dr.sphinx Odesláno 1. září 2017 Nahlásit Odesláno 1. září 2017 Docela jsem doufal, že to Sinn někdy udělá. Těch 4800 USD je ale trochu za čáru, myslím. Luneta bude asi taky taková ta s plastovým chodem, tak teď nevím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Pomůžete mi někdo tím, že te totálně ztrháte? Dík
nickolas Odesláno 1. září 2017 Nahlásit Odesláno 1. září 2017 Maji korunku na blbe strane a stoji raketu. Ale jinak jsou BOŽÍ!!!
ATOM Odesláno 1. září 2017 Nahlásit Odesláno 1. září 2017 Pekne, ale, pouzdro 41 mm bohate staci pro vetsinu populace, ne vsichni mame obtloustle godhaje. Puvodni EZM 1 jsou titanove, tyhle mely byt take a za ty prachy tvrzene.
Harwey Odesláno 1. září 2017 Nahlásit Odesláno 1. září 2017 Cena strasna ale inak su paradne! Tak sa potom pochval ked ich budes mat na ruke;)
jankoxxx Odesláno 1. září 2017 Nahlásit Odesláno 1. září 2017 cena prestrelena, puzdro prilis velke a pouzili nespravny material.. za mna palec dolu...
steel Odesláno 1. září 2017 Nahlásit Odesláno 1. září 2017 (upraveno) Presne, 43 a ocel to devastuje, minula limitka zase mela z boku hnusny gravirovani, to to nemuzou udelat tak jak to ma bejt ? Upraveno 1. září 2017 uživatelem steel
Americkej Odesláno 1. září 2017 Nahlásit Odesláno 1. září 2017 Nějak ten kalibr SZ 01 přeceňujou, ale parádní jsou, to jó.
dr.sphinx Odesláno 1. září 2017 Autor Nahlásit Odesláno 1. září 2017 (upraveno) Já jsem se nahoře uchýlil ke zde populární modalitě "chronomagor v nesnázích", ale ještě, něž jsem to odbouchnul, už jsem věděl, že ty hodinky u mě nemají šanci, určitě ne ve svojí cenové hladině. Samozřejmě akceptuju, že pokud se někdo nadchne a má na to, není co řešit, nechci z toho dělat 62MAS diskuzi, i když by se styčné plochy našly. Já asi ještě furt naivně žiju ve době, kdy limitka znamená deset až dvacet procent navrch k základnímu modelu. "Základní" EZM13 chrona se SZ02 a 500m WR stojí i na tahu míň než půlku těchhle (OK třináctky nemají tegiment, ale to zas fakt není konec světa). A za sedmdesát litrů navíc mi centrální minutovka fakt nestojí. Proč to není v titanu je záhada, budou neforemné i kvůli těm tlačítkům (dobře, k modelu to patří). Tah si člověk musí dokoupit (s tegimentem nejspíš další desítka navrch), taky bych skoro čekal, že za ty prachy do toho nacpou i ten diapal a osobně vám to dipl. ing. Schmidt doveze domů. Upraveno 1. září 2017 uživatelem dr.sphinx
McStinger Odesláno 2. září 2017 Nahlásit Odesláno 2. září 2017 Docela jsem doufal, že to Sinn někdy udělá. Těch 4800 USD je ale trochu za čáru, myslím. Luneta bude asi taky taková ta s plastovým chodem, tak teď nevím.Screen Shot 2017-09-01 at 17.34.07.pngScreen Shot 2017-09-01 at 17.34.35.pngPomůžete mi někdo tím, že te totálně ztrháte? Dík Niet čo trhať. Sú výborné a cena to posunie kam treba. Takže napríklad mňa posúva von z tohto vlákna s pocitom, že už som ich pustil z hlavy
petr_cha Odesláno 2. září 2017 Nahlásit Odesláno 2. září 2017 (upraveno) No a ty sesterský Damaska DC 80 jsou na tom taky tak draho? Ale jestli to opravdu vyvijeli spolu, tak to bude asi stejny level... Jen jine barvy.. :-) Ja nemecky neumim.. Z FB diskuse k te Damasko verzi:Sehr gut. Darauf kann man sparen. Der neue EZM 1.1 kostet fast das Doppelte. Včera v 18:11Damasko Uhrenmanufaktur odpoved:Und vor allem mit hoher Fertigungstiefe. Upraveno 2. září 2017 uživatelem petr_cha
McStinger Odesláno 2. září 2017 Nahlásit Odesláno 2. září 2017 (upraveno) Z toho čo píšeš to vyzerá, že Damasko Hurenmanufaktur ich má za skoro polovičnú cenu, resp. Sinn za skoro dvojnásobok edit: dole v diskusii je "Preis mit Lederband und Damest-Beschichtung 2780?", čiže kožka a damest. Upraveno 2. září 2017 uživatelem McStinger
petr_cha Odesláno 2. září 2017 Nahlásit Odesláno 2. září 2017 Jsem pomalej, uz to vidim.. :-) Damasko Uhrenmanufaktur Vielen Dank! Preis mit Lederband und Damest-Beschichtung 2780?
ATOM Odesláno 2. září 2017 Nahlásit Odesláno 2. září 2017 Jak na ne porad koukam, fakt jsou pekne ale...to je asi vse. Prijdou mi uplne zbytecne, takove EZM 13 mi prijdou mnohem lepsi, maji perfektne citelny chronograf, rozmery a jako bonus je oproti EZM 1.1 k dispozici klasicka vterinovka Jasne, chteli aby to vypadalo jako lemania v EZM 1, jenze neni to lemania a neni to titan
OndraPod Odesláno 2. září 2017 Nahlásit Odesláno 2. září 2017 Ty Sinn jsou ale limitka a cena +/- odpovda EZM1 z druhy ruky ve slusnym stavu, ktery se ale zas tak moc casto nevidi.
wizard-ov Odesláno 2. září 2017 Nahlásit Odesláno 2. září 2017 No a myslím, že EZM1 půjdou teď nahoru
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se