Přejít na obsah

Biatec Watches


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 567
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Co ty Octopussy?

Jeste musis vydrzet. Vizualizace jsme videli, ale kdy budou hotove si nepamatuju.

 

Jinak klobouk dolu pred klukama z Biatecu. Dva nadsenci do hodinek, kteri do toho sli naplno. Lehke to nemaji a mit nebudou, ale opravdu se snazi a jde jim to. Cesta vsak bude jeste dlouha. Na zivo jsou ty hodinky fakt pekne a dobre udelane. Na fotkach nejsou zle, ale na zivo jsou fakt hodne dobre. Zlate medailony (?mince?) pod dynkem u Majestic modelu jsou super detail. A tresnicka je strojek Eterna. Nemam nic proti dvojce ETA/Sellita, ale takhle to je posunute o kousek vys. A cena 1500 ? sice neni nizka, ale myslim ze urcite neni prestrelena.

 

Diky kluci!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda už jsem to sem psal, klukům fandím a hodinky jsou krásný, ale pokud bandi zmiňuje pomyslný vnitřní kružnice... tak u corsairů je pomyslná vnitřní kružnice tvořená číslicemi spíš brambora než kružnice. Já prostě nedávám to prostorové řešení číslic 9 - 10 - 11. Dokonale to - kvůli rozdílné hmotě čísel - vyřešit asi nejde, ale tady mi to přijde moc. Omlouvám se tvůrcům - dokázali úžasnou věc a mají můj respekt - a vím, že kritizovat je snadný. Jen si prostě myslím, že i skupinu objektů s rozdílnou plochou lze rozstrkat po ploše tak, aby to neřvalo. Evidentně to ale vidím jen já, takže není důvod k panice :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád dokola koukam na ty modrý Corsair s centrální vteřinovkou a pořád mi přijdou skvělý.

Za ty léta tady mi nic neni dobrý, ale tady všechno sedí. Jako fakt všechno, barvy, velikosti, proporce, dýlky ruček, lumi, strojek...

 

Souhlas, ty jsou z celé kolekce nejlepší!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj, mal som na ruke Majestic aj Corsair a kvalita je super. Podla mna je cena ok.

 

Chlapi už někdo nějaké Biatecy má? Popřípadě jak vypadají v reálu, pokud je někdo v Chronoshopu viděl? Je ta cena úměrná kvalitě zpracování?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi už někdo nějaké Biatecy má? Popřípadě jak vypadají v reálu, pokud je někdo v Chronoshopu viděl? Je ta cena úměrná kvalitě

zpracování?

Videl jsem je nazivo, mel v ruce i na ruce. Za me dobry. Cenu ti okomentovat neumim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...