Přejít na obsah

Limitka 100 let ČSR



Doporučené příspěvky

Sorry, že si vám tady do toho dovoluji strkat rypák, protože se neúčastním limitky, jen mám takovou technickou poznámku. Jelikož je to zdánlivě takové chytlavé téma limitky, začínají se tady rozvíjet různé směry, co se návrhů týká a za chvíli se začne dělat pořadník, rozebírat čísla, budete tu mít stránek, že se v tom nikdo nebude orientovat, nebylo by proto dobré si nejprve ujasnit, kdo z vás to tedy zastřeší, technicky (např. zpracování návrhu), komunikačně s dodavateli, výrobci, účastníky limitky, atd.? Pokud jsem dobře četl, tak zakladatel vlákna to dělat nechce, respektive si na to netroufá...jinak držím palce.

 

To je ovšem naprosto případná připomínka!  :) Vlastně jsem původně chtěl na toto téma jen rozproudit diskusi, ale pak mi to nedalo a dál jsem to nějak usměrňoval. Nicméně mé zkušenosti jsou opravdu nulové a pokud se toho neujme někdo kompetentní, zůstane to u nezávazných plků. Byl bych rád, kdyby potenciální zájemci dospěli k nějaké shodě na jakém základě by ty hodinky měly vůbec vzniknout. K tomu to snad ukormidlovat dokážu. Ale pokud jde o to, jak začít jednat s Eternou nebo jiným subjektem nebo jak zařídit sestavení vlastních hodinek z nakoupených dílů, to už bude muset převzít někdo, kdo těmto věcem rozumí. 

Zatím mám pocit, že nikdo zkušený, kdo by to chtěl převzít, ve vlákně není, takže prostě tiše doufám, že se vyskytne...  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 711
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No, když o tom tak přemýšlím, tak je asi čas udělat nějaký krok od nezávazné konverzace a nějak si to sesumírovat. Jsou zde nějací potenciální zájemci o diskutovanou limitku? Pokud ano, nechť se prosím ozvou a napíší, k jaké z diskutovaných variant se v této chvíli přiklánějí. Pokud z toho vyplyne nějaký smysluplný zájem o věc a nějaká zjevnější preference, můžeme se pokusit sehnat nějakou tu kompetentní osobu, která by pomohla celý projekt zrealizovat. 

Z toho, co se zde pravidelně ozývalo, usuzuji, že bychom se měli rozhodnout pro některou z těchto 4 variant:

 

Varianta 1: Adaptace (no date, text ČSR 2018, možná mapka) Longines Heritage 1918.

Varianta 2: Secesní adaptace (no date, text ČSR 2018, mapka vzhledem k velikosti asi ne) Eterna-matic Grande (hranáče)

Varianta 3: Primky

Varianta 4: Poskládat si je z dílů (pouzdro + Unitas atd.)

 

PS: Zkusme pro chvíli omezit nezávaznou debatu, ať odpovědi lépe vyniknou.

Upraveno uživatelem Kojotisko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi právě postavil do autu dost zájemců i potenciálních realizátorů...

 

Tož to bych nerad. Prosím o přidání možností, které jsem vyautoval. Jak říkám, jsem v této věci nezkušený a rád přijmu jakoukoli pomoc či návrh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak to jsme si nerozuměli  :) Nechtěl jsem nikoho diskvalifikovat svou osobní preferencí. Chtěl jsem ji jen uvést. Mě osobně ty Primky fakt nelákají, ale pokud tady převládne tato poptávka, tak OK. Rád se budu podílet v diskusi na tvorbě atd., ale nebudu mít zájem je koupit. Pokud by převládla možnost Longines Heritage 1918, tak se budu rovněž podílet na dalším a budu přemýšlet, zda by se mi na ně nakonec přeci jen nepodařilo našetřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) 2018 znamená 1918. O rok napřed nebo pozadu občas jsem, ale o sto let, to je zatím rekord :suicide_anim: 

2) Pokud se do soboty vyvrbí nějaký převládající trend, hodím sem do neděle nějaké návrhy ciferníku. Nejsem sice vyložený fotošopový mág, ale jistou kompetenci v tomto směru mám a už i nějaké nápady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurnik, teď jsem si všimnul - 1 jsou Longines? A kde se poděla ta super Eterna? Imho nejlepší volba. Tak nic, v tom případě raději jen Lego (4).

 

Super Eternu rád přidám, ale není to nereálné? Bylo by vůbec možné udělat limitku z limitky? Jestli můžeš, zkus prosím zapátrat, pokud by se to ukázalo jako reálná možnost, milerád to znovu hodím do placu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...