Přejít na obsah

Rozvod


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kamil

já se v tom nevyznám ..... přemejšlel sem teda že ten menší bych použil jako ucpávku a ten větší vyhulil ......nebo navopak ?

 

Tak v tomhle origo balení ti to ten rok klidně vydrží. Já bych je ovšem zpopelnil daleko dřív.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem tu teprve krátce, nikoho vás osobně neznám, ale směkám klobouk za to, že tady píšete tyhle věci na plnou hubu. Zažil jsem pár takových situací u blízkých lidí a pouze zlomek z nich to ustál nějak rozumně. Přijde mi že lidem obecně chybí pokora a úcta. To považuji za základ všeho. Sám mám hafo chyb, proto jsem si vzal holku s vystudovanou psychologií :) mě osobně tyhle věci taky zajimaji, devět let se živím obchodem a znát lidí je jeden ze základních kamenů té práce. V životě i v práci, že vždy snažím vyváznout z problémů s co nejmenším bordelem okolo, a přesně tohle bych přál vám všem, co tohle právě řešíte. Ono totiž nic jinýho ve finále nemá cenu. Držím palce!

Upraveno uživatelem xvoloda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzit si babu s vystudovanou psychologii, to uz chce bud koule, nebo si jeste mladej kluk. Ja mam takovy dve spoluzacky, ony k tomu vice ci mene tihly asi vzdycky, ale timhle oborem, respektive diplomem, to dotahly do finale. Da se s nima mluvit tak pul hodiny. Vic ani hovno. Pak jsou chytry, az to hezky neni. Obe fesandy, ale to je putna, emancipovany az za roh:-)))

Snad doma nosis kalhoty ty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psychovložky obcházeti širokým obloukem.

+1 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám jednu doma. Je super. Posílá mě do hospody za kamarády,kupuje mě hodinky atd.Nedávno mě upozornila cituji,že svojí biologickou ulohu sem už spnil (tři děti)a už bude následovat pouze smrt. Je to romantička.

Upraveno uživatelem saida
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...