Ace84 Odesláno 20. prosince 2017 Nahlásit Odesláno 20. prosince 2017 Dnes první pokus. Hirsch carbon.
Toblin Odesláno 20. prosince 2017 Nahlásit Odesláno 20. prosince 2017 Také gratuluji. Luneta i ten cifr vypadá na slušnej měňavec, dle nasvícení a úhlu pohledu.
lub Odesláno 22. prosince 2017 Nahlásit Odesláno 22. prosince 2017 včera jsem se stavil v koscomu - abych si přes svátky v klidu ujasnil co vlastně chci. omrknu zase želvy, ale spát mi poslední dobou nedají i tyhle SPB, když už....nakřivo (a to dost) usazený vnitřní mezikroužek u 051 mě vrátil zase pěkně na zem, škoda.. teda vlastně asi dobře.stejně nechápu - vystavenej kousek - hodinky za třicítku = nakřivo.kolem nich rozmístěné různé varianty želv a všechny ok.
ggrand Odesláno 22. prosince 2017 Nahlásit Odesláno 22. prosince 2017 Pockej, tos musel spatne videt. Podle mistnich guru je tohle mozne jen u modelu z sedeho prodeje. Oficialni distributori dostavaji skutecne Seiko a ne napul fejkosejko jak sedivaci. Jsem schopen ledasco prehlednout u modelu za petku. Ale tohle uz je fakt pres caru. Seiko je sracka.
karel hb Odesláno 22. prosince 2017 Nahlásit Odesláno 22. prosince 2017 No já nevím, ale u hodinek v téhle cenové relaci už by takové "drobnosti" měly být v pořádku. To už nejsou hodinky v ceně jednoho dílku tahu Omegy, jak tady kdysi někdo "vtipně" poznamenal, tady už bych za svoje peníze měl snad nárok chtít víc. A nebo se pletu a je to v pořádku?
Dantechno Odesláno 22. prosince 2017 Nahlásit Odesláno 22. prosince 2017 V poradku to není samozrejme. nic takového bych nekoupil a nebo reklamoval. jen jsem se zasmal nad zvolanim: "Seiko je sracka" .. To napise jen individuum bez spetky znalosti a soudneho rozumu
Ruiz.aw Odesláno 22. prosince 2017 Nahlásit Odesláno 22. prosince 2017 No já nevím, ale u hodinek v téhle cenové relaci už by takové "drobnosti" měly být v pořádku. To už nejsou hodinky v ceně jednoho dílku tahu Omegy, jak tady kdysi někdo "vtipně" poznamenal, tady už bych za svoje peníze měl snad nárok chtít víc. A nebo se pletu a je to v pořádku?Pleteš se a je to v pořádku ..... Seiko je totiž vždy originál! Ale vážně, stalo se mi to jen jednou a hodinky šli do druhého dne z domu ..... nutilo mě to šilhat.
karel hb Odesláno 22. prosince 2017 Nahlásit Odesláno 22. prosince 2017 Tak to potom jo, dík za vysvětlení
Ace84 Odesláno 22. prosince 2017 Nahlásit Odesláno 22. prosince 2017 včera jsem se stavil v koscomu - abych si přes svátky v klidu ujasnil co vlastně chci. omrknu zase želvy, ale spát mi poslední dobou nedají i tyhle SPB, když už....nakřivo (a to dost) usazený vnitřní mezikroužek u 051 mě vrátil zase pěkně na zem, škoda.. teda vlastně asi dobře.stejně nechápu - vystavenej kousek - hodinky za třicítku = nakřivo.kolem nich rozmístěné různé varianty želv a všechny ok. No.. řekněme že z toho taky nejsem úplně na větvi a stále ještě nevím co si o tom mám myslet..
villain83 Odesláno 22. prosince 2017 Nahlásit Odesláno 22. prosince 2017 Co si o tom myslet? Ze to stoji za hovno. To si kupoval novy?
ggrand Odesláno 22. prosince 2017 Nahlásit Odesláno 22. prosince 2017 (upraveno) oplachni se Ani neni potreba. Svuj ucel to splnilo, trocha provokace piss (jako mir ne jako kus,pro neanglictinare) Upraveno 22. prosince 2017 uživatelem ggrand
Ace84 Odesláno 22. prosince 2017 Nahlásit Odesláno 22. prosince 2017 Co si o tom myslet? Ze to stoji za ....o. To si kupoval novy?Ano, nové v Helveti. Já zas nejsem přehnaný estét, ale je fakt, že jsem si toho v návalu nákupní horečky nevšiml.
karel hb Odesláno 22. prosince 2017 Nahlásit Odesláno 22. prosince 2017 V poradku to není samozrejme. nic takového bych nekoupil a nebo reklamoval Jak to tak pozoruju, to by si asi musel reklamovat každý druhý kousek a nakonec nekoupit nic, jak píšeš. A z toho možná vyplývá ten postesk, že Seiko je s....a. Je to sice nadsázka a u GS by se to určitě nestalo, ale tohle není, dle mého soudu, zase úplná masovka za pár dolarů a tam by si to taková firma pohlídat mohla. Ale to je jen můj názor.
Ondra 2.0 Odesláno 22. prosince 2017 Nahlásit Odesláno 22. prosince 2017 No.. řekněme že z toho taky nejsem úplně na větvi a stále ještě nevím co si o tom mám myslet..Jakkoliv mam Seiko rad, tak tohle neni dobry. Slusny vyrobce to musi vychytat. Prekvapuje me, ze to Seiko pousti. U SKX za necelych 200 USD se da primhourit oko, ale v teto cenove kategorii uz ne.
qwer1306 Odesláno 22. prosince 2017 Nahlásit Odesláno 22. prosince 2017 Ak su Seiko v tejto rade skladane bez ludskej ruky, tak by clovek cakal konzistentny vystup, t.j. bud vsetky mimo, alebo vsetky presne. No mal som lacnejsie SKX, ktore licovali perfektne a potom u korytnaciek to uz mam posunute. nie extremne, ake vsimave oko zbada. Neviem si to rozumne vysvetlit a rad si nechal by som si rad poradit/vysvetlit.
lub Odesláno 22. prosince 2017 Nahlásit Odesláno 22. prosince 2017 hm, tak takhle by to asi mělo být správně ale obecně to docela mrzí. mně se jinak hodně líběj, ta jejich optická subtilnost je moc příjemná a proto jsem si říkal, že by to pro mě mohly být takový pěkný seiko definitivky. uvidím, no.
Chumpus Odesláno 22. prosince 2017 Nahlásit Odesláno 22. prosince 2017 Je to z Koscomu. Byl jsem tam jenom vyzvednout ještě jeden dárek a mazal jsem pryč, takže jsem se nestihl zeptat, jestli tamten kus někdo koupil, nebo ho třeba sami stáhli.
Ondra 2.0 Odesláno 23. prosince 2017 Nahlásit Odesláno 23. prosince 2017 hm, tak takhle by to asi mělo být správně ale obecně to docela mrzí. mně se jinak hodně líběj, ta jejich optická subtilnost je moc příjemná a proto jsem si říkal, že by to pro mě mohly být takový pěkný seiko definitivky. uvidím, no.Spravne? Vzdyt indexy na mezikrouzku nesedi s vetsinou indexu na ciselniku...
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se