Přejít na obsah

HOKEJ


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

před 26 minutami, marosh napsal:

Mě už nebaví, jak ho vidím na ledě.

Kdysi jsme ho žral, ale teď už mi to přijde, jako zoufalství, jak se posouvá na ledě.

S tím se asi dá souhlasit. Tak snad v extralize pochopí, ze na led uz to nebude, ale ze mimo led muže udělat mraky práce 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Frantik napsal:

S tím se asi dá souhlasit. Tak snad v extralize pochopí, ze na led uz to nebude, ale ze mimo led muže udělat mraky práce 🙂 

Tak o tom žádná, pičovole. Oholí se, vlasy jebne do culíku a místo ribana na sebe hodí sako a stoupne si na lávku.
A doma to konečně pustí do toho mladého masa, co má...Bo, plýtvat takovým genofondem je zločin.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Bert napsal:

Kunčáku, jenom se chci ujistit. Ty jsi Jardu Jágra označil za fajn člověka?

Ano, znám ho osobně i jsem proti němu hral- z tohodle pohledu je velice příjemnej a vtipnej. To, že není úplně chytrej či jeho politické směrování a vyjadřování mimo sport, to ve vlákně o hokeji a sportu nekomentuju :-). Tohle se musí odlišovat.

Takže z pohledu sportu a neoficiálních srazu je to fajn člověk :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, kuncák7 napsal:

Romane, dnes jsem projížděl seznam posil na novej ročník a Dědek pustil kacku :-)). Vy nakonec budete toho Salfickyho milovat :-))

Tak koukni na Zlín a smíchy se neudržíš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, kuncák7 napsal:

Romane, dnes jsem projížděl seznam posil na novej ročník a Dědek pustil kacku :-)). Vy nakonec budete toho Salfickyho milovat :-))

Salfu alias hlavu na spalku nikdy milovat nebudeme. Ten tady lidi jen sere. 😊 Posily na papíře vypadaji výborně. Uvidíme v praxi. Je tady jeden faktor, který mimo Pardubice myslím že není moc vidět. Richard Král je dobrý trenér k junkům, a loni nedokázal vyždímat potenciál Kousala, Koláře ani Nakládala. Kvetou pod ním spíš mladý - Blummel, Hrádek, Rohlík.... Takže může k nám přijít jakákoli hvězda, otázka jestli ji Ríša zvládne. Mluví se ještě o Radilovi, Musilovi a Zohornovi.
 Ale snad bude ta příští sezóna dobrá. Ti noví kluci vypadají, že to mají v hlavě srovnaný. Mluvil jsem se Sashatorem o Frodlovi, prý charakterově bezvadný borec, brána bude hodně silná. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Roman I. napsal:

Salfu alias hlavu na spalku nikdy milovat nebudeme. Ten tady lidi jen sere. 😊 Posily na papíře vypadaji výborně. Uvidíme v praxi. Je tady jeden faktor, který mimo Pardubice myslím že není moc vidět. Richard Král je dobrý trenér k junkům, a loni nedokázal vyždímat potenciál Kousala, Koláře ani Nakládala. Kvetou pod ním spíš mladý - Blummel, Hrádek, Rohlík.... Takže může k nám přijít jakákoli hvězda, otázka jestli ji Ríša zvládne. Mluví se ještě o Radilovi, Musilovi a Zohornovi.
 Ale snad bude ta příští sezóna dobrá. Ti noví kluci vypadají, že to mají v hlavě srovnaný. Mluvil jsem se Sashatorem o Frodlovi, prý charakterově bezvadný borec, brána bude hodně silná. 

Krále jako trenéra neznám, ale myslím, že když chytnete začátek, tak to ukočíruje. A i obranu budete mít slušnou. 

Se Salfou jsem to myslel hodně žertem :-)), abych tě popichl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, kuncák7 napsal:

Jenže vy si nevážíte tv experta a propustiti ho, tak se nediv :-))).

Mě se tam Hosták líbil, aspoň se snažil... letos mě nejvíc sere jeho odchod a ve fotbale, že pustili Jiráčka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obrana, to je otázka. Já nechci zase kverulantsky pičovat, ale Košťálek má klauzili, že by mohl jít ven. Ten Kanadýr vypadá hodně dobře, Jinak tam je obrana z loňska a z nIch si dělala Boleslav ve čtvrtfinále prdel. Beci nad 30 let obrovský, pomalí. A letos o rok starší. Dynamu chyběli brusliví beci 25-30 let. Ty noví kluci jsou dobrej kauf, snad to klapne.

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...