Přejít na obsah

Rozvod


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

V 1. 2. 2022 v 22:28, Josef01 napsal:

Jak to má v podpisu jeden chronomagor, všechno co lítá, jezdí po vodě a šuká je lepší si pronajmout.

Pokud se podíváš pohledem matky, a uvidíš někoho odtud, kdo “ani nezatluce hřebík do stěny bez dotazu na chmg na druhou stranu vi přesně, že platit daně z bitcoinovych transakci se nemá a auto taky neví jaký má byt, dokud o tom neprodiskutuje dny a týdny na netu, chodi v umastenej bunde z anglie, hnusnych tvrdých dzinach, co nepere a na nohou má o číslo menší bagancata:), Tak si myslim, ze bys i Ty sel radsi o dům dal, než mit takovýho neumetela😂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 2. 2022 v 21:40, glMara napsal:

Ahoj pánové v "průseru", mel bych na Vas jeden urgentní dotaz.

Rozvádíme se. Zítra jdeme se ženou na OSPOD, "vyjednávat" o děti. Žena dnes jednala s její právničkou a vypadlo z ní , že pokud jsme se tedy domluvili na střídavé péči, tak nemá cenu zítra na sociálce vytahovat to, že se vlastně rozvádíme protože mi byla nevěrná. Já osobně nemám potřebu do toho ještě více šťourat, jak je mi to nepříjemné, ale zase bych něco nerad podcenil "z právního hlediska". Má tato informace pro socku nějaký zásadní vliv na pozdější smírný rozvod? Můžu něco podělat, když toto prostě zamlčíme? Ona prý zase jinak bude vytahovat, jak jsem byl špatnej manžel já a podobné moudra...podotýkám, že já jsem jí nevěrný nebyl.

Díky za urgent reakce :) M.

 

 

 

Jak psal kolega, pokud se shodnete na střídavce, všem se uleví (ospodu i soudu). A za mne je to to nejlepší, co může v normálním případě (otec i matka jakž takž v pohodě) děti i rodiče potkat, když už je nutný se rozvést. Sám mám děti ve střídavce 3 roky.

Ohledně "míry zavinění rozvodu" - jediný vliv to má na případné dělení SJM, ovšem muselo by to být extrémní - tj. například matka feťačka. Pokud se rozvádíte kvůli blbostem jako neshoda, nebo nevěra, tak budete soudce akorát prudit prokazování "kdo za to mohl" a nakonec to stejně nikomu nepomůže.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakakoliv dohoda je nadrazena cemukoliv, tzn. pokud se dohodnete na majetku, peci o deti, na vyzivnem, rozvod trva pet minut a muzes se zacit radovat, ponevac to, co prichazi po rozvodu je uplne jiny level svobody, az se oprostis od negativnich myslenek, spojenych s rozpadem manzelstvi, je to to nejlepsi, co jsem zatim zazil, zni to mozna blbe, ale je to tak. good luck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, glMara napsal:

@vwtyp11 Ahoj, nejsme "na noze", jsme na vsem domluveni, jak na detech, tak na majetku. Tu "zalobu" sepise jeji pravnicka a ja si necham udelat review mnou placenym advokatem. Tady spis hledam utechu v teto nelehke situaci, ne pravni moudra 🙂

Nedal bych ji ani pid vzduchu.

hlavne situace: něco napíše její advokátka, ty budes rozporovat a ona řekne “vždyť jsme se tak domluvili”

nezlob se, ale pokud ti “chcala na hlavu driv” neboj se a nastav pravidla jinak, budes za moulu jenom kvůli dětem a ona si s tebou vytre pindu chlapce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužiaľ je to tak ako píše @vwtyp11 …chvála bohu to píšem z pozície človeka u ktorého si takýmto niečim prešli len jeho kamosi. Ale vedz, že ženy na to majú akýsi nie šiesty, ale rovno siedmy zmysel urobiť z teba pri rozvode “blbca”, aspoň “mierne” ta ošklbať a ty ako bonus k tomu z toho vyjdeš s pocitom že “nejsme "na noze"”…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak zvládáte dlouhodobý pocit, že se pokoušíte zachránit manželství / dostat ho na původní úroveň, ale nemáte odezvu? A vaše obavy - abychom spolu byli i za další 2-4 roky jsou brány jako vyhrožování? Navrhujete, že půjdete na párovou terapii, ale protějšek to už o rok odkládá? Teď už konečně souhlasí, ale vy se bojíte, že z vás ty 3 roky potlačované pocity vyletí a způsobí armagedon?

2 malé děti, které nám tím vztahem dost zamávaly (vyčerpání, málo času na sebe, atd)

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, hinkle napsal:

Je to, resp. bylo to celkem frustrující. Násobeno více či méně potlačenou myšlenkou na nevěry manželky a vyčítání si jakej jsem debil, že s někým takovým jsem. 

Jsme si věrní:-) ale od narození druhého dítěte manželský vztah dost ochladl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Josef01 napsal:

To je normální, jsou tři stupně názvu manželky:

1. Mladá

2. Stará

3. Ta paní co s ním bydlím

Ne, to neakceptuju. Navíc ve svém okolí mám i několik důchodcových párů, kterým to klape. I páry mého věku, kterým to také klape.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Safi, nechci ti brát iluze, ale jak se jednou přepne do výše uvedeného módu, tak nadelas prd, já už mám přes 4 roky toho cirkusu za sebou, chodím sám do poradny si popovídat a venuju čas i sobě a hlavně dětem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, malymarek napsal:

Safi, nechci ti brát iluze, ale jak se jednou přepne do výše uvedeného módu, tak nadelas prd, já už mám přes 4 roky toho cirkusu za sebou, chodím sám do poradny si popovídat a venuju čas i sobě a hlavně dětem 

Ano, take chodim do poradny si popovidat a je to super. A ano, take se pomalu klonim ke stejnemu zaveru… 

Ale ja se nikdy v nicem nevzdaval….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...