Přejít na obsah

Rozvod


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

před 4 minutami, simon_magus napsal:

pokud mas svoje vetsi deti, tak je skoro sebevrazda hledat bezdetnou babu..ktere se behem par mesicu zakonite spusti program dite.

za me jsou deti treba plus...kdyz jich neni 6 :)

Přesně :)

@kdojinej sorry, napsal jsem to nešťastně. Jako že jsem s nima žil, tak jsem to myslel... to není nic k vytahování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 hours ago, vwtyp11 said:

Znám takový frajery, heslo “ dopřál jsem dítěti luxus v podobe vlastní matky”

jinak řečeno “ domrdals” život buchte, která to bude mit hodně těžký si s cizím parchantem najít partnera a tvaris se jako vítěz… bravo tvoji rodiče musejí byt pyšní… 

Jak rikam znám takový frajery z mého okoli, ale nejsou to kluci se kterými chci trávit cas, proste on ten charakter člověka je docela důležitej

Myslim, že na průser jsou potřeba vždycky dva. Nikdy to není čistě jednostranný. To zaprvý. 

Nikdo neříká, že jsem vítěz. Prošel jsem si dlouhou fází pocitu viny a protože nejsem od přírody bezcitnej hajzl, rozhodně jsem si to neužíval. A patří mi to. Jistě, zbytek familie na tom nebyl o moc líp. To zadruhý.

No a zatřetí jsem udělal - v rámci možností toho průseru - všechno pro to, aby byly dopady co nejmenší. Nechal jsem za sebou barák, kterej jsem ještě doplatil, komplet domácnost, auto, vybavení a nechtěl jsem po ex logicky ani korunu. Protože jsem to bral tak, že když jsem to pos*al já, je to správný řešení.

Pyšnej na sebe nejsem, ale stalo se a svědomí mám v rámci situace čistý. Všichni se mají dobře a jak jsem říkal, s ex fungujeme skvěle (frajera má) a děti jsou v pohodě (s tím nastaveným režimem). A o to jde nejvíc.

Víc k tomu nemám.

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@KFLhele kazdej máme svůj úhel pohledu, já ted resim

jednu buchtu, co ji frajer všechno nechal, dohodli se spolu a on si nasel jinou, a tahle naše hlavní hrdinka je ted ve vážným stavu v nemocnici a frajer vzkázal: “hele nechal jsem ji všechno co ještě chce, já nám ted proste novej život a o děti se musí postarat sama” 

tak na nej cumis, jako vůl, jsk se má buchta na onkologii starat o deti

a on to fakt mysli vážně…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, vwtyp11 napsal:

@KFLhele kazdej máme svůj úhel pohledu, já ted resim

jednu buchtu, co ji frajer všechno nechal, dohodli se spolu a on si nasel jinou, a tahle naše hlavní hrdinka je ted ve vážným stavu v nemocnici a frajer vzkázal: “hele nechal jsem ji všechno co ještě chce, já nám ted proste novej život a o děti se musí postarat sama” 

tak na nej cumis, jako vůl, jsk se má buchta na onkologii starat o deti

a on to fakt mysli vážně…

nj, a "projektoval" si problémy a vlastnosti frajera z Tvojho príbehu na Kofolu, na základe subjektívneho vnímania inej tragédie si ho sprdol bez poznania jeho situácie, nebral si ani do úvahy čo písal pred tým...ako chápem že nie je jednoduché odosobniť sa pri tragédii, ktorá sa priamo dotýka, ale tu si cez čiaru, malé sorry by bolo na mieste.

Upraveno uživatelem M109
Edit: to nevylučuje že frajera z Tvojho prípadu treba zavesiť za ∞ do prievanu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, M109 napsal:

nj, a "projektoval" si problémy a vlastnosti frajera z Tvojho príbehu na Kofolu, na základe subjektívneho vnímania inej tragédie si ho sprdol bez poznania jeho situácie, nebral si ani do úvahy čo písal pred tým...ako chápem že nie je jednoduché odosobniť sa pri tragédii, ktorá sa priamo dotýka, ale tu si cez čiaru, malé sorry by bolo na mieste.

Tohle je good point a 100% souhlas

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Anela napsal:

@Lamiczka @Sphinxx - obe jsou pekne, jen me napadlo, jestli je takova podobna prednaska, kde by byla prednasejici zena?

No vlastně nevím kde je pointa jestli je to i od ženy. Honza Vojtko je dost uznávanej terapeut a párovej terapeut a to co nějak vím, tak i mezi ženami. Nebo to že je bílej chlap snad nějak snižuje jeho kvality?

Pokud je to narážka na aktuální světový diskurs zlého bílého muže a tedy soud prvního dojmu, tak můžu uklidnit že v tomto je jeho "kádrový posudek" taky zcela v pořádku (ne že by do toho někomu něco bylo a mělo to někoho zajímat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...