Přejít na obsah

Vostok Amphibia - 50. výročí Ну, погоди!


Doporučené příspěvky

Abych to jen zpovzdali nesledoval, reknu i jak se na to divam + sesumiruju. Vypada to, ze kdo se vyjadril (myslim tim jinak nez ze vezme jakoukoliv verzi), tak to bylo pro stare pouzdro. Hezky to rekl Dizzy - stare pouzdro bude mozna lepsi volba, protoze nove uz pujde koupit vzdycky. Asi bych to uz taky potvrdil, dokud jsou. Stara pouzdra mizi rychle :)

 

Luneta - dle ocekavani. Potvrdim to Dmitrijovi. Dekuji.

 

Obuti - puvodne jsme mluvili o NATO strapu nebo gume. Chtel bych to dat jako komplet, s gumou i strapem. Osobne jsem gumu z meranomu nemel v ruce a nikdy nezkousel. Psalo se tady jak to, ze je dobra, mekka a prijemna, i to, ze je tvrda a chyta prach. Tak nevim. Nato resim, co se tyce gumy, mame v podstate na vyber bud tu gumu od Meranomu, nebo to sehnat jinde. Co se tyce "kompletace", tak bych to rad udelal tak, ze se hodinky poslou vsechny na jednu adresu v CR a da dohromady. Bude to ferove, protoze takhle se clo rozpocita vsem stejne... a muzeme k tomu "interne" pribalit co chceme. Prebalit to do jine krabicky, prihodit NATO a nejakou informaci o limitce.

 

P.S. tombed: diky, vezmu te za slovo! Do regionu se vratim, brexit nebrexit. Dozit tady nechci ;) 

Upraveno uživatelem little_w
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouzdro - staré.

Luneta - kartáčovaná.

Korunka - zajíc by byl hodně dobrý.

Tah - guma dle původní specifikace. Rád bych námořnické nato, které tu proběhlo. Tah (a mesh) individuálně.

Organizátorovi a podporovatelům díky!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouzdro-starý

Luneta-karTáčovaná

Korunka-zajíc, ale když nebude tak pohoda.

Bral bych gumu a nato.

 

Díky všem za super práci.  :clap:

Upraveno uživatelem guzmic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vazeni kolegove, Dmitrijovi jsem tedy potvrdil:

1. kartacovanou lunetu

2. stary typ pouzdra

3. zajic na korunce, chceme, pokud je to technicky proveditelne (bez navyseni ceny)

 

Ted mi jeste napsal (asi pred 10 minutami), ze jeste resi tu vterinovku, ale je mozne, ze nebude mit presne tu, co jsme meli na obrazku (verze A). Potom by byla verze B - samozrejme delsi verze a ve zlute:

 

seconds-hands.jpg

 

Za me opet pohoda... libi se mi obe a zbabele priznavam, ze je mi v podstate jedno, ktera tam bude, protoze se nedokazu rozhodnout, ktera se mi libi vic :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký den všem i za mne,

mám radost, že to postupuje bez zádrhelů pěkně pomalu, ale jistě k jasnému cíli.

K tomu ciferníku snad jen tolik, že mám radost z reálného výsledku, protože si osobně myslím, že se to moc povedlo, copyright neřeším, raději bych ho tam neměl vůbec (nakonec ten obrázek Rusakov nikdy nenakreslil :D ), ale když to muselo být, tak to muselo být. Pouzdro je mi jedno, ale přiklonil bych se také raději k tomu staršímu, luneta bude v rámci limitky asi shoda, navíc to je díl, který si potom může každý případně přehodit dle svého pocitu, vteřinovku bych bral raděju tu "A", protože mi přijde vzhledem k umístění lumibodu blíž k minutovým indexům logičtější, ale tu druhou unesu úplně stejně, korunku se zajícem, pokud to půjde, tak určitě ano a jen se tedy ujistím, že se bavíme o té modifikované?

post-14724-0-97999700-1519810085_thumb.jpg

 

Co se týká řemenů, tak jsme se tak nějak konkludentně shodli na tomto silikonu z Meranomu za pár šušňů

post-14724-0-37567200-1519810085_thumb.jpg

 

já osobně bych klidně do balení ještě přihodil ten jejich mesh, protože to taky stojí 00prd

post-14724-0-71632900-1519810085_thumb.jpg

 

no a potom bylo ve hře i tohle Nato, ale to by se muselo nakoupit asi hromadně někde na čínským webu

post-14724-0-16537700-1519810498_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo, jde o to, domluvit se na řemenu, který bude v rámci této limitky součástí a pro všechny stejný, co si na hodinky potom dá každý individuálně je samozřejmě jeho věc, teď je potřeba najít nějakou shodu a proto jsem tady dával jako první ty alternativy přímo z Meranomu, protože to je určitě ta nejsnažší varianta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko, zrovna jsem ti psal :) Mesh z Meranomu stoji 12 USD. Psal jsem si s jednim cinskym vyrobcem, a shark mesh s logem na zakazku pri 100ks nejakych 7 USD (plus doprava + clo), takze snad jeste o kousek levnejsi... a hlavne by to bylo bytelne a nositelne, coz si u toho meshe z meranomu jisty nejsem. To Nato s kotvickama se momentalne resi, to tam byt proste musi!  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to mám jako asi stejně kluci přede mnou...

 

Pouzdro-starý

Luneta-kartáčovaná

Korunka-zajíc, ale když nebude tak pohoda.

Bral bych gumu a nato.

Vteřinovka je jedno.

 

Jinak parádní práce, díky všem, těším se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...