Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

tazsie sa zhanaju, v parndorfe maju svoj obchod, a sem tam v nejakom nakupnom centre....bezne v P&C a pod ich nemavaju...vzdy ked na ne narazim a maju moje cislo, tak si kupim nejake :) do zasoby............

 


Edit: hmm, Trussardi, díky za tip, o těch jsem nevěděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 209
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

U nás je má snad nějaký butik v Centru Chodov v Praze, tak se tam asi vypravím. Děkuju. Ivane, prosímt?, jak hodnotíš výdrž? (Mám tě - možná mylně - zařazeného v kategorii členů, kteří upřednostňují kvalitu a styl nad praktičností a cenou/výkonem, tak se raději ptám).

 

tazsie sa zhanaju, v parndorfe maju svoj obchod, a sem tam v nejakom nakupnom centre....bezne v P&C a pod ich nemavaju...vzdy ked na ne narazim a maju moje cislo, tak si kupim nejake :) do zasoby............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda značky jeansů dost střídám, ale před lety jsem hodně nosil Mustang Oregon. Jo, a za nejlepší považuji Pepe jeans, ty mi vždycky sednou jak p.del na hrnec.

A jen tak mimochodem, teď mají v Pepe na Čerňáku 50% slevy, tak tam budu muset zaskočit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. mne nejvic vydrzely jack&sons, replay, pepe a pak jedny versace jeans z vyprodeje.. jinak strih mi sedi od H&M, ty jejich slim fity jsou fajn... u levisu se mi posledni dobou nedari najit tvar, ktery by mi vyhovoval. latka super, ale desne jim pelichaj nite..

 

.. jo, a uplne prvni dziny jsem mel madarsky trapper.. myslim, ze z tuzexu, ale nejsem si jisty., byly tvrdy, jak prkno :)

Upraveno uživatelem montemar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás je má snad nějaký butik v Centru Chodov v Praze, tak se tam asi vypravím. Děkuju. Ivane, prosímt?, jak hodnotíš výdrž? (Mám tě - možná mylně - zařazeného v kategorii členů, kteří upřednostňují kvalitu a styl nad praktičností a cenou/výkonem, tak se raději ptám).

U nás je má snad nějaký butik v Centru Chodov v Praze, tak se tam asi vypravím. Děkuju. Ivane, prosímt?, jak hodnotíš výdrž? (Mám tě - možná mylně - zařazeného v kategorii členů, kteří upřednostňují kvalitu a styl nad praktičností a cenou/výkonem, tak se raději ptám).

no keď kúpim nové tak ich mám na biznis use čiže v nich najme sedím :) cca po roku sa praním troska na stehnách vytráca farba a začnú vypadať ako moderne obsuchane džínsy ktoré niektoré značky predávajú ako nové :) materiálovo držia. trosku záleží či to je zimný model z hrubsej látky alebo letný. z môjho pohľadu je dôležité že nové vyzerajú fakt ako nové a nie tie "nové " čo sú moderné a na pulte vypadaju ako keby ich niekto rok-dva intenzívne nosil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A sponky jsou "žrádlo do koníka" :) to se mi líbí, má to vtip a nápad. Ale říkat každým džínám rifle? To je skoro horší než okurek.

:) no jsi skoro náš... ale slovo jeansy uslyšíš v Brně asi tak často, jako "hele viď, nová tramvajenka".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.youtube.com/watch?v=JK8vVDSSXrA

Džínových kalhot mám docela dost.Od hogo fogo značek TH nebo Replay z bavlny , jsem přešel k Diesel Jogg Jeans.

Jsou to v podstatě tepláky,které vypadají jako džíny. Sice je spousta napodobenin,ale ten originál je opravdu pohodlný,dobře vypadá a vydrží neskutečně moc ...

Navíc když je máš,tak Ti zároveň dovolí tancovat třeba jako ta buchta u tyče.

Blbý je,že sou nepatrně dražší.

Líbí se mi to vlákno,jak mají kluci o denimu a nepraných kalhotech-nicméně nedokážu si představit,jak je to s delším nošením,mám pocit,že to musí dřít,být nepohodlné......

Jsem ale velmi rád,že už je takový výběr.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně před časem v prodejně OP Prostějov, kde jsem je je dlouhou dobu kupoval, tvrdili, že OPP i WD končí?

 

Pokud někdo značku koupil a pokračuje, rád je znovu zkusím. Změna majitele a pravd?podobně i místa výroby ale nedává záruku, že budou WD to samé :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

:) no jsi skoro náš... ale slovo jeansy uslyšíš v Brně asi tak často, jako "hele viď, nová tramvajenka".

Myslíš šalinkartu? V Brně jsem nějakou dobu strávil a asi bych i dokázal mluvit "brněnsky" (nebo mám napsat hantecem?), ale proč ze sebe dělat něco, co nejsem. Jsem Žižkovák odkojený Vltavou. :)

 

Ale k tématu. Jeansů jsem vystřídal hodně, samozřejmě Rifle, i ty legandární Pace neboli Páče jsem nosil. Asi nejkvalitnější co jsem měl a vlastně ještě mám (jen se do nich momentálně nevejdu) jsou Joop!

post-147-0-75077400-1452781709_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maju ich aj u nas v Trnave v butiku Ozeta. Tu firmy niekto kupil a teraz siju kvalitnejsie (aj drahsie) veci.

 

 

Mně před časem v prodejně OP Prostějov, kde jsem je je dlouhou dobu kupoval, tvrdili, že OPP i WD končí?

Pokud někdo značku koupil a pokračuje, rád je znovu zkusím. Změna majitele a pravd?podobně i místa výroby ale nedává záruku, že budou WD to samé :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...