Přejít na obsah

Helveti.cz


rommir

Doporučené příspěvky

Nakonec to vypadá, že žena dostane Junghans. Jestli ještě platí sleva pro chronomag tak se pak ozvu :)))

 

Bulovy mě prekvapily, jednak že je vůbec máte, druhak že nejsou velikostí vůbec mimo jak jsem se bál. Asi bych nešel do PVD, ale celkově příjemný překvapení.

Sleva pro cleny plati a Junghans je skvela volba!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 300
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Koukám, že tu propaguješ x prodáváš Bulovu ...... mám dotaz ...... Accutron II je už mrtvej nebo to je stále v nabídce ..... na stránkách Bulovy to nikde nevidím

 

a nebo ještě jinak ..... budeš mít Accutron II v nabídce ?

 

Obávám se, že je mrtvý, ale pořád se urputně snažím pár kusů na prodejnu získat. Bohužel se to tento rok na 100% nepodaří. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu se opakovat, ale chci ještě jednou poděkovat Jirkovi a týmu za super servis a ochotu. Žena bude mít radost.

 

Mockrát děkuji! Za příjemnou návštěvu, nákup a i tuhle recenzi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velice chválím tento obchod za prodej hodinek Bulova,přístup na prodejně Brno olympia byl velmi vstřícný, :)

 

Tak teď nevím Tome :) My máme obchod v Praze v ulici Vítkova (více zde). V Brně je Corial, který má teď Bulovu taky. Takže by asi pochvala měla mířit tím směrem :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem v té vaší prodejně v Brně v Olympii kupoval pro kamaráda Tissot Vuelta a dostal jsem Chronomag slevu. Až teď jsem si všiml, že bych měl napsat kladnou recenzi sem. Každopádně Helveti díky. Jo a přes web jsem objednával Citizen a stejně tak dobré jak v té prodejně, takže super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Velká spokojenost. Doručení do 24 hodin od objednání, kvalitně zabaleno a nějaký dáreček navic :-)

Přeji hodně úspěchů a ať je Vám práce koníčkem S.

 

Děkujeme! Děláme v tomhle období co se dá :)

Jsem rád, že to i dopravce někde stíhají v nasmlouvaných časech. 

Ať dobře slouží! Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ochotně pomohl s výběrem. Rozhodně jsem neměl pocit, že by tlačil (to nejdražší) co mu zrovna překáží ve skladu. Vysvětlil pár mých amatérských dotazů bez ohrnování nosu. Jen je to asi do budoucna trochu drahý kontakt :)))

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ochotně pomohl s výběrem. Rozhodně jsem neměl pocit, že by tlačil (to nejdražší) co mu zrovna překáží ve skladu. Vysvětlil pár mých amatérských dotazů bez ohrnování nosu. Jen je to asi do budoucna trochu drahý kontakt :)))

 

Díky

 

Já moc děkuji za hodnocení! Snad se zase někdy "uvidíme" v eshopu nebo jinde :) Ať hodinky dělají radost!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Tak i já se musím přidat s hodnocením. První návštěva a Darina - skvělý přístup jako dlouho nikde jinde. Vše co jsem chtěl i nechtěl ukázat bylo ukázáno, žádné tlačení na čas, individuální přístup... No paráda. A to jsem se přišel jen poradit před prvním nákupem. O pár dní později druhá návštěva a otevřel mi Jirka. No a opakovala se stejná situace :o) Navíc jsem se zmínil, že jsem zde registrovaný a hned se přístup změnil z velmi příjemného na skoro až kamarádský. Tímto chci Jirkovi i celému týmu poděkovat za takové chování a přesto, že jsem hodinky nakonec koupil jinde díky ještě lepší ceně, tak do Helveti se určitě ještě vrátím pro nějaký jiný kousek na moji ruku, protože jen díky jim sem měl možnost porovnat, prohlédnout, vyzkoušet co mě zajímalo a díky tomu si vybrat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za slova chvály :) Za sebe musím říct, že s takovými zákazníky je to prostě skvělá práce. Povídání bylo moc fajn a ikdyž jsi nakonec koupil jinde, určitě budu rád, když se někdy zastavíš. Já se zase dozvěděl něco zajímavého o tvé profesi a pomohl jsi mi s mým problémem úplně z jiného ranku.

Jenom pro utěšení mé zvědavosti.. vyhrály to nakonec ty Seiko PADI? 

PS: S cenou se vždy dá něco dělat ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za slova chvály :) Za sebe musím říct, že s takovými zákazníky je to prostě skvělá práce. Povídání bylo moc fajn a ikdyž jsi nakonec koupil jinde, určitě budu rád, když se někdy zastavíš. Já se zase dozvěděl něco zajímavého o tvé profesi a pomohl jsi mi s mým problémem úplně z jiného ranku.

Jenom pro utěšení mé zvědavosti.. vyhrály to nakonec ty Seiko PADI?

PS: S cenou se vždy dá něco dělat ;)

Ahoj jj, viz foto v Jaké Seiko máte na ruce ještě jednou díky za pomoc v rozhodnutí a určitě se stavím.

 

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...