Přejít na obsah

Rozvod


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

Nahoda, hm... Proste sa tu zisli ludia s velmi podobnym osudom a zivotnym pribehom. Nevidim na tom nic usmevne. Samozrejme, mas pravo sa na tom bavit, ale radsej si na to zaloz vlastne vlakno, nech sa to nemiesa.

 

Edit: pre Milan79

Upraveno uživatelem ivan_989
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akoze nikto ? Ja napriklad vidim problem aj v sebe a po rokoch si uvedomujem, co som robil v tom vztahu zle. A nehadzem vsetko na byvalu. Ale nakoniec som rad, pretoze vdaka tomu ze odisla mam teraz taky fantasticky vztah aky mam. A toto prajem vsetkym ktori prezivaju krizu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tím nic neuděláš .... oni si najdou jednou cestu sami ..... a nebo o ně bojuj pokud na to máš chechtáky, ale vzhledem k tomu že budeš rybařit, žít v medvědí kožešině a pít vodku, tak to nech plavat

 

* eště možná dodám, že ty ženský ať chceme nebo nechceme se o ty haranty umí postarat lépe než muži 

Větší kraviny jsem už dlouho nečet. Děti potřebujou oba rodiče a dobrý táta chce své děti vychovávat. Howgh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Zdá sa ti ze sa na tom smejem a bavím? Len sa mi zdá čudné, že nikto z tých s "podobným osudom a príbehom" v sebe problém nevidí.

hele problem muze byt u jednoho, druhyho nebo u obou ....... malokdo prizna ze to po*sra*l

 

ja se po dvou letech od rozvodu sesel s byvalym tchanem na pivu pac sme spolu dobre vychazeli a tam priznal respektive rekl ze ta jeho dcerka mu rekla ze to posrala ona

 

noa co s touhle informaci ? ....... nic ...... muze ti to polechtat ego ...... muzes si rict ..... je to frajerka, ze to priznala ..... a co dal ..... nic

 

proste to je nenavratne v pici a zivot bezi dal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Větší kraviny jsem už dlouho nečet. Děti potřebujou oba rodiče a dobrý táta chce své děti vychovávat. Howgh.

zrejme s tim mas vetsi zkusenesti nez ja takze co rict ? ....... nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akoze nikto ? Ja napriklad vidim problem aj v sebe a po rokoch si uvedomujem, co som robil v tom vztahu zle. A nehadzem vsetko na byvalu. Ale nakoniec som rad, pretoze vdaka tomu ze odisla mam teraz taky fantasticky vztah aky mam. A toto prajem vsetkym ktori prezivaju krizu.

Pod to bych se klidně mohl podepsat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehezké ač zajímavé čtení, bohužel i toto je realita všedních dní. Vcelku bych byl rád.kdyby se chlapi které potkala tato nepříjemná událost podělili o to z jakého důvodu k rozvodu došlo, co jim manželka vyčítala nebo dodnes vyčítá, toje abychom se my, kterým to ještě jakštakš drží pohromadě ponaucili z některých chyb:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc hezké vlákno se nám tady rodí. To odhalování duše z pohledu minulosti je taaaaaak osvobozující a poučné. Evidentně budoucí chronomagorické mí tů. Tedy s výjimkou YPOuše, ten je naštěstí pořád ve vývojovém stádiu fak jů.

Ale abych nebyl jen za plkajícího sarkastika, připojuji i já svoji fatální chybu, které jsem se před rozvodem dopustil: oženil jsem se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehezké ač zajímavé čtení, bohužel i toto je realita všedních dní. Vcelku bych byl rád.kdyby se chlapi které potkala tato nepříjemná událost podělili o to z jakého důvodu k rozvodu došlo, co jim manželka vyčítala nebo dodnes vyčítá, toje abychom se my, kterým to ještě jakštakš drží pohromadě ponaucili z některých chyb:)

Mně třeba vyčítá, že jsem úplný hovado :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc hezké vlákno se nám tady rodí. To odhalování duše z pohledu minulosti je taaaaaak osvobozující a poučné. Evidentně budoucí chronomagorické mí tů. Tedy s výjimkou YPOuše, ten je naštěstí pořád ve vývojovém stádiu fak jů.

Ale abych nebyl jen za plkajícího sarkastika, připojuji i já svoji fatální chybu, které jsem se před rozvodem dopustil: oženil jsem se.

Jo jo, rozvodu totiž předchází ve všech případech svatba :-) Já už bych teda po druhý tuhle blbost neudělal. Aneb jak říkala moje babička "Jestli se do 30ceti z blbosti neoženíš tak po 30cítce z chytrosti už určitě ne" :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, rozvodu totiž předchází ve všech případech svatba :-) Já už bych teda po druhý tuhle blbost neudělal. Aneb jak říkala moje babička "Jestli se do 30ceti z blbosti neoženíš tak po 30cítce z chytrosti už určitě ne" :-)

Souhlasím, jednou se musí zkusit všechno, ale po nějakém drsném rozvodu se znova oženit natož mít znovu děti s novou babou je dle mého názoru šílenství. Kámoš to má jako koníček, čtyři děti s třemi ženskými, po třetí ženatý. A furt fňuká jak to stojí všechno za prd a furt bez peněz protože všechny jdou na alíky :-) Každý strůjcem svého života jak se říká.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím zda to tady ještě není, ale za rozvod většinou mohou stejně obě strany, žena i tchyně. :mobile:

Pardon jak vidím Straspol si myslí totéž.

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdá sa ti ze sa na tom smejem a bavím? Len sa mi zdá čudné, že nikto z tých s "podobným osudom a príbehom" v sebe problém nevidí.

TVL nikdo netvrdí, že je problém jen u nich, jen to holt to častěji řeší úplně jinak a radikálněji, hlava nehlava, ať je chyba kde chce (navíc když si někoho najdou). A tyhle "moudra" bez znalosti jakékoliv situace fakt miluju, to je jak z neziskovky od Sorose nebo z pořadu na ČT24...

Upraveno uživatelem ricous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

A já do toho šel podruhé ve 34, Ypoušův věk raději taktně pomlčíme... :D

to není tajný .... podruhý ve 46 myslím, neb tak nějak

 

narozdíl od afriho v tom nevidím nijakej problém .... ta ženská je samostatná, svébytná bytost, která mě zase postavila na nohy, nikdy po mě nic nechtěla a zřejmě mě má rada

 

takže i kdyby to časem nedopadlo, tak jí budu do smrti za spoustu věcí vděčnej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...