Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Stretch Wranglery se s WD nedají srovnat - zkoušel jsem je 2x, černá barva moc nedrží, a jednou mi ruply na koleně, to je fakt stretch jak rybí stehno :)

 

Edit: hmm, Trussardi, díky za tip, o těch jsem nevěděl.

 

mám jedny levis 514 lehce stretch, nízkej pas, tmavě modré, lehce předeprané, tak je zkus, třeba ti budou vyhovovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 209
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mně před časem v prodejně OP Prostějov, kde jsem je je dlouhou dobu kupoval, tvrdili, že OPP i WD končí?

 

Pokud někdo značku koupil a pokračuje, rád je znovu zkusím. Změna majitele a pravd?podobně i místa výroby ale nedává záruku, že budou WD to samé :(

A taky že jo. OPP a WD opravdu skončili. Tohle nejspíš nebude mít s původníma WD nic společného, krom těch dvou slov.

http://prostejovsky.denik.cz/zpravy_region/posledni-ochranne-znamky-po-op-maji-noveho-majitele-20160108.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ty WD přece jen zkusím, Lauren píše, že kvalita šla spíš nahoru, tak to půjdu okouknout. Třeba kromě značky koupili i "nouhau" včetně střihů..

 

Myslíš šalinkartu? V Brně jsem nějakou dobu strávil a asi bych i dokázal mluvit "brněnsky" (nebo mám napsat hantecem?), ale proč ze sebe dělat něco, co nejsem. Jsem Žižkovák odkojený Vltavou. :)

Teda nechci rejpat, Kamile, ale kterou část Žižkovské republiky omývají vody Vltavy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodření riflí, je pouze postavou, tak to prostě je. Takže výběr té a té značky je prakticky k ničemu, protože se ti prodřou všechny. Ano, některé možná o měsíc dřív, jiné o měsíc později, každopádně to nijak nevyřešíš. Neznám postavu autora, takže nelze soudit, ale rozhodně to není riflema. Pokud o sebe něco permanetně dře, tak je jasný, že se to prošoupe, to je jednoduchá logika:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal se rok 1979,naši dostali výjezdovku do Francie a dovezli mi moje první rifle. žádná nášivka tam nebyla ale pamatuji se,že teda byly fakt festovní. Později obligátní tuzexové Lee Cooper za 100 bonů ( zasvěcení ví o co go ), teď je mám znova ( po po 25 letech za stejnou cenu  :)  ). Někdy na průmyslovce první předeprané Levisky za 160 bonú ( tehdy 800 Kčs za komančů,darda jak prase ) a doma si mysleli,že jsem někde v průjezdu koupil nošené rifle  :)  ...Ačkoli mi Blažek zrovna  nejde pod nos, mám od něho rifle s elastanem ve společenském tónu a musím teda řící, že OK. Poslední akvizice, z USA dovezené Levisky 522 (501 byly jak pytel od brambor)...jo a rifle,říkáme u nás každým džínům či jeansům  :)

post-3365-0-40726400-1452794554_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja prísahám na Levis, nosím tú značku už viac ako 30 rokov, mal som aj iné ale stále sa k nim vraciam, obvykle 3-4 ks rôzne odtiene, tom striedam a tak mi vydržia aj 2-3 roky.

 

Odoslané z HUAWEI RIO-L01 pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za OT, ale já si po přečtení diskuze připadám jak exot. Mám tu asi šestery džíny, který nosím nejčastějc - nejstarší jsou z roku 2005 (nějaký Mustangy za 1200) a pořád je nosím. Kromě levnejch džínovejch kraťasů, který se po 2 sezonach prodřely na prdeli, všechny ty kalhoty vypadají furt dobře. A to je střídám (a peru) max po týdnu :).

 

Jinak jsem dlouho nosil HISky, pak nějak Mustangy a teď jsem konečně našel střih u Levi's, do kterýho se vejdu a nevypadám jako Harapes v baletnim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxipesfik

Souhlasím, mám hromadu džínsů, některé nošeny intenzivně a pokud se prodřou, tak nejdříve po pěti letech. 

Dneska tyhle. Dva roky a jako nové. 

 

 

post-19004-0-03362400-1452842396_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jinak jsem dlouho nosil HISky, pak nějak Mustangy a teď jsem konečně našel střih u Levi's, do kterýho se vejdu a nevypadám jako Harapes v baletnim.

To je ovšem pro nás estéty velká ztráta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekdo ma Panerai a nekdo Seiko za par korun. Oboje jsou vlastne stejny, ukazujou cas a davaji se na ruku:). Kdyby nekdo zatouzil po "Omega" denimu tak doporucuju www.denimheads.cz a kdyby nahodou chtel nekdo "Panerai" denim tak www.chatty.cz - ty delaji dziny a vlastne cokoliv z denimu na miru. Ceny za dziny (kde si vyberete material, strih a treba tajnou kapsu na hodinky) stoji cca 7500.-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. nitě u levisek zhruba po 8-10 pranich, a nitě u starych, asi 10-letych.. bud jsou ty novejsi fejky a nepoznal jsem to, anebo ted pouzivaj mizernej material..

 

na tom prvním voprásku je kapsa přišitá normální nití

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...