Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Jasný, je to jen fotka a o okolnostech nic nevíme.

 

Koukl jsem do zákona a k mému údivu má Tittus fakt pravdu. Zákonné omezení manipulace se zbraní pod vlivem alkoholu či návykových látek se skutečně týká jen veřejnosti a míst veřejně přístupných. Jinými slovy se člověk může beztrestně doma navalit a pak se pustit do čištění - už vím odkud jsou ty příběhy, jak si lidi dělají díry do zdi v obýváku :-).  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Janekx udělal fotku. Z textu chápu, že je připravený pálit po amantech. Vsechno je jen jako legrace. Samozřejmě, že to nemyslí vážně. A vy tady z toho děláte kovbojku. No comment...

 

Kovbojku z toho delaji komentare neustale komentujici komentare, Kazdy ma narok na nejakou reakci, nejhorsi jsou ti co komentuji reakce druhych a tim se dostavame do zacarovaneho kruhu, do ktereho jsem se znovu zapojil. Co tak trochu nadhledu ke komentari ktery moralizuje. Pokud by si vsichni rekli ze jsou to vopruzove co musi moralizovat a nechali to tak, tak se usetrilo spousta prispevku a nic se nedelo. Zrovna tak jsem si i Ja mohl odpustit prispevek o zbranich a alkoholu, bohuzel, stalo se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím pochválit pány a dámu na místním odd. PČR. V pondělí ráno žádost o nákupní povolení, odpoledne po práci připravené k vyzvednutí. Ve středu ráno šedivák, do hodiny byl hotový průkaz zbraně...

Tak to ja zase pochvalim PCR Karvina.

NP a nasledne PZ na pockani. Cca 20 minut.

Palec nahoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...