Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No tak tohle je docela pako, myslím si že by mu to znalý právník celý vyvrátil. Navíc tam jde o trvalý pobyt kvůli vyhýbání se placení poplatku za psa, nehledě na to, že jakmile "se na pár dní zase přihlásím a odhlásím kvůli volbám" mu vznikne povinnost toho poplatku za psa ale je to dost absurdní snažit se ojebat systém a přitom běhat k volbám :D

 

 

Zpět k btc anonymous theory - v momentě kdy se budou touhle legrací cítit velcí hráči ohrožení tak ji shodí pod stůl = označí za nelegální a je to. Nelegální zboží a služby oficiálními penězi zaplatit lze.

Legální zboží a služby neoficiálním platidlem platit nelze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Divéte se.

Tady do té skály se najebó díry. Do tech děr se najebe dynamit a ten to rozjebne na takový vélký jebance. Do tech jebanců se jebe a jebe, až se rozjebó na takový menší jebance. Ty jebance se jebnó do lisu. A ten lis do toho jebe a jebe, až se to rozjebe na prach. Ten prach se jebne do cihelně. V té cihelni se z toho najebó cihle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Divéte se.

Tady do té skály se najebó díry. Do tech děr se najebe dynamit a ten to rozjebne na takový vélký jebance. Do tech jebanců se jebe a jebe, až se rozjebó na takový menší jebance. Ty jebance se jebnó do lisu. A ten lis do toho jebe a jebe, až se to rozjebe na prach. Ten prach se jebne do cihelně. V té cihelni se z toho najebó cihle.

... zlaté cihle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska sem se stal investorem v kryptomenach. Cestou ze sushi jsem chytil sranec a tak jsem vletel do prvniho lokalu ktery vypadal ze bude mit slusny zachod. Cestou zpet ze si dam aspon kafe ze slusnosti za zachranu kalhot. Vsude nalepky bitcoin atd. tak rikam nejaka hipsterska knajpa OK. Po vypiti kafe a mačagrep limošky rikam platim, servirka rika ze cash ne pouze bitcoin a litecoin. Tak a co ted ji rikam. Ona: Muzete si to tady vlozit v cashi, prinesu vam penezenku. To me teda zmatlo (hlavne to s tou penezenkou). Hodil jsem na ni dlouhy pohled tak pochopila a zavedla me k masine. Rekla ze to nevraci tak sem tam narval petikilo abych ji ukazal ze tomu taky verim. Zaplatil sem tim nevim kolik a zbyla mi nejaka karticka s QR kodem. Priste jdu srat k vjetnamcun.

 

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Dneska sem se stal investorem v kryptomenach. Cestou ze sushi jsem chytil sranec a tak jsem vletel do prvniho lokalu ktery vypadal ze bude mit slusny zachod. Cestou zpet ze si dam aspon kafe ze slusnosti za zachranu kalhot. Vsude nalepky bitcoin atd. tak rikam nejaka hipsterska knajpa OK. Po vypiti kafe a mačagrep limošky rikam platim, servirka rika ze cash ne pouze bitcoin a litecoin. Tak a co ted ji rikam. Ona: Muzete si to tady vlozit v cashi, prinesu vam penezenku. To me teda zmatlo (hlavne to s tou penezenkou). Hodil jsem na ni dlouhy pohled tak pochopila a zavedla me k masine. Rekla ze to nevraci tak sem tam narval petikilo abych ji ukazal ze tomu taky verim. Zaplatil sem tim nevim kolik a zbyla mi nejaka karticka s QR kodem. Priste jdu srat k vjetnamcun.

 

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

ne ne, zase sem... mas karticku a urcite na ni neco zbylo... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...