Přejít na obsah

Citizen na ruce...


Nicolas02

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Kristian.nov napsal:

S tím tahem sem zvedavej, mě přijde, že to z tou roztečí musí být hrozně nepohodlný... Tak dej pak vědět...

Jsem spíš momentálně ve fazi spekulace, ale kdyby ji, tak se podělím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi existuje nějaká obecná poučka na to jak nastavit délku tahu? myslím tím, jaká by měla být rezerva. mě třeba prodejce nastavil tah na podle obvodu zápěstí s nějakou běžnou rezervou a pro mě je to nepohodlné. Někde jsem ale četl, když je to moc volné, tak může dojít snadněji k poškození hodinek popřípadě nějakému drobnému poranění zápěstí. Mě třeba sedí mít nastaven tah tak, že hodinky skoro nejdou přetočit kolem zápěstí (musím vyvinout značnou aktivitu abych je přetočil, samovolně určitě ne).

 

Máte na to nějaké názory? moc jsem toho tady na foru ani v jiných diskuzích potažmo na stránkách výrobců či prodejců nenašel   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám na to názor. Musí mi ty hodinky sedět tak, jak mi to vyhovuje a dobře se nosit. Jak to mají ostatní a kdyby na to byla poučka, je mi uplně fuk 🙂  Obecně na tohle asi nic existovat nebude. 100 lidí, 100 chutí. Já třeba hodinky na tahu nosím volnější, ovšem rozhodně nejdou přetočit (což bude třeba i tvarem zápěstí). A třeba ruka v létě bobtná víc, než v zimě, takže třeba na léto si posunu o jednu dírku na sponě (musí to ovšem ta spona mít = bez toho tah nechci). Taky může záležet na hmotnosti hodinek, těžké třeba nemusí člověku vyhovovat vůbec např. z důvodu, že by bylo potřeba mít tah těsněji. Atd, atd... Hodinky, který na ruce "překáží", jsou přinejmenším otravný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@pkovacik podobě jako geometr. Na tahu radši volnější. Ale nepřetáčí se mi. Nemám rád přetáčení na jakémkoliv jiném řemenu. Hodinky patří na hřbet ruky. Vždycky se snažím o nastavení podobné jako na tahu, ne vždycky se mi to na gumě/textilu/kůži podaří. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...