Přejít na obsah

Hučení/bzučení/bručení v bytě


Horhe

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 85
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dneska tam komplet shodím elektriku v celým baráku a budu to postupně nahazovat. Sousedi nade mnou dávali někdy v týdnu nový koberec, tudy možná povede cesta. Jestli třeba nedali nějaký trafo od akvárka k topení, nebo tak něco.

Zkus ten Spectroid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm, takhle jsem chodil jak chuj asi týden, v jedné místnosti slaboučký hluk. Vše jsem vypínal, zapínal, elektřinu, topení, vodu . . . běhal jsem s hrnkem na uchu po stěnách a podlaze . . . .

 

v jedné části místnosti a uprostřed byl hluk, v druhé místnosti nebyl . .. rodinný dům. Myslel jsem že mě klepne.

a co to bylo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z el. spotrebicu to muze delat skoro cokoliv, huci kompresor v ledici, skoro kazdy trafo atd.

 

S tim topenim - myslel jsem, ze mate ustredni. Jestli mas kotel a muzes ho vypnout, tak to zkus. A pocitej, ze to ma dobeh. To huceni se zkousi tak, ze das na trubku k topeni sroubovak a drzadlo si zastrcis do ucha (netreba uplne, pochopitelne). Muze hucet termoregulacni ventil u radiatoru, to se stava casto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co to bylo?

 

sorry, odeslalo se to dřív z mobilu

 

byl to malej, bílej, plastovej, zasr.nej vrtulník

 

napůl rozšláplá hračka malýho, kterou dostal od babičky z vesnice, pro kterou je rákosníkova sámoška

zdrojem takových "hraček" na jedno použití, milej vrtulník po pár minutách hraní utrpěl poškození neslučitelná

s dalším provozováním a byl pohozen do koutu do plastové krabice na hračky

nějaký poškození způsobilo že se na několik hodin seplo něco co dřív vydávalo šílený čínský skřeky,

teď ale hooodně utlumený, ale rezonující podivně z krabice

 

představ si že máš zavřenej přívod plynu do baráku, shozený jističe, všechno vytahaný ze zásuvek,

vyndaný relé co spíná nízkej tarif elektřiny, vyšroubovaný žárovky  . . .  a furt to hučí :D 

 

vrtulník jsem chtěl odvézt zpět tchýni, ale vzhledem k tomu že blbě slyší, tak by byl stejně výchovný efekt nulový

 

edit. - "výcho.vný efekt" vůči tchýni je pro autocenzore sprostý slovo? no, nedivím se :D 

Upraveno uživatelem tommas4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z el. spotrebicu to muze delat skoro cokoliv, huci kompresor v ledici, skoro kazdy trafo atd.

 

S tim topenim - myslel jsem, ze mate ustredni. Jestli mas kotel a muzes ho vypnout, tak to zkus. A pocitej, ze to ma dobeh. To huceni se zkousi tak, ze das na trubku k topeni sroubovak a drzadlo si zastrcis do ucha (netreba uplne, pochopitelne). Muze hucet termoregulacni ventil u radiatoru, to se stava casto.

Termoregulační ventil na radiátoru potvrzuju,nejvíce pískal když byl zastavený...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řešil jsem neco podobnýho ale bylo to strašně jemný pískání a jen někdy, takže se špatně hledal zdroj ale naštěstí to slyšeli i sousedi. shodli jsme se na tom že píská trouba ale dělala to i bez elektřiny, takže jsme byli v koncích. po týdnu nervů, vypnuté troubě a objednání nové (ano věříl jsem že pípá i vypnutá) jsem v šuplíku našel omylem zapnutý teploměr do masa který si občas pípnul a tím jak byl v šuplíku se ten zvuk nesl celou kuchyní. sakra jakou já jsem měl radost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdy jsou ty zvuky fakt záhada, já včera hledal původ takového elektro lupání, jako výboj u el. ohradníku. Vypnul jsem lampičky, prodlužováky, zkontroloval žárovky...a nakonec to byla borovicová šiška na vánoční výzdobě, mrška. Začala se mrška teplem otevírat, a trvalo to než jsem to našel :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil jsem něco podobného před měsícem a půl a jelikož bydlím na ubytovně ve špitálu, kde bývala márnice, tak jsem si radši pozval exorcistu, ale nepomohlo to, zvuky byli slyšet pořád. Potom jsme zjistili, že to dělá nějaký vyřazený zářič který byl ve skladu vedle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To víte že bych rád bydlel jinde, ale ženské se mě bojí prý nejsem moc atraktivní.

zdravotně jsem na tom ale dobře, jen se mi  teď přes zimu dělají šupinky na kůži, těžko říct jestli s té zimy nebo to je s toho mého příbytku vedle skladu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tyhle problémy vyřešil vinotékou, ona sama o sobě vydává takový hluk, že nějaké drobné pískání atd. už není slyšet. No a víno v ní způsobuje, že mi je to stejně jedno :D 

Pořád mě ale serou ti sousedi, už jsem na družstvu minule vyhrožoval, že ještě chvíli a zatopím si v těch 80 let starých kamnech přes ten nevyvložkovaný komín.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vím jak tohle dokáže znepříjemnit život, zkus se mrknout do kytek. Manželka si dovezla z exotické dovolené nějakou palmu v květináči a v noci to tam dost pískalo, tak jsem se podívali "dovnitř" a byl tam sklípkan s mladýma. Pískání bylo prý pro to, když se vsakovala voda do hlíny, tak je to prý rušilo, ale nevím, nerozumím tomu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...