Přejít na obsah

Seiko Monster končí?!


Doporučené příspěvky

Návštěvník Mitak
Odesláno

Před pár dny jsem si díky místnímu členovi Lukyn63 všimnul, že jsou ve všech známých obchodech vyprodané Seiko Monstra SRP309 a dnes psal Rob z Monsterwatches.nl že se obává, že má poslední dodávku Monster a neví o žádném nástupci :-(

Odesláno

Normálně jsem si je chtěl objednat, abych potom na vás vyvařil 300,- korun (něco jako investiční zhodnocení u RLX, ale zde i pro "široké vrstvy společnosti"), ale řekl jsem si prdlajz - už jsem líný to i objednávat  :lol2:

Návštěvník Mitak
Odesláno

Ještě existujou 3rd Gen Monster SBDC023/5, ale ty stojí dvakrát tolik co ty předchozí a jejich dostupnost je taky mizerná.

Odesláno

Tak to mám kliku :clap: Klekli mi Maka a repas přijde na víc jak půlka novejch, tak jsem konečně od neděle začal řešit dříve pro mě "hnusný" Monstra.

Nejdřív jsem chtěl black a pak jsem objednal oranžády.

Fakt 307 ani 309 nikde nebyly a to jsem zkoušel od Singapuru po US mraky shopů. Takže nakonec jsem sehnal Jéčka na ebay. I když jsou o něco dražší než dřív, tak už se na ně těšim. Počítám, že by v pondělí mohli dorazit.

Odesláno

To jsem neměl vidět.SKX007 jen o pár stovek dražší než jsem je s velkou štrapácí se clem a DPH  dostal z japonska. Jediné co mně těší je , že je mám na Jubilee , který jsem chtěl .

kdo chce tak fakt teď nakoupí velmi dobře i tady .

  • po 3 týdnech...
Odesláno

Koukam, ze na ebayi leti ceny dvojkovych monster vzhuru. Nekde uz i pisou "discontinued".

SBDC jsou za nesmysl, tak to sem zvedav, zda neco hezkeho oranzoveho za "lidovou" cenu Seiko predstavi nebo zustanou "jednicky" a "dvojky" legendou.

Odesláno
  V 16. 11. 2016 v 17:25, Xenomorfus napsal:

Koukam, ze na ebayi leti ceny dvojkovych monster vzhuru. Nekde uz i pisou "discontinued".

SBDC jsou za nesmysl, tak to sem zvedav, zda neco hezkeho oranzoveho za "lidovou" cenu Seiko predstavi nebo zustanou "jednicky" a "dvojky" legendou.

Já se ani moc nedivím. Trochu mám pocit, že s příchodem nových želv asi postupně skončí většina legendárních potápek za lidovou cenu (SKX, Monstra). A pokud i ve světě, stejně jako tady na foru, začala taková masová poptávka po new turtle, tak si myslím, že se nástupce asi nedočkáme. Vždyť želvy válcují vše a pokud udělají orange cifr, mají vystaráno. Já jsem moc rád, že jsem si orange Monstra pořídil, tak uvidíme.

  • po 3 týdnech...
Odesláno

to je v řiti, nechce se mi věřit, ale ono to skutečně vypadá na doprodávání monster - už jen méně obvyklé varianty SRP311, 313 a 315. chtěl jsem ještě klasický černý 307. ještě tak koupit drákuly, ale nelíbí se mi ta tmavá červená a naživo jsem je neviděl.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...