Přejít na obsah

Limitka 100 let ČSR



Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 711
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pokud jde o ty Eterny, tak sice spadají časově do doby konce První republiky, ale pořád spadají do První republiky a vlastně tak nějak ohraničují konec období, kdy ta mapa byla ještě aktuální.

A pak je tady pořád ta inspirace Oris Big Crown 1917, která odkazuje na tu zcela správnou dobu (takové hodinky by se mi moc líbily!). Jestli je ale reálné navázat nějakou spolupráci ať už s Eternou nebo s Orisem, to fakt netuším, to je pro povolanější.

Tyhle jsou nádherné, ale 2600 USD tady za limitku asi moc lidí nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O téhle limitce uvažuju jako vlastenec / nacionalista asi tak 2 roky :-)

 

Co jsem zatím vydumal:

 

Za mě asi návrat do doby začátku státu, takže třeba nějaký unitas. Z toho plynou jednouduché, velké hodinky.

 

S ohledem na název st.útvaru (ČSR - ČSSR - ČR a SR) by se dalo na cifr dát třeba:

Č/S/S/R, což tak nějak obsahuje všechny kombinace. Možná ještě líp to dát:

 

Č/S

S/R

 

Samozřejmě elton i mpm si udělají limitky tak jakk tak, a asi každá tuzemská firma. Bodejť ne, jaký výročí v dohledný době je významnější?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

velke urcite nie. v tej dobe sa nenosili velke hodinky.

 


Za mě asi návrat do doby začátku státu, takže třeba nějaký unitas. Z toho plynou jednouduché, velké hodinky.

 

O téhle limitce uvažuju jako vlastenec / nacionalista asi tak 2 roky :-)Co jsem zatím vydumal:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Oris se mi taky zamlouvaji. Ale stejne jako vyse uvedene Eterny je to tusim uz tak limitka.

Jeste me napadlo neco na tento zpusob. Neni to uplne art deco, ale nevypada to zle.

Eterna-matic Grande

329e27f42b26acd0aa4961561618a342.png

 

f0f45a9e6c1cf323a8d1d98107dac613.png

 

Eterna/Longines/Oris vyjdou draz nez Prim, ale asi to neni uplne na skodu. Ostatne pokud to ma byt limitka, tak bych to videl tak do 20ks. Nasekat jich 100 (jakoze 100 let) to je asi blbost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O téhle limitce uvažuju jako vlastenec / nacionalista asi tak 2 roky :-)

 

Co jsem zatím vydumal:

 

Za mě asi návrat do doby začátku státu, takže třeba nějaký unitas. Z toho plynou jednouduché, velké hodinky.

 

S ohledem na název st.útvaru (ČSR - ČSSR - ČR a SR) by se dalo na cifr dát třeba:

Č/S/S/R, což tak nějak obsahuje všechny kombinace. Možná ještě líp to dát:

 

Č/S

S/R

 

Samozřejmě elton i mpm si udělají limitky tak jakk tak, a asi každá tuzemská firma. Bodejť ne, jaký výročí v dohledný době je významnější?

 

Když už tedy píšeš název státního útvaru zkratkami, tak zkus trochu potrápit svou vlastenecko/ nacionální paměť, a ještě jednu zkratku přihoď. Nápověda: chybí Ti ta před rozdělením.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta Eterna-matic Grande vypadá moc pěkně a navíc by to bylo cenově přijatelné řešení. Chtělo by to art deco ciferník a rozhodně no-date. Vzhledem k malým rozměrům pak asi už jen ČSR v národních barvách a rok 1918. Líbilo by se mi to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych do toho ČSSR netahal, to patří na Primky ;-) Ne snad, že bych byl jedním z těch lidí, kteří tvrdí, že to byla jen jednolitá doba temna během níž nic dobrého nevzniklo, ale tady bychom si měli připomenout asi hlavně ČSR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...