Přejít na obsah

HOKEJ


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

Mrázkova úspěšnost je stejná jako kdyby si tam stpupnul kdokoliv kdo by šel zrovna okolo. První třetina 6 střel...3 góly. Naštěstí pak už na něj moc střel nešlo. Snad už se na MS do branky nepostaví, teda pokud je trenér soudný 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych Mrázka nezatracoval, neslo na nej poradne nic a nemel se kde chytit. A jak jsem byl rozmrzelej z opetovne nominace Cervenky, tak se mu v duchu omlouvám, bez něj by to bylo po dvouch zápasech hodně smutny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, kuncák7 napsal:

Ja bych Mrázka nezatracoval, neslo na nej poradne nic a nemel se kde chytit. A jak jsem byl rozmrzelej z opetovne nominace Cervenky, tak se mu v duchu omlouvám, bez něj by to bylo po dvouch zápasech hodně smutny. 

Presne, navic ten treti gol noru padl po skvele (az trochu necekane) akci a to se snad ani chytat nedalo. Jak se kluci ve druhe tretine zlepsovali, rostlo i jeho sebevedomi..

A Cervenka fakt zatim jako ten pravy kapitan a tahoun!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, že Červenka mě taky překvapil a to velmi příjemně. A ohledně Mrázka ty střely na rozchytání pustil což moc optimismu "vzadu" nepřináší a pokud to bude s kvalitnější týmy než je Norsko, tak by ten risk, že se rozchytá nemusel vyjít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem moc zvedavej, jak to vyhodnotej treneri. Jestli dali prednost Mrazkovi pred Vejmelkou, tak ani nechci domyslet, v jak spatny forme Vejmelka je 😁

Ale Mrazek je imho dobrej brankar, tak by se z toho vcerejska mel umet oklepat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, TomTomTom napsal:

Hokej je tvrdá hra, ale Gudas je psychopat na bruslích..

Az tak horky to myslim neni. Nejaky skraloupy v kariere ma, ale psychopat imho neni. A ten cirkus, co ted delaj Finove, je imho trapnej. Kdyby se mu Gudas nevyhnul, tak ted mozna lezi ve spitale misto toho Fina 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...