Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Jojo, to jsem už přelouskal, ale není nad komunikaci naživo s někým, kdo má zkušenost... a nějak se mi nechce se registrovat na dalších stránkách a prolézat další fórum... po tom, co jsem zažil tady a bojuju se závislostí na tikotu a periodicky si musím kupovat další a další hodinky a ještě další hodinky se mi zdá, že nejsem tak odolný, abych si mohl dovolit dostat se do stejného stavu s bouchačkama- je to taky  nákladné, ale míň nenápadné, hůř se to skladuje, jsou na to papíry a  doma se o tom víc mluví...ale tuhle jsem prostě potřeboval,  je to krásná klasika, je  fakt dobrá, jednoduchá, střílí tak, že snad dokázala eliminovat moje chromé ruce (zázrak), a přináší takový fajn pocit, že kdyby došlo v Lidlu chlazené kuře, nemusely by děti řvát hlady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mel chvili pujcenou 1895 SDB v 45-70 na par ran a bylo to jako kopanec maleho dinosaura. Naboje jsme meli Hornady. Prebijeni rozhodne smysl ma, ale kolega se k tomu taky jeste nedostal. Ma to na takove svatecni loveni dinosauru a tak podobne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, mám prosbu. Dokážete mi někdo doporučit nějakého puškaře v Praze, nebo kolem ní?

 

Mám starou ČZtu 75c (r. v. 1993), odstříleno max 2000 nábojů . Závadí mi. Zádržky. Nenatáhne náboj do komory. Nezachytne závěr po posledním náboji. 

Tohle se všechno začne dít po, řekněme, 50 výstřelech. 

Už mě to nebaví. Koupil jsem novou vratku. Zásobníky, jelikož jsem myslel, že jsou utahaný pružiny.

A závadí dál. 

Asi si musim časem koupit nějakýho workhorse, nejspíš klasiku G19. Ale tohle je kvér po tátovi. Takže k němu mám emocionální vztah. :(

 

Předem díky.

 

Upraveno uživatelem John_Lenon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znám. Narazil jsem na podobný problém s mou CZ85. 

Řešení jsou v zásadě možná jen tři: a) G17, b) G19, c) G26. Je to smůla, ale když trefíš na klumpr, můžeš měnit co chceš, i laborovat se střelivem, výsledek je nedůvěra ve zbraň. A to je nanic. Vyměnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega z prace resil naprosto stejny problem s touto CZ, Zbran naprosto funkcni bez jedine zavady vystrilel vzdy kolik chtel a naposto bez problemu.

Jakmile ji vzala do ruky manzelka tak at delala co delala tak se ji nepodarilo vystrilet 2 zasobniky bez tohto problemu. Neprisel na to co je spatne, kromne toho ze je to na 100% rukama !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, 

Předem se omlouvám za neinformovaný dotaz, ale zjistil jsem, že je to nějak těžší na internetu najít než jsem čekal... Jak je na tom nyní CZ legislativa co se týká zásobníků do dlouhých zbraní? Už jsme přijali ten evropský nesmysl s omezením na 10 nábojů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...