Přejít na obsah

Citizen na ruce...


Nicolas02

Doporučené příspěvky

Dneska menší záhadu.
Podle krabice, štítku a dýnka 8204, ale na cifeu je 8203. Nicméně mají hacking, takže uvnitř bude 8204. Že by nějaká záměna ve výrobě při přechodu na nové strojky?6b8915e31cf55e1dcce26ee2f52366f7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, _lip_ napsal:

Dneska menší záhadu.
Podle krabice, štítku a dýnka 8204, ale na cifeu je 8203. Nicméně mají hacking, takže uvnitř bude 8204. Že by nějaká záměna ve výrobě při přechodu na nové strojky?6b8915e31cf55e1dcce26ee2f52366f7.jpg

 Mám to samé. Kupované cca měsíc dva zpátky.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bílé Fugu co tady občas dávám mají 8203. Jak v nápisech tak uvnitř. Upřímně řečeno, tady hacking vůbec neřeším. A jak vzhled, tak kvalita provedení mi přijdou v téhle třídě dost dobré.

Upraveno uživatelem sodekcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou parádní (na mé fotce to nevypadá 😉), festovní a těžké - ale nízké. Jediná chybka z mého pohledu je, že pěkně výrazná lumi zdaleka nevydrží třeba tak jako u Seika. Ještě doplním, že váha je díky festovnímu tahu, což u černé verze v Timestore nehrozilo. 

Upraveno uživatelem Kamil.K
Doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Kamil.K napsal:

Jsou parádní (na mé fotce to nevypadá 😉), festovní a těžké - ale nízké. Jediná chybka z mého pohledu je, že pěkně výrazná lumi zdaleka nevydrží třeba tak jako u Seika. Ještě doplním, že váha je díky festovnímu tahu, což u černé verze v Timestore nehrozilo. 

dík, užívej.

jinak aktuální oblíbená trojka - BN0150 mě neustále moc bavěj, zpracování, lumi a vůbec celkový dojem super - spolu s m-force na mě působí i o něco lépe než želvy.

IMG_20220311_122128.jpg.62c28f79a7ce57adea98ac09fc1c299d.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...