Přejít na obsah

Helveti.cz


rommir

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 300
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Děkujeme za kladná hodnocení, nastolený standard a spokojenost našich zákazníků se budeme snažit si i nadále udržet. :)

 

Darina

Jediné, nad čím bych ještě zapřemýšlel, je stoleček a židličky pro zákazníky. Byl jsem u vás v pátek a jelikož mi dělá velké problémy stát (jsem po autonehodě), rád bych si při výběru hodinek sedl...Neříkám, že jsou na tom všichni zákazníci stejně, ale toto bych u vás uvítal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jediné, nad čím bych ještě zapřemýšlel, je stoleček a židličky pro zákazníky. Byl jsem u vás v pátek a jelikož mi dělá velké problémy stát (jsem po autonehodě), rád bych si při výběru hodinek sedl...Neříkám, že jsou na tom všichni zákazníci stejně, ale toto bych u vás uvítal...

 

Děkuji za tip Frostie. Posezení u nás dlouho bylo, ale pak muselo "uhnout" dalším vitrínám. Citíme to ale jako velkou nutnost, kterou velmi brzy opět zavedeme. Věřím, že se tím zase servis pro zákazníky zpříjemní. Díky za návštěvu a ještě jednou za tip :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Velmi děkuji pánovi, který se mi dnes na Podpoře snad půl hodiny věnoval a pomohl mi s objasněním několika věcí důležitých pro mé rozhodnutí ve výběru hodinek. Odměnou nám oběma budiž má dnešní objednávka. Velmi děkuji a ostatním rovněž tento obchod doporučuji! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem moc rád, že jsme mohli pomoct. Už jsem kolegu pochválil a i přes to, že je to u nás standard, tak to některé zákazníky stále příjemně překvapuje :) Mockrát děkuji za důvěru a objednávku! Jirka z helveti.cz

 

Velmi děkuji pánovi, který se mi dnes na Podpoře snad půl hodiny věnoval a pomohl mi s objasněním několika věcí důležitých pro mé rozhodnutí ve výběru hodinek. Odměnou nám oběma budiž má dnešní objednávka. Velmi děkuji a ostatním rovněž tento obchod doporučuji! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Poprvé jsem realizoval obchod s Jirkou. Ochotně a především bleskově mi sehnal relativně atypické hodinky, dnes došlo k realizaci a jsem MAXimálně spokojen. Věnoval se mi osobně Jirka a vzhledem k tomu, že jsem extrémně "pintlich" na stav, tak mi dal prostor hodinky podrobně a především v klidu prozkoumat přesně podle mých představ, protože já preferuji individuální přístup a klid při výběru.

 

Takže kdo hledáte klidné místo na výběr hodinek, určitě stojí návštěva tohoto obchodu za to. Záruka 3 roky je příjemný bonus. Ještě jednou děkuji.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za slova chvály! Snažíme se dělat maximum, abyste byli spokojení :)

 

Z naší strany je tady malé poděkování (teda aspoň pro ty, kteří uvažují o Seiko Samurai).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvěý servis  :thumbsup_anim: , kdyby byl takový ve všech obchodech tak by byl svět o dost hezčí.

 

Sháněl jsem tah co se už nedělá, na hodinky co se už nedělají a Jirka mi ho během pár dní sehnal, za což mu moc děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Jsem rád, že se konečně našel seriozní prodejce a jsou k dostání potápky Citizen BN0150-10E, měl jsem několik potápek od Citizenu a tyhle mám v merku. Jen mám dotaz, jestli je helveti dodávají v žlutém plastovém akvalungu. Moje 0000-04h (koupené v Dánsku) v něm byly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za povzbudivá slova k naší serióznosti :) A informace o aktuálním balení hodinek Citizen BN0150-10E - dříve se takto tento model balil (unikátní žluté balení Aqualand), ale nyní je zasílán v klasické černé krabičce Citizen.

 

Jsem rád, že se konečně našel seriozní prodejce a jsou k dostání potápky Citizen BN0150-10E, měl jsem několik potápek od Citizenu a tyhle mám v merku. Jen mám dotaz, jestli je helveti dodávají v žlutém plastovém akvalungu. Moje 0000-04h (koupené v Dánsku) v něm byly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 5 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Rano si usmyslim, ze bych vlastne ty vyhlidnuty Gecka potreboval hned :D Puvodni plan byla objednavka z Anglie. Zjistuji dostupnost... v Helveti maji jeden kus skladem. Rychle zadavam objednavku. Behem par minut mi prichazi potvrzeni, ze objednavka je vyrizena a hodinky mam pripravene k vyzvednuti. Na prodejne mi pred polednem hodinky predava mila slecna Darina a obedvam uz nimi na ruce :) Pro chronomagora splneny sen o bleskurychle akci.

 

Druhy nakup v Helveti a opet vse za 1*.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rano si usmyslim, ze bych vlastne ty vyhlidnuty Gecka potreboval hned :D Puvodni plan byla objednavka z Anglie. Zjistuji dostupnost... v Helveti maji jeden kus skladem. Rychle zadavam objednavku. Behem par minut mi prichazi potvrzeni, ze objednavka je vyrizena a hodinky mam pripravene k vyzvednuti. Na prodejne mi pred polednem hodinky predava mila slecna Darina a obedvam uz nimi na ruce :) Pro chronomagora splneny sen o bleskurychle akci.

 

Druhy nakup v Helveti a opet vse za 1*.

Dekujeme za navstevu :) takhle je to jeste sranda, ale jak se snazime kouzlit s dopravci..to je jina pisnicka. Jeste zitra budou lidi diky PPL prebirat dneska objednane hodinky. Snad to udela radost.

 

Jeste jednou diky za nakup a hezké svatky Ondro :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...