Přejít na obsah

Limitka 100 let ČSR



Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 711
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V době vzniku ale tak vypadala... myslím, že v tom je právě to kouzlo...

 

Nu, a co tak v tom případě vynechat to druhé datum a nechat tam jen 1918? To, že je to k stému výročí, by mohlo být na dýnku. To by pak původní mapka nejen dávala smysl, ale měla by i velkou sílu.

Upraveno uživatelem Kojotisko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Druhe tyto uz nechcu, jedny staci Ale designove spadaji spis do tech 40. let. Za prvni republiky se nosily designove jine...

 

To je samozřejmě pravda, ale i tak by se mi to líbilo :-) Otázka zní, kdo dnes může nabídnout pouzdro odpovídající 20. létům? Tak nějak tuším, že Prim to nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jde o ty Eterny, tak sice spadají časově do doby konce První republiky, ale pořád spadají do První republiky a vlastně tak nějak ohraničují konec období, kdy ta mapa byla ještě aktuální.

A pak je tady pořád ta inspirace Oris Big Crown 1917, která odkazuje na tu zcela správnou dobu (takové hodinky by se mi moc líbily!). Jestli je ale reálné navázat nějakou spolupráci ať už s Eternou nebo s Orisem, to fakt netuším, to je pro povolanější.

post-49696-0-93893800-1496820482_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuci, predem se omlouvam, ale jen takova blba otazka:

Opravdu chcete limitku 100 let od zalozeni Ceskoslovenska? Vzdyt uz par desitek let neexistuje, tak jake vyroci?

Mne to pripada, jak slavit dedovi ste narozeniny 20 let po jeho smrti.

Ale na druhou stranu, proc ne?!

Kazdy se k historii jinak stavime. ;-)

neviem ako ostatni, ale ja si narodenie starych starych rodicov pripominam. jo, a su aj 20 rokov po smrti.

 

ale v k veci, taka limitka sa mi zda podareny pocin. budem to sledovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napadá mě otázka, nosil T.G.M. hodinky ? Pokud ano, jaké ? Určitě bych vybíral z okruhu značek, které byly v Československu za první republiky dostupné ... asi proto se mi líbí třeba Eterny, eventuálně Longines. Druhá věc je samozřejmě pravděpodobnost realizace ... obávám se, že zde na fóru, je limitka v uvedené kategorii nerealizovatelná. Co se týče Primu z Nového města i z Frýdku, tak mi jakákoli spojitost s první republikou příjde minimálně žinantní ... 

 

Na dýnku by se mi líbil prvorepublikový znak :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...