Přejít na obsah

HOKEJ


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...

Možné je všechno, pokud se nebude Litvajz snažit dat Pardubkam 9 golu v každém zápase, tak sanci mají. Stejne jako věřím, že když bude hrát Třinec ten chytrej hokej ( pro mě antihokej), tak Spartu otrávi dostatecne a postoupi. Uvidíme.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tohle nerozporuju, jen si proste preju jinej prubeh. Sparta a Pernici si to za celou sezonu zaslouzej, ja jen vzdy preju radsi takovejm tem srdcarum,  jako je pro mě Olmik ci ted Litvínov.  Může to bejt  v sérii 4-0 a nebudeme se divit. Je to i tim, ze i když na Spartu chodím, tak ji tak nějak nemůžu prat :-)))) a vzdy me zahreje u srdce, kdyz vyletej :-). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 2 hodinami, luidis napsal:

Nevím, jak pro nezaujatého díváka, ale pro zaujatého asi vyjela sanitka. A to jsem v úterý říkal, že mě skoro klepla pepka. Ne, v úterý ne. 😀

Neboj, i nezaujatýho ( teda trochu ), jako slávista jsem vyskočil metr vysoko a blaženě se tlemil hoodně dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl koukam poctive 3 prodlouzeni, pak zajedu pro pizzu, a nez ji venku v posezeni zhltnu a dojdu se znova divat, tak je po vsem 😁 

Tipoval jsem finale Pardubice vs Sparta. Ale Trinec si to zaslouzi, kdyz to hosi nezabalili 👍

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...