Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

Pravdepodobne to ztratilo cenu nez sem dosel domu. Moje otazka zni: ty prachy jsou teda jenom na te karte v tom QR codu? Neni na to nejaka apka do mobilu kde bych to mohl aspon sledovat?

 

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

normálně tam za rok zajdeš, ukážeš kartičku s qr kódem a koupíš si celou tu kavárnu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...
  • po měsíci...

Dnes se to přehouplo přes 8000. Už začínám litovat, že jsem při ceně 3720/bit koupil jen půlku bitcoinu. Ale takový je život....  . :-). Mělo to podle některých znalců spadnout po 2000, takže jsem čekal a čekal.... . Ale tak stejně to beru jako takovou srandu a nebudu to vybírat ani při ceně nad 12k.

Nad 15k už bych se asi drbal za uchem. Původní plán je ten, že si tu půlčičku nechám mnoho let a buď z toho nebude vůbec nic a nebo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na ten dokup dole neměl koule, jsem blbej, mel jsem pocit, ze v tom mam nasypano ?az dost? uz. Ale po bitvě je každy generál. Navíc jsem se pred nějakou dobou narovinu uz vykašlal na nějaký studium, sledování skupin, TA, atd. Uz to mam jak ?pane 1000 na kuličku?. Jediný v co doufam, je opětovný opakování historie a parabolický bullrun a osobne hlavne potrebuju altseason, protoze jsem pri hraní si na tradera uvízl v altech jak se to začalo srat...Takze osobne uz je mi to tak nejak jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://roklen24.cz/a/SitRX/bitcoin-roste-nikdo-nevi-proc

 

Nikdo neví proč? Přesun milionů lidí z Venezuely nic není. Japonsko před totálním bankrotem asi taky nic neznamená. Půl Evropy v Euroletadle zadlužených jako po urputný válce je taky asi lebeda, třeba Salvini a jeho žvásty o tom, že Itálie přes extrémní dluh šetřit nezačne taky určitě nikoho nemotivuje k exitu.

 

Riiiiiiight.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych, že mimo přímýho vyhlášení bankrotu se tak dá nazvat hyperinflace, žuchnutí Nikkei a drastický ekonomický opatření k udržení životaschopnosti (což je myslim furt bankrot, jen nepřiznanej).

 

Jo a todle četls?

https://finmag.penize.cz/ekonomika/406178-jsou-sikovni-zaponci-s-kapitalismem-na-konci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...