Přejít na obsah

Helveti.cz


rommir

Doporučené příspěvky

V tom všem zmatku jsem zapomněl poděkovat celému týmu Helveti.

Rozhodování mezi Tequila Sunset a Frozen Margarita mi zabralo asi půl hodiny a chvíli jsem byl nalomený vzít k vánocům obě varianty. Vlastně pořád ještě přemýšlím, že pro Tequila Sunset skočím, takže byste mi to mohli ulehčit a koupit si je vy!

Díky!

c71270ac0e81e3eedbc802ccc388620e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 300
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Kupoval jsem zde limitku Alpinistů, chtěl bych klukům moc poděkovat, že mi jí tam odložili a mohl jsem se stavit osobně. Byl jsem mile překvapen kvalitou personálu, pán o hodinkách věděl na co jsem se ptal a co nevěděl, tak bleskurychle dohledal. A cestovní pouzdro beru jako velmi příjemný bonus k nákupu :) a pro mimopražské jako jsem já je fajn, že prodejna je kousek od stanice metra.

Mohu tedy jen doporučit, dávám 10/10 a těším se na další nákup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zacinaji se mi doma podezrele hromadit cestovni pouzdra od Helveti...

Zase bych moc rad podekoval Jirkovi a jeho tymu za neuveritelnou ochotu se srat s mymi pozadavky. Vanoce budou diky nim zase o neco veselejsi! Bohuzel vam nemuzu nic ukazat, protoze vlastne nevim co v tech krabicich je 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Jo, ta cestovní pouzdra jsou hezká :D Jedno u mě přistálo včera spolu s hodinkami a dalšími doplňky, a už by asi chtělo bratříčka pro druhé hodinky.. Mám k hodinkám zamluvený ještě alternativní řemínek, tak se asi svezou spolu :)

Skvělý přístup, rozhodně doporučuju..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc děkuji za vaše hodnocení! Vážím si vaší důvěry. 

A pokud se vám hromadí pouzdra, stačí napsat do poznámky v objednávce a my zkusíme vymyslet alternativní dárek, který by víc potěšil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Jiří Štencek napsal:

... A pokud se vám hromadí pouzdra, stačí napsat do poznámky v objednávce a my zkusíme vymyslet alternativní dárek, který by víc potěšil :)

Jééé, to já mám opačný problém. Když jsem si v červnu u vás kupoval svoje zelené Orienty, tak jsem žádné nedostal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My ten dárek občas přikládáme a občas ne (podle aktuální situace a "marketingu"). Teď je třeba taky vypnutý. Ale to nic nemění na tom, že ti pouzdro rád pošlu. 

Napiš mi do SZ a dořešíme :) Nebo jestli se můžeš stavit, tak kdykoliv na prodejně může být pro tebe připravené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju moc za nabídku, která mi udělala radost. Ale z mé strany to byla spíš první reakce na to: "A pokud se vám hromadí pouzdra..." Jinak to klidně počká, až si k vám půjdu pro další kousek :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Velká pochvala klukům a holkám z Helveti. Můj 4. nákup zde, tentokrát "jen" Seika 5-ky se sedmdesátkovým "poduškovým" designem, navíc c s 25% slevou. Hodinky parádní, navíc jako dárek cestovní pouzdro Helveti. Děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

taky bych chtěl moc poděkovat Jirkovi a Hleveti za jeho trpělivý a individuální přístup! 

Hodinky dnes dorazily a jako malý dárek, možná za to čekání :D jsem našel perfektní vystěžejkovač a utěrku.

Díky moc ještě jednou, jsem rád že jsem nakoupil u vás a mohl tak vás tak trošku podpořit :) 

https://forum.chronomag.cz/topic/146643-seiko-prospex-srpf79k1-special-edition-save-the-ocean-dark-manta/

 

1.jpg

2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...