Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Zjistil jsem, že nutně potřebuji PAR Mk3 od Proarms. Jenže se trochu bojím, že mě s tím nepustí nikam střílet, protože je to .223 Rem.

 

Je teď aktuálně kolem Prahy nějaká strelnice, kde jim to nevadí a mají i víc než 30m a mají k tomu rozumnou dobu objednání?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjistil jsem, že nutně potřebuji PAR Mk3 od Proarms. Jenže se trochu bojím, že mě s tím nepustí nikam střílet, protože je to .223 Rem.

 

Je teď aktuálně kolem Prahy nějaká strelnice, kde jim to nevadí a mají i víc než 30m a mají k tomu rozumnou dobu objednání?

Placy, Mělník- edit přesněji Chloumek u Mělníka

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem matous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak počítej že budeš měnit spoušť, ta co tam dávaj (jestli ji tam pořád dávaj) je opravdu nic moc. Já ještě měnil píst v bufferu, vyjížděl mi z něj po pár ranách čep.

Edit: jinak naprostá spokojenost.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem matous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli šla PAR kvalitou nahoru tak proč ne, ale jinak mě to nepříjde jako dobrej nápad. Kvalita těch par ks co jsem měl v ruce byla hrozna A to neřeším ani "tacticool" faktor kdy ty parky vypadaj dost zastarale. Budeš měnit spoušť, páku, čepy, asi i kompík..no nevím teda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybys řešil norinco za dvacku tak je to jedno. Ale parka není levna a fakt se kazí.  Kdyby stála půlku tak ještě ok. Ale je to jako kupovat fabii za cenu superba. Jestli máš na pušku 40tis+ tak si vyber bud dobrou plynovku jako BCM apod. Nebo pak pístovku od HK nebo s domací produkce VAR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá náhodou někdo poslední Střeleckou Revue? Zajímal by mě článek "Zpráva o stavu legislativy" od Davida KARÁSKA, ale nechce se mi kupovat časopis. Dva roky jsem odebíral a už je mi líto za to platit za jeden článek.  

Upraveno uživatelem Sickboy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ROSSI model 92 PUMA to mam doma, ale pridelal jsem si na to optiku s dlouhym ocnim reliefem. Moc z toho uz nestrilim protoze u nas na to neni schvalena strelnice a kdyz jedu na strelnici 50km tak tam strilim z 308Win a z rossi jen tak obcas na vyplneni casu nez zchladne hlaven. Kazdopadne kdyz byly u nas tolerantni tak se s tim dalo dobre zaradit i u nas, preci jen na 100m se s tim clovek musi uz moc soustredit, pak s tim zvladnu soustrel cca takto (vykony naboj asi 1600J na hlavni):

 

post-4253-0-84160800-1546421157_thumb.jpg

 

 

uz jsem ale nekolikrat premyslel o tom ze to prodam.

Upraveno uživatelem tyfo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rukojeť a nadpažbí mám taky FAB. Ale je to ve škále toho, čím je možný opravdu kvalitně kosu potunit, spíš takový začátek. Každopádně klobouk dolu, že to slečnu napadne. Jinak na ty plastový magy bacha - spousta lidí si stěžuje, že to nepodává jako klasika a dělá to závady. Uvidíš po 500 ranách... :-)   

post-20787-0-00978000-1546786345_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...