Přejít na obsah

Rozvod


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

Tak jdeme od doktora - zkazil jsem jí 17 let života, už se mnou nevydrží ani den a řeší, co si kdo vezme a kde kdo zůstane. Ať žijí Vánoce - mám pocit, že celé svátky proleju...

Nejraději bch vypálil někam daleko, ale čim bych se živil? Rybolovem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když je to blbý,  dělat z dětí sirotky je ještě horší.

Boží mlýny melou,  a na každou svini se vaří kotel.   Hlavně bejt cajk s potomkama.  Zbytek si časem sedne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Ale ty děti, .

s tím nic neuděláš .... oni si najdou jednou cestu sami ..... a nebo o ně bojuj pokud na to máš chechtáky, ale vzhledem k tomu že budeš rybařit, žít v medvědí kožešině a pít vodku, tak to nech plavat

 

* eště možná dodám, že ty ženský ať chceme nebo nechceme se o ty haranty umí postarat lépe než muži 

 

dej se do kupy v lebce i zdravotně a uvidíš, že to bude jenom a jenom lepší ..... já ti držím palce .... vím co je to za sr*aní

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ypouši o tu pani ani o ten majetek mi ani tak nejde, už jednou jsem šel s dvouma igelitkama. Ale ty děti, ....a mám sto chutí jí nechat mejt okna a ono zafouká, ne že ne... :D

Co se týče děti, záleží na vás obou. Zkus se rozumně domluvit. Mně třeba manželka řekla, že jestli podám žádost o rozvod tak mne zabije tak aby to nikdo nepoznal a vypadalo to jako sebevražda nebo nehoda :-) Takže já nějaký majetek a péči řešit nemusím :-D

Upraveno uživatelem VasekN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vo ty hlave a detech.

Davno tomu, co se nam bratranec odstehoval do Kanady, zalozil tam rodinu a jeste s malou dcerou se mu vztah rozpadl. Brasul pravnik mu poradil, a vuci tyhle rade mam velkej respekt. Rekl mu:

napis dopis. Napis dopis svoji dceri. Predstav si ji jako osmnactiletou a vyjadruj se podle toho. Do toho dopisu vylej svoje srdce z rozpadu vztahu, strach z toho, ze ji mozna ztratis. Vysvetli ji v jaky zoufaly situaci jsi. Pojmenuj svoje chyby i ty svoji zeny. Udelej to protoze si na to vsechno mozna uz nevzpomenes. A pokud nedejboze ten vztah k decku rozpad manzelstvi zkujvi, az bude vopravdu dospela, ten dopis ji doruc. A musis verit tomu, ze si to prebere.

Ten dopis bratranec napsal a ulozil u notare, a po asi 7 letech to vypada, ze ho jednou vyuzije, protoze mu bejvalka pul roku brani v kontaktu s dcerou.

Upraveno uživatelem maama
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Richarde, uprimnou soustrast... jedina sance jak z toho trochu vyjit, kdyz se manzelka nechce dohodnout je, jak uz psali jini, najmout dobreho pravnika a tvrde hajit sve zajmy. Druha strana vyuzije/ zneuzije cokoliv. Ale jak rika jeden kandidat na prezidenta... "hlavne se z toho n*e*p*o*s*r*a*t", zivot pujde dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pamatujte na to že děti nejsou hloupý a jsou odolný. Naši se rozvedli když jsem byl hodně malej,

každý si založil novou rodinu, takže mám pět, teda vlastně už jen 4 sourozence, jezdil jsem každý
druhý víkend k otci, s mámou se nemuseli, soud, psycholog jeho otázky v pěti / šesti letech:
"u koho chceš raději bydlet, u mámy nebo u táty?" atd.. 
Přežil jsem, vyrostl jsem, oba rodiče jsem měl vždy rád. Co prováděli když se rozváděli, prostě takový
je život, byli v nějaké situaci, nějak to vyřešili. Teď jako dospělý je chápu, nikdo to nemá lehký.
A o to víc si vážím svého snad poklidného rodinného života.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vo ty hlave a detech.

Davno tomu, co se nam bratranec odstehoval do Kanady, zalozil tam rodinu a jeste s malou dcerou se mu vztah rozpadl. Brasul pravnik mu poradil, a vuci tyhle rade mam velkej respekt. Rekl mu:

napis dopis. Napis dopis svoji dceri. Predstav si ji jako osmnactiletou a vyjadruj se podle toho. Do toho dopisu vylej svoje srdce z rozpadu vztahu, strach z toho, ze ji mozna ztratis. Vysvetli ji v jaky zoufaly situaci jsi. Pojmenuj svoje chyby i ty svoji zeny. Udelej to protoze si na to vsechno mozna uz nevzpomenes. A pokud nedejboze ten vztah k decku rozpad manzelstvi zkujvi, az bude vopravdu dospela, ten dopis ji doruc. A musis verit tomu, ze si to prebere.

Ten dopis bratranec napsal a ulozil u notare, a po asi 7 letech to vypada, ze ho jednou vyuzije, protoze mu bejvalka pul roku brani v kontaktu s dcerou.

vsetko krasne s hapyendom ALE ten cas, zazitky, emocie, o ktore otec a dieta pride nikto a nic nenahradi.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ani tak nesere žena,že odešla.Bab je na světě hodně,ale co mi dělá problem je dcera.Od mala jsem jí chodil dávat dobrou noc a ráno přát hezkej den a ze dne na den o to přijdeš.O tom,že bejvala sedí s malou buď doma na prdeli,nebo ji max vytáhne ke kamaradce kde ji posadí před bednu raději už nepřemýšlím,bo bych ji asi musel.....

Jak tu bylo napsáno výše-ten čas a zážitky nikdo nevrátí

Jak v tom není děcko,tak je to sice blbý,ale je to jen rozchod.S děckem je to na pikaču,pokud ti na něm záleží.

Richarde drž se,bude to lepší,ale chce to čas.A pokud tvoja není total..... tak už jen kvůli děckám by kontakt neměla nějak omezovat.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ani tak nesere žena,že odešla.Bab je na světě hodně,ale co mi dělá problem je dcera.Od mala jsem jí chodil dávat dobrou noc a ráno přát hezkej den a ze dne na den o to přijdeš.O tom,že bejvala sedí s malou buď doma na .....i,nebo ji max vytáhne ke kamaradce kde ji posadí před bednu raději už nepřemýšlím,bo bych ji asi musel.....

Jak tu bylo napsáno výše-ten čas a zážitky nikdo nevrátí

Jak v tom není děcko,tak je to sice blbý,ale je to jen rozchod.S děckem je to na pikaču,pokud ti na něm záleží.

Richarde drž se,bude to lepší,ale chce to čas.A pokud tvoja není total..... tak už jen kvůli děckám by kontakt neměla nějak omezovat.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

A malou je problém od ní vytáhnout? Jako co je skutečný problém když se ženská chce chlapovi pomstít a udělá to přes děti no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A malou je problém od ní vytáhnout? Jako co je skutečný problém když se ženská chce chlapovi pomstít a udělá to přes děti no.

Malou mám 2x v týdnu +každý druhý víkend a nebo když potřebuje. Mě sere,že s malou neni schopna nic podniknout,max ji veme k rodičům a to je to samý.Tam je zavřená v bytě a čumí celej den na bednu i v létě

Jinak se o malou postará,ale naučit ji něco praktického do života,nebo ji vychovávat a k něčemu ji vést,to ne

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem Juraj11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte tu pěkný vánoční téma! Mám to všechno za sebou (spadla z kola-výslech na PČR prej zmlácená apod).Nejvíc mě šokovalo,že sem vlastně nevěděl ským sem žil.Jsou chytrý.Žijou život jako šachy,myslej pár tahů dopředu.No a potom mám tesknit?Která mě nechce není ta pravá!No a jak jsem nakonec dopad?S tou první by se mě o tom ani nezdálo.Hodně štěstí všem! A běžte mezi lidi!

Upraveno uživatelem saida
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechcem sa Vám miešať do plodnej diskusie, ale je úsmevné, že je tu kopa rozvedených (niektorí aj viac krát), ale všetci sa rozviedli vinou svojej bývalej.

Náhoda?

Chlapi drží při sobě a tak je to správně, ženský taky u kafíčka nebudou kámoškám říkat, rozvedla jsem se protože jsem kráva :-)

Teď to tady čtu ricous, drž se chlape, nebude to prča. Já se za to modlím každý den, aby taková situace nikdy nenastala, protože jsem slabé povahy a vůbec nevím jak bych se z toho vyhrabal :-( Držím ti palce ať nastartuješ co nejrychleji a budeš zase ok....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...