Přejít na obsah

Vostok Amphibia - 50. výročí Ну, погоди!


Doporučené příspěvky

Dobra pripominka. Rucky dela Dmitrij, ten tam dava Luminovu. Necekej od toho ale zadnou seikarinu... mam par rucek doma - sviti, jdou precist, ale knizku si u toho neprectes, jako u nekterych Seiko. ;) Videl bych to tak, ze budou svitit stejne dobre (nebo stejne spatne) jako indexy na ciferniku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cifr úplně paráda, celkově díky za práci na projektu!

 

1) pouzdro starý - nový lze sehnat vždy, navíc tohle je taková retro limitka, tak to díky tomu může mít za čas retro nádech v podobě nesehnatelnýho pouzdra:-)

2)luneta brushed

3) jak už tu padlo: korunka zajíc super, bez něj vostatně taky, hlavně když to dobře dopadne:-)

4) jsem pro sadu řemenů(ať si tam každej napere co chce), ale kdybych si měl vybrat jeden, beru modrou gumu. Chrastítko mam doma v šufleti a nato je dobrý, ale zakrylo by dýnko a to by byla podle mě velká škoda.

 

Těšim se:-)

 

edit: mesh by taky nebyl špatnej:-)

Upraveno uživatelem Jirka19
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Vazeni kolegove, pred par minutami jsem dostal od pani Iriny Rusakov nove zpravy.

 

Tady je plakat na vystavu v Marianskych Laznich. Berte to jako pozvanku. :)

 

Plakat-A3-Rusakov.jpg

 

 

Pani Irina bude v Marianskych Laznich od 20.3. do 1.4. Zarezervovala pro nas 50 knih za 30 EUR/kus. Dalsi knihy budou pripadne az po skonceni vystavy, po 29.4. Vic nez tech 50 nam bokem dat nemohla.

 

To povazuji za dobre zpravy. Ja se tam pochopitelne nedostanu, ale kdyby se nasla dobra duse, ktera si vezme na starosti logistiku tech knih a platby a tak... ja na to momentalne nemam kapacitu. Tohle se rozjelo tak trochu bokem, a ja se chci fakt spis soustredit na hodinky. To jde mimochodem dobre, a co nevidet se zacne pracovat na dynku.  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...