Přejít na obsah

RLX PAM GTG


sibirnaya

Doporučené příspěvky

No při vší úctě ta slečna moc rozumu nepobrala. Renda dával k dobru, že když se s mladým ubytovával, tak slečna zahlásila "To víte co je rodinná hra na 6? Incest..." To v hotelu na recepci chceš slyšet :D

Byla jednoduše nasraná, že jsme jí nikdo nevzali na pokoj. Mlsně koukala dost :D

 

Jinak díky všem, bylo to dobré jaxfiňa. Ty gaybary na závěr se nepovedly, ale příště to zlepšíme :D

 

Honzo díky za organizaci a jak sem slíbil taky udělám, čili příštího roka v Práglu chlapci  :flex:  :cheers:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 127
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No při vší úctě ta slečna moc rozumu nepobrala. Renda dával k dobru, že když se s mladým ubytovával, tak slečna zahlásila "To víte co je rodinná hra na 6? Incest..." To v hotelu na recepci chceš slyšet :D

 

A když jsem jí tam v pět ráno, říkal, že tu píčovinu, co tam pletla těma jehlicema, od ní koupím za dvojku i s ní, joystick řekl, že dá trojku a já jsem přihodil na bůra, tak čuměla jak husa do flašky a nevěděla chudinka co říct  :lol2:  :lol2:  :lol2:

 

Jooo byla to hodně velká a zatraceně dobrá párty.  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byla jednoduše nasraná, že jsme jí nikdo nevzali na pokoj. Mlsně koukala dost :D

 

Jinak díky všem, bylo to dobré jaxfiňa. Ty gaybary na závěr se nepovedly, ale příště to zlepšíme :D

 

Honzo díky za organizaci a jak sem slíbil taky udělám, čili příštího roka v Práglu chlapci  :flex:  :cheers:

 

 

A proč až příští rok? Co příští měsíc?  :lol2:  :lol2:   Za rok bych to zopáknul v Brně, ale v Práglu to můžeme udělat třeba po létě a v neděli pak můžeme jít na ty humry do Zincu. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když jsem jí tam v pět ráno, říkal, že tu píčovinu, co tam pletla těma jehlicema, od ní koupím za dvojku i s ní, joystick řekl, že dá trojku a já jsem přihodil na bůra, tak čuměla jak husa do flašky a nevěděla chudinka co říct  :lol2:  :lol2:  :lol2:

no .... to já bych koukal taky jako vůl 

 

moje paní by řekla ... "co to bylo za debila?"

 

 já bych jí odpověděl: "nevím"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když jsem jí tam v pět ráno, říkal, že tu píčovinu, co tam pletla těma jehlicema, od ní koupím za dvojku i s ní, joystick řekl, že dá trojku a já jsem přihodil na bůra, tak čuměla jak husa do flašky a nevěděla chudinka co říct  :lol2:  :lol2:  :lol2:

 

Jooo byla to hodně velká a zatraceně dobrá párty.  :clap:

 

To se ji na srazu veterinářů asi nestalo... :D

 

Bylo to fajn, PP jsem si na ruce taky vyzkoušel a mlsně koukal stejně jako na spousta dalších věcí (Streetův kufřík, krásný snowflake, 1680, ...). U Radka tuším, že ta fotka bude z venku, ale jestli je to mobilem, tak kloubouček, protože se náramně povedla, rozhodně by sedla do kalendáře.

 

Opravdu hodně bych potřeboval pepsi s vybledlou lunetou z roku 1984.

 

Zábava až do rána se povedla, příště to chce lepší strategickou přípravu :D

Upraveno uživatelem Lamiczka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár mých cvaků:

(až expost jsem zjistil, že jsem si asi popletl DANY a možná jsem se dovolil o možnost některé kousky vyzkoušet špatného DANA. Zpětně se omlouvám, pokud k tomu došlo).

post-1538-0-16572300-1526841337_thumb.jpg

post-1538-0-97559900-1526841341_thumb.jpg

post-1538-0-75818000-1526841346_thumb.jpg

post-1538-0-92251700-1526841351_thumb.jpg

post-1538-0-49829000-1526841357_thumb.jpg

post-1538-0-29928800-1526841365_thumb.jpg

post-1538-0-76418000-1526841370_thumb.jpg

post-1538-0-59798600-1526841376_thumb.jpg

post-1538-0-58755300-1526841384_thumb.jpg

post-1538-0-97945700-1526841393_thumb.jpg

post-1538-0-74085900-1526841399_thumb.jpg

post-1538-0-13882900-1526841405_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár mých cvaků:

(až expost jsem zjistil, že jsem si asi popletl DANY a možná jsem se dovolil o možnost některé kousky vyzkoušet špatného DANA. Zpětně se omlouvám, pokud k tomu došlo).

 

To je úplně v pohodě, já to tam nechal volně ležet na stole ať se každý podívá a vyzkouší. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když jsem jí tam v pět ráno, říkal, že tu píčovinu, co tam pletla těma jehlicema, od ní koupím za dvojku i s ní, joystick řekl, že dá trojku a já jsem přihodil na bůra, tak čuměla jak husa do flašky a nevěděla chudinka co říct :lol2: :lol2: :lol2:

 

Jooo byla to hodně velká a zatraceně dobrá párty. :clap:

Slečna recepční fakt neměla chybu. Při checkinu povídá ?Jé, vy budete bydlet sám? Co máte v plánu?? Jakože dobrý. S něčím podobným jsem se zatím nesetkal :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slečna recepční fakt neměla chybu. Při checkinu povídá ?Jé, vy budete bydlet sám? Co máte v plánu?? Jakože dobrý. S něčím podobným jsem se zatím nesetkal :-)

A tys toho nevyužil ? Holt Morava .. holky jsou tam krásný ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Lamiczka: Dražba štrykující pipky koukám trumfla i Tvé slavné přesvědčovací etudy u baru/recepce na Sedle  :speak_cool:

 

Fotkám z velké části pomohl zapršenej "lodní pult" nasvícenej podvečerním sluníčkem (když jsem dojel, tak v tom hnusným studeným dešti kolem obcházela starší paní s kyblíkem hnědé barvy a štětečkem domalovávala "okýnka"), v minulých letech mě vždycky stihlo vypéct mizerné světlo po opulentním gáblíku a "náhlém" soumraku. Zbytek kouzla už dokonaly hodinky samotné (a tak trochu telemakro na novém objektivu k EOS M10), žádnej gugel, instáč nebo jiné "kreativní" prznítko. Každopádně ještě jednou díky Danovi, Vítkovi i všem dalším "pánům co mají drahé hodinky", kteří dojeli trochu dřív a své tikající poklady odvážně vyskládali na stůl...  B)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove, diky za super vecer, zvlaste Sibirovi za pozvani a Danovi za ubytovani a samozrejme za tu moznost, si spoustu super kousku osahat

 

pro priste uz vim, ze ucast jedine bez bab, at si muzu osahat nejenom hodinky ;-)

 

 

Jo a ještě jsi ráno dostal pojeb, že jsi večer vypil 10 piv a teď máš jet autem... za dobrotu na žebrotu  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slečna recepční fakt neměla chybu. Při checkinu povídá ?Jé, vy budete bydlet sám? Co máte v plánu?? Jakože dobrý. S něčím podobným jsem se zatím nesetkal :-)

 

Jediná správná odpověď na tuto otázku je: "No když to dobře půjde, tak Vás."

 

Po tom co mi zmatením z Danovi nabídky zase vypla automat na cigára a teskně mi přála dobrou noc si myslim že by to celej zážitek ze srazu značně obohatilo :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...