Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Vetsinou je fakt rozumny, pokud to jde, kungfu styl zajic. Je lepsi se vzdy co nejvice vyhybat kontaktu, nez pak jit do basy kvuli debilkum. A kdyz to vytahnes, neni cesty zpet a musis to pouzit, i treba jen pro vystrahu. Dobre jsi to poresil. Za mne 1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ggrand- zase jsi to nepochopil, asi budeš mít ty mindráky... Chápu, že pro tebe je něco možná lepší, ale všichni to nemají jak ty. Spoustě lidí ta CZ vážně vyhovuje. Dokonce pro ně váhový rozdíl není podstatný... ty jen se stále tváříš jako nejvíce znalý... takový všeználek... zkus nad tím popřemýšlet.

 

Dost lidí nosí aby, když na to přijde, situaci vyřešili. Ne proto, že např. dirringer je super malý ale v ruce se jim ztratí a už vůbec nic netrefí... Nemusím psát, že pro dost lidí je Glock (kterýje tvůj favorit) kopyto, co se nedá pořádně držet, to jako odborník od Gastona asi nepopřeš...

 

Takže neexistuje jediné správné řešení pro všechny ...

 

Doufám, že to je napsáno pochopitelně a nebudeme tu dělat flame...

Kde tu pisu neco o Glocku? Taky obcas vemu provetrat oblibeneho Grand Powera,protoze je mi necim sympaticky,ale to nezmeni nic na tom,ze to na noseni neni to nejlepsi a strpim ho u sebe. Napr. i ta nejmensi plastova pistole s dvoradym zasobnikem neni tak lehka,aby o ni clovek nevedel. Takze nizsi hmotnost je pro noseni stale plus. To, ze nekomu par gramu navic nevadi a je ochotny to tolerovat,ok. Ale at z toho nedela plus nebo z neceho podobne objektivne zhodnotitelneho.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to na CZ75 P01 compaktu se záchytem závěru? Který tam na šířku rámu bude pasovat? Nelíbí se mi ten prodloužený, tak tam chci něco kratšího, tak nevím, jestli tam bude pasovat z TS nebo třeba z klasické 75, nejlíp z RAMI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak voni třeba ti eurohujeři mudrujou trošku jinak, než my. Totiž jestli je třeba ve Francii řekněme 10 milionů muslimskejch Francouzů, tak legalizací střelnejch zbraní tak, jak je třeba u nás, by celá tahle část obyvatelstva měla legání možnost, jak přijít ke zbraním. Podobně v Německu atd atd. Ty lidi by na to prostě měli právní nárok. Sem jednou Francouz, tak naval vole nákupko. Tady v Čechách zas až tolik třeba muslimů s českým státním občanstvím není ale kdyby bylo, už by se mně ty možnosti, co tady máme, bohužel líbily asi o trošku míň než teď. 

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Chtěl bych nějakou zbraň na denní nošení. Mám revolver detective special 2", ten je super, ale rád bych i nějakou pistoli s více náboji. Mám CZ 75 D Compact, tu nosím když by mohlo teoreticky něco hrozit a mám ji v sejfu v nočním stolku, pro nečekané noční návštěvníky, ale na denní nošení je to prostě moc velké. Za pasem mi to normálně až tak nevadí, ale je to fakt problém v autě, tam mi to dost překáží.

 

Co rozhodně nechci je Glock, neřešte prostě proč, prostě ho nechci, ta zbraň mi nesedí, chci něco s kohoutem. Jsem na něj zvyklý a vyhovuje mi to.

 

Takže co bych chtěl:

- menší zbraň na denní nošení

- více než 6 nábojů, ideálně 9+ (8 bych asi taky zkousnul)

- zbraň musí mít externí kohout, nechci striker fired

- ideálně 9 mm luger, nebo aspoň 7,65 (v té řáži mám škorpíka), abych nemusel řešit náboje pro další ráže. Předpokládám, že v .38 special, co mám ten revolvér nic kloudného nebude.

- za nějakou rozumnou cenu, 20+ za to určitě nedá

- klidně i starší, pokud někdo něco máte, můžete mi to rovnou nabídnout.

 

Za tipy a rady předem děkuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chce to si ujasnit tu kapacitu, tedy rozhodnout se, zda to musí bejt jednořaďák. Pokud jo, a silně bych to doporučoval, páč ta tloušťka dělá hrozně moc, já su velmi spokojen s SW Bodyguard. Akorát to je 9 Browning, no. A kohout to má, ale jen double action.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky Bodyguarda a přijde mně skvělej. Při nošení ani v autě nikde netlačí, je lehkej a střílí se mně z něj o hodně líp než z LCP a navíc má pojistku. Na 15 metrů z něj netrefím nic - takže aspoň nemůžu střelit nikoho, kdo utíká, čímž sem krytej. Akorát je to 9 Browning, no.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DAO by mi nevadilo, ale raději bych více nábojů, na těch 6 mám colta a ten se mi nosí v poho a ani v autě nevadí.  Ale když jsem viděl těch 7 přizpůsobivých holandských občanů, jak napadli toho číšníka v Praze a kopali do něj, když ležel bezvládně na zemi, tak já bych tam prostě nedokázal jentak sedět a koukat.... no a pro případ průseru by těch 6 nábojů na sedm bylo nějak málo. :-D

 

edit: každopádně tip je to zajímavý a půjdu se na něj určitě podívat :)

Upraveno uživatelem dan010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych nějakou zbraň na denní nošení. Mám revolver detective special 2", ten je super, ale rád bych i nějakou pistoli s více náboji. Mám CZ 75 D Compact, tu nosím když by mohlo teoreticky něco hrozit a mám ji v sejfu v nočním stolku, pro nečekané noční návštěvníky, ale na denní nošení je to prostě moc velké. Za pasem mi to normálně až tak nevadí, ale je to fakt problém v autě, tam mi to dost překáží.

 

Co rozhodně nechci je Glock, neřešte prostě proč, prostě ho nechci, ta zbraň mi nesedí, chci něco s kohoutem. Jsem na něj zvyklý a vyhovuje mi to.

 

Takže co bych chtěl:

- menší zbraň na denní nošení

- více než 6 nábojů, ideálně 9+ (8 bych asi taky zkousnul)

- zbraň musí mít externí kohout, nechci striker fired

- ideálně 9 mm luger, nebo aspoň 7,65 (v té řáži mám škorpíka), abych nemusel řešit náboje pro další ráže. Předpokládám, že v .38 special, co mám ten revolvér nic kloudného nebude.

- za nějakou rozumnou cenu, 20+ za to určitě nedá

- klidně i starší, pokud někdo něco máte, můžete mi to rovnou nabídnout.

 

Za tipy a rady předem děkuji. 

 

Tohle velice dobře splňuje třeba Beretta PX4 Storm subcompact, ale cena je zas cca. 25.000,- CZK. DO té dvacky pořídíš podle mě leda tak nějaký ten striker fired plasťák...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle velice dobře splňuje třeba Beretta PX4 Storm subcompact, ale cena je zas cca. 25.000,- CZK. DO té dvacky pořídíš podle mě leda tak nějaký ten striker fired plasťák...

 

Ta vypadá pěkně, nijak na to nespěchám, třeba by se časem někde objevila starší málo střílená za nižší cenu... Jako pokud by mi ta zbraň fakt sedla a byl jsem si jistý, že to je ono, tak samozřejmě můžu dát i 25, spíš to ale beru tak, že bych koupil něco staršího, ponosil, vyzkoušel a kdyby mi to fakt sedlo, tak bych pak řešil novou. Jinak Beretta a Sig Sauer jsou moje oblíbené značky. :)

 

Má někdo zkušenosti s CZ 2075? Ale ta bude asi ještě zbytečně velká, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím,jestli nebudu mimo mísu a netoužíš přímo po moderně. Ale poslední dobou se vyrojilo dost Waltherů PP. Kvalitní prověřená legenda, která má pořád hodně co nabídnout. Možnost 7,65 i 9 Br. Osm ran v zásobníku, deátá v komoře. Zbraň pro gentlemany na denní nošení. Za cca 10K se dá sehnat v super stavu a střílet z toho budou ještě tvoje vnoučata.

Ale jak říkám, možná toužíš po moderní zbrani, takže jenom návrh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...