Přejít na obsah

Ukažte svoje Steinhart


vE13Lius

Doporučené příspěvky

Už se tu objevily ty keramický pepsiny? Kdybych nebyl v satelitním módu, asi by doplnily mojí bejvalou sbírku. Takhle se těším aspoň na místní fotky.
Taky sem se na ně díval, ale proč to dělají jen ve 39mm? Na mě je to malé.

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Máme doma dvoje Aviationy, já a přítelkyně, já tyhle GMT. Jsou velké, robustní, ale kupodivu sedí i na útlejším zápěstí, pochopitelně jsou ale na ruce dominantnější než 42 mm "klasika". Mají příjemný, sametový chod, evokují letecký přístroj a mají nádhernou luminiscenci. Mám je rád.

IMG_20200717_133429~01.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, AKUC napsal:

pochvál sa ešte sú super škoda že utracované ...👍

Je to povedená kopírka Rolexu 🙂 a origo Štajnguma ji taky sluší 🙂

IMG_20200718_151753.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodil jsem titanový Tritony na origo gumu do trnovky. Jsem spokojený. Vypadá to bezvadně. Asi i líp než ten původní kožak. Navíc se to vrací ke smyslu potápek.

Guma od Steinhart do trnovky není nijak signovaná logem jako ta do motýlovky, je to takový čistý.

Kdo je ale zvyklý např. na origo Tropic, tak si na tuhost a masu musí zvyknout. Zpočátku optika vítězí nad pohodlím.

415B8ED9-F077-4178-A2DE-CBC2F3CF1BC3.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Většinu času nosím lehký, komfortní a relativně decentní SKX na jubilée a proto mě ty velký a barevný Tritony baví. Byť to jsou na zdejší a moje minulý poměry obyčejný hodinky. Oproti SKX o nich na ruce vím a proto si je beru, když se ten den chci hodinkově bavit.

Asi trochu tuším, jak jsou "o dost jinde", ale musim trochu šetřit se superlativy, naposledy jsem měl poslední verzi liquidmetalových PO 43,5, nad kterými jsem tak nejuchal, tak abych si tady chrochtáním blahem nad štajnama nedělal z huby trhací kalendář ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...