Přejít na obsah

Citizen Promaster NY0040


Opiss

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 479
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak třeba to poslední foto, krásně provedené pouzdro, na cifru ani lupa 60x ńenajde nic nedotaženého, a oko mi sjede na tu plechovou koncovku. Není to nápadné, skoro nikdo si toho nevšimne. Ale na svojí ruce to nesnesu. Ta štěrbina je hodně jiná a je to taková napodobenina pořádné součástky.  Z mých Orientek to muselo pryč a raději jsem tam dal černý silikon, u Citizenek jsem  už na to dbal. Kolik by výrobce  musel zaplatit za plnou koncovku´oproti plechu. Možná je to strategie, jak tlačit zákazníky vejš. Ale u hodinek nad 200 USD už bych to docela právem vyžadoval.

Je to jako na nové Octavii obouvat při prodeji protektorované gumy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak jsem si je taky pořídil, ale chybí mi kovový tah. Originál za 1800 se mi zdá moc. Co říkáte na tohle:

 

https://www.strapshop.cz/kovove-tahy/ocelovy-tah-jubilee

 

Jasně, nemá koncovky na míru, ale zase je to za pár stovek. Tak přemýšlím, že to vyzkouším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@bushman - jsme na tom podpobně - originální tah se mi nelíbil (bo plechové články), takže momentálně střídám originál gumu a různé nato řemeny a na e-bay mám v košíku after-market tah s plnými dílky - jen jsem se zatím nějak nerozhoupal.

https://www.ebay.com/itm/20mm-CURVED-STAINLESS-STEEL-OYSTER-BRACELET-Fit-Citizen-blue-dial-NY0040-17L/192309146930?epid=18008752962&hash=item2cc684b532:g:7FMAAOSwEkhZvq7S

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem na léto připraven. Promastery na Tropicu.

 

P.S.: Taková ranní myšlenka mimo téma co mě napadla :-D. V létě žena bez roušky bude stejně přitažlivá jako žena bez podprsenky v tričku za letního deště :-o). 

post-47120-0-52756200-1585302322_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po cca dvou týdnech nošení a pár experimentech musím říct, že jsem příjemně překvapený. Měl jsem z toho trochu obavy, ale mnohokrát diskutované poskakování vteřinovky se u tohoto kousku nekoná, i když jsem se snažil to vyloženě navodit. Na minulých citizenech se stejným strojkem to vidět bylo. Přesnost je vynikající, cca -6s za den v režimu 24/7 na ruce. Pokud je na noc položím na dýnko, tak jdou do plusu a přesnost se pak pohybuje okolo +/- 1 sekunda za den. Ale především, na rozdíl od Seiko 4R36, se kterým mám bohaté zkušenosti, je tady odchylka stabilní, ne jednou 10 do plusu, druhý den 15 do mínusu... Rotor je víc slyšet, ale nic hrozného. První reakce okolí byla, že hodinky jsou hezké, ale nejsou nějaké malé? Prvně mě to taky napadlo, ale teď už jsem si zvykl a ta velikost mi přijde tak akorát. Takže k úplné spokojenosti bych ještě potřeboval pořešit nějaký ten kovový náramek, eventuelně nějaký řemen na střídání... Ale musím říct, že jak jsem s nimi dlouho váhal, tak teď nelituju. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...