Přejít na obsah

Když se Ježíšek (ne)trefi


Robero79

Doporučené příspěvky

netrefil se... všichni v rodině ví, že mě baví hodinky a občas nějaké dostanu. Nejsem nějaký purista, hodinky mám levné, takže když jsem dostal třeba casio, tak fajn, když dobře vypadaly. Ale tentokrát se stala katastrofa... :( Když na mě vyskočila krabička, myslel jsem, že mě mrskne. hodinkové dary musím zarazit (kromě ženy, ta se radí se silně postiženým kamarádem :) ) Očekávám slova útěchy :)

post-49331-0-91233200-1545934234_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 170
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

je to od táty, a asi by se urazil, kdybych si řekl o účet a zkusil to vyměnit, nevím....je to kupované na 99% v klenotnictví, ale asi vím kde, a mají tam i levnější hodinářské značky, jako casio, lorus, pulsar a pár orientů co vím. Dal jsem to na dno hodinkovnice a snažím se zapomenout :) ale sere mi to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píšou, že je to quartz. O to je to lepší, fejkový průhledy na setrvačku se jen takt nevidí.

 

Šel bych cestou výměny a citlivého vysvětlení tátovi.

quartz to není :) to jen Tommy má kvalitní informace a dokumentaci o svých produktech. Přes silvestra domyslím, co s nimi, děkuji všem za podporu v těžké chvíli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to bych se nezlobil.

 

Tam nejdu, to je strasnej obchod...co maji v suterenu? Nejakou vystavu LEGO?

je tam prodejni plocha starych sad Lego, realny ceny je potreba si vydelit 2 (napr. Harry Potter sadu 16052 tam maji za nesmyslnych 17 tacu).

Jinak ta vystava Lego staveb tam opravdu je, cca 25 staveb ceskych zamku, hradu a znamych budov. Je to propracovane opravdu skvostne do nejmensiho detailu, ale vstupenka za 250, bohuzel... :-( ale videt z Lega chram sv. Barbory z K.Hory, sv. Vita, Karlstejn, Lednici nebo Hlubokou za to stoji, doporucuju. (jen se nenech ukecat do te jejich pitome hadankove hry - herni plan zaplatis, je to zdlouhave a nakonec dostanes jen odznacek Hamleys za 50 haliru)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

netrefil se... všichni v rodině ví, že mě baví hodinky a občas nějaké dostanu. Nejsem nějaký purista, hodinky mám levné, takže když jsem dostal třeba casio, tak fajn, když dobře vypadaly. Ale tentokrát se stala katastrofa... :( Když na mě vyskočila krabička, myslel jsem, že mě mrskne. hodinkové dary musím zarazit (kromě ženy, ta se radí se silně postiženým kamarádem :) ) Očekávám slova útěchy :)

attachicon.gif TH.jpg

ja ti naprosto uprimne rozumim, byl jsem v naprosto stejne situaci minuly rok a byl to take podnet k tomu, abych zalozil tohle vlakno (viz. prvni post). Ja jsem taky nemel srdce to neteri rict, tak jsem je tu mel neuspesne nekolik mesicu v prodejnim vlakne. Nakonec to ale dopadlo pro hodinky dobre, dal jsem jsem je jednomu znamemu, ktery z nich byl uneseneny, nakonec jsem za ne dostal lahev dobreho vinka a nejaky kvalitni syr (ale cenovka hodinek byla kolem litru). Tohle bych, vzhledem k cene, asi prekousl a tatu pozval na pivko a vysvetlil mu, jak se veci maji a sel do nejakych peknych Orientu vymenou... ;-)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...