ + byl jsem v New Yorku a prostě tak nějak mi jejich hodinky přijdou něčím obecně zajímavý...no...skoro by to vypadalo na moje definitivní hodinky. Ale po těch letech už dávno vím, že nic takového jako definitivní hodinky neexistuje 😀

Upraveno uživatelem Chilliluk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...