Přejít na obsah

Biatec Watches


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 567
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

A co ten strojcek? Nezvykne sa používať v microbrandoch ...v interview pisu ze je drahší ...myslite ze nan by mal smerovať marketing . Este ma napada keby dali napr 10r grátis servis, tak by to mohlo byt lákadlo voči zavedenym brandom nie?

 

Podla dostupnych informacii sa Eterna Cal.39 predava od 200 do 300 CHF podla konfiguracie. Biatec pouziva zakladne modely 01 a 02, takze cena bude skor tych 200 EUR. Eterna chcela povodne zaplavit tymto modelom trh a nahradit coraz nedostupnejsi Valjoux 7750, no zatial sa im to prilis nedari.

 

Nerad kritizujem ceny tovarov a sluzieb, mame predsa slobodny trh, ale neodpustim si poznamku, ze Biatec imho nastavil cenu hodne vysoko. Tak napr. hodinky zavedenej swiss znacky Dreyfuss & Co. s rovnakym kalibrom prerobenym na rucny natah (!) sa predavaju za cosi vyse 800 EUR a samotna Eterna predava modely KonTiki z modifikaciou 45 (viac komplikacii ako 01 a 02) za podobnu cenu ako Biatec. Samozrejme, chalanom drzim palce, mozno sa im podari prerazit aj s takouto cenovkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

V pátek nás navštívili v Ostravě kluci z Biatec Watches. Pohodové setkání spojené s prezentací značky bylo fajn a ještě jednou díky za návštěvu.

O hodinkách samotných se (najdu-li více času) ještě rozepíšu, zatím jen pár fotek z mobilu za blbýho světla :).

 

Oba modely jsou parádní, perfektně zpracované! Za mě rozhodně palec nahoru.

 

Biatec Majestic

001.jpg

 

Biatec Corsair ... modrá je dobrá

002.jpg

 

Foceno všemi, ze všech stran ...

003.jpg

 

Ostravsko-Opavsko-Karviňsko-Frýdlanská buňka Chronomagu

004.jpg

 

Zkoušení a tlachání

005.jpg

 

Designér a spoluzakladatel značky Biatec - Miloš

006.jpg

 

Model Majestic na ruce

007.jpg

 

Model Corsair na ruce

008.jpg

 

Pohromadě

009.jpg

 

Lumi modelu Corsair

010.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Uz som si aj pozical jednu fotku na nas instagram, dufam ze nevadi. Ak tam mas ucet rad ta tam oznacim.

https://www.instagram.com/p/Bf8yUy1BBLe/

 

 

Chci se jen zeptat, zda existuje nějaký oficiální prodejní kanál. Nebo je třeba kontaktovat Biatech přímo přes webovky ?

Najlepsie priamo nas, info@biatecwatches.com je mail na druheho majitela Petra Kozara

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád dokola koukam na ty modrý Corsair s centrální vteřinovkou a pořád mi přijdou skvělý.

Za ty léta tady mi nic neni dobrý, ale tady všechno sedí. Jako fakt všechno, barvy, velikosti, proporce, dýlky ruček, lumi, strojek...

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád dokola koukam na ty modrý Corsair s centrální vteřinovkou a pořád mi přijdou skvělý.

Za ty léta tady mi nic neni dobrý, ale tady všechno sedí. Jako fakt všechno, barvy, velikosti, proporce, dýlky ruček, lumi, strojek...

no vidis, konecne poriadne hodinky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...