Jump to content

tomas.helisek

Member_50
 • Posts

  186
 • Joined

 • Last visited

About tomas.helisek

 • Birthday 03/01/1986

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.tomashelisek.cz

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Olomouc
 • Fanoušek značky
  SEIKO, GS, OMEGA, IWC, TUDOR, G-Shock

Recent Profile Visitors

1,285 profile views

tomas.helisek's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

 1. @Karussell TOP!! hele, jak je těch 43mm nositelných na 16,5cm cca? Nebo kolik máš ruku.
 2. Supr!!! I ta jejich appka je celkem fajn..
 3. Kua, nesnáším to ochlazení…
 4. hele, je to tak!!!!! Sleduju to na chrono24 a ten vývoj je šílený. Nový na CH24 cca 140-150! Možná za to může i model 2021, který startuje 170+..... I proto jsem je vzal, když to sleduju. S tím, že než se finančně oklepu, zůstanou trezor a kdyby něco, prodám je za 5 minut.:)
 5. Ta Sellita se dává i do nových XVIII.. https://watchbase.com/iwc/caliber/35111
 6. Jo, jsem hroznej.... ale.. No potřebuju nyní zdravotně trochu zvolnit a pak se uvidí..:)
 7. Chápeš to správně… Řešili jsme to spolu skoro rok. Nakonec se našly. A díky! Mám to stejně – to vnímání… Myslím, že teď už budou stát šílený nesmysl a vlastně už to nebude téměř vůbec odkazovat na historii… I když je to samozřejmě diskutabilní.
 8. Chápeš to správně… Řešili jsme to spolu skoro rok. Nakonec se našly. A díky! Mám to stejně – to vnímání… Myslím, že teď už budou stát šílený nesmysl a vlastně už to nebude téměř vůbec odkazovat na historii… I když je to samozřejmě diskutabilní.
 9. Noo, Jardo.. Včera mě přepadly výčitky, uff Ale asi to je ok, přirozené. Naštěstí mám min na půl roku vystaráno a budu makat jak vůl.. pak se uvidí. O víkendu jsem byl ve Varech.. a samozřejmě zabrousil do jednoho butiku. Každopádně - tohle, co jsem nyní prožil na cestě za Moonama, už nezažiju asi. Musím zvolnit, aby mě z toho všeho nedrblo.
 10. O víkendu jsem si poprvé přičuchl k IWC… měli jsme takový rodinný výlet ve Varech a on je to tam samý butik. Tak jsem musel zkusit. Krásný byly Cifr, modrá, ten AR. Jen škoda té Sellity.. i když…
 11. Můj vesmírný příběh! Moonwatche mě provází hodinkovým životem už od roku 2017, kdy jsem je měl na ruce v Brně na SEW . Byly mým nedostižným snem… jejich cena totiž pekelně roste. Což mi dost vadí, protože nemám rád tenhle marketing hype. Na druhou stranu mě ten lehce kýčovitý příběh baví. A to i přes to, že “opravdové” Moony byly asi tři reference. Nicméně.. začal jsem je letos řešit, protože bylo jasné, že reference .005 končí a Omega má s novým modelem 2021 v cenové politice celkem velké sebevědomí. Proto…kdy jindy než letos a poslední model, který odkazuje na mnohaletou historii a kalibr 1861?! Na jaře mi plány pokazil covid time, pak pracovní záležitosti. A nebyl jsem si jistý 42mm. Nicméně mi pan Hanák z Brna vyšel maximálně vstříc. Po zrušení jarní objednávky jsme byli stále v kontaktu. Že nám to třeba ještě někdy v lepších časech vyjde. Do toho se mi zamíchaly BB58, které se prostě nedaly nekoupit. Pořád jsem měl o moonech pochybnosti, vymýšlel alternativy. Přitom mě to ve finále k nim neustále a dokola táhlo. A konečná byla na posledním srazu. Kdy mi je kamarád půjčil a já z nich byl naprosto hotový a ještě v 1 ráno po příjezdu domů jsem si měřil zápěstí a psal znovu panu Hanákovi… jestli se ještě nedají sehnat… Smyčka se utahovala, protože sehnat je už je nyní velmi složité. Ale klaplo to. A jedny se našly. Moje skvělá žena mě 1000% podpořila a řekla, ať nepropasnu další šanci. Další už přijít nemusí. A měla pravdu. Proto je beru jako životní investici, odměnu na x Vánoc dopředu… Třeba už nic takového nikdy nepřijde. No… A tak jsou doma!!!! Jsou krásný! Pořád to nechápu! Byl to zážitek se vším všudy - včetně au při pipnuti platby kartou. Ale nelituju!!! Vlastně moje první “velký” hodinky jakožto nový.. A moje první hodinky, které jsem si koupil v obchodě face to face. Prý jsem na sebe moc přísný.. ale disciplína přináší ovoce. A ja na tohle věřím. Prostě co do života dáš, to se ti vrátí. Děkuji panu Hanákovi a mojí ženě, protože bez její podpory bych do toho nikdy nešel. Fakt! Protože jsem musel použít část nějaké rodinné rezervy, hodinky budou na chvilku v trezoru… Každopádně, nelituju! Jsou vlastně hrozně obyčejný a na druhou stranu ze sebe vyzařují zvláštní energii, kterou nedokážu popsat. Tyhle hodinky se mnou zestarnou…to vím už nyní.
 12. Můj vesmírný příběh! Moonwatche mě provází hodinkovým životem už od roku 2017, kdy jsem je měl na ruce v Brně na SEW . Byly mým nedostižným snem… jejich cena totiž pekelně roste. Což mi dost vadí, protože nemám rád tenhle marketing hype. Na druhou stranu mě ten lehce kýčovitý příběh baví. A to i přes to, že “opravdové” Moony byly asi tři reference. Nicméně.. začal jsem je letos řešit, protože bylo jasné, že reference .005 končí a Omega má s novým modelem 2021 v cenové politice celkem velké sebevědomí. Proto…kdy jindy než letos a poslední model, který odkazuje na mnohaletou historii a kalibr 1861?! Na jaře mi plány pokazil covid time, pak pracovní záležitosti. A nebyl jsem si jistý 42mm. Nicméně mi pan Hanák z Brna vyšel maximálně vstříc. Po zrušení jarní objednávky jsme byli stále v kontaktu. Že nám to třeba ještě někdy v lepších časech vyjde. Do toho se mi zamíchaly BB58, které se prostě nedaly nekoupit. Pořád jsem měl o moonech pochybnosti, vymýšlel alternativy. Přitom mě to ve finále k nim neustále a dokola táhlo. A konečná byla na posledním srazu. Kdy mi je kamarád půjčil a já z nich byl naprosto hotový a ještě v 1 ráno po příjezdu domů jsem si měřil zápěstí a psal znovu panu Hanákovi… jestli se ještě nedají sehnat… Smyčka se utahovala, protože sehnat je už je nyní velmi složité. Ale klaplo to. A jedny se našly. Moje skvělá žena mě 1000% podpořila a řekla, ať nepropasnu další šanci. Další už přijít nemusí. A měla pravdu. Proto je beru jako životní investici, odměnu na x Vánoc dopředu… Třeba už nic takového nikdy nepřijde. No… A tak jsou doma!!!! Jsou krásný! Pořád to nechápu! Byl to zážitek se vším všudy - včetně au při pipnuti platby kartou. Ale nelituju!!! Vlastně moje první “velký” hodinky jakožto nový.. A moje první hodinky, které jsem si koupil v obchodě face to face. Prý jsem na sebe moc přísný.. ale disciplína přináší ovoce. A ja na tohle věřím. Prostě co do života dáš, to se ti vrátí. Děkuji panu Hanákovi a mojí ženě, protože bez její podpory bych do toho nikdy nešel. Fakt! Protože jsem musel použít část nějaké rodinné rezervy, hodinky budou na chvilku v trezoru… Každopádně, nelituju! Jsou vlastně hrozně obyčejný a na druhou stranu ze sebe vyzařují zvláštní energii, kterou nedokážu popsat. Tyhle hodinky se mnou zestarnou…to vím už nyní.
 13. Tento týden takto.. na tom zeleném remenu top!
×
×
 • Create New...