Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 19 minutami, Bert napsal:

O tom ani vědět nemůžeš. Tahle soutěž je vyhlášena ve skryté sekci Chronomagu. Přístup do této sekce mají jen zpovykaní elitáři, jejichž společným znakem je nechutně vysoké IQ dosahující alespoň 95 bodů. No, a tahle skupina pak hodnotí ty méně chytré. Klid, ještě pár takových příspěvků,a možná vznikne i Tvůj fanklub.

Tohle jako myslíš vážně? 🙄

Začínám si tu s tebou připadat jako na úvodním školení pro Studium VUMLu. 

Berte nepiš takové voloviny do žumpy, tím se tu jen shazuješ. nemá to význam, psát o IQ,

to už je fakt over. Sorry vole, error.

🎲

Upraveno uživatelem eloga
  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Elogo, první příspěvek Žumpy zní: "Přátelé, sem můžete ventilovat své osobní animozity, protože jinde za ně dostanete BAN."

No, a právě a v duchu tohoto motta žumpy se sem snažím ventilovat svoji osobní animozitu vůči lidem typu Atom. Uznávám, neměl jsem svou antipatii skrývat za filipiku o IQ (mimochodem i sousedovic kokršpanělovi musí být jasné, že s těmi 95 body jde o nadsázku). Patrně mi tedy nezbyde, než abych nebyl Tebou nařčen z praktik panujících va VUMLu, to napsat jednoduše. Je to zkrátka debil. Stačí?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, ATOM napsal:

Je zbytecne se tady o tom prit, nebo nejak hloubeji diskutovat. Proc vysledky voleb neuznal se da docela dobre dohledat. Muj pohled na vec je, ze cela ta "demokraticka" particka je banda podvodniku, lharu a komunistu, prolezla uplne vsude a je zodpovedna za rozklad a soucasnou situaci USA nejen uvnitr, ale i ve svete. A Trump je proti mafianivi Bidenovi opravdu beranek.

 

před 9 minutami, ATOM napsal:

Titulovat te nebudu, tim neustalym urazenim to delas sam. Neznam te, ale ten VUML mi tam tak nejak sedi. Ale v pohode, to je tvuj nozor a mas na nej pravo.

Atome, oko za oko, zub za zub. Ve svém příspěvku, který pro jistotu jako první cituji, jsi určitou skupinu lidí označil za bandu "podvodniku, lharu a komunistu".

O prezidentu USA píšeš, jako o mafianivi (patrně jsi myslel mafiánovi).

Je IMHO jedno, kde se Ten člověk, nebo Ti lidé nacházejí. Zkrátka je urážíš. No, a dostal jsi to nazpět. Ve formě označení za debila.

Čemu se divíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, ATOM napsal:

Je zbytecne se tady o tom prit, nebo nejak hloubeji diskutovat. Proc vysledky voleb neuznal se da docela dobre dohledat. Muj pohled na vec je, ze cela ta "demokraticka" particka je banda podvodniku, lharu a komunistu, prolezla uplne vsude a je zodpovedna za rozklad a soucasnou situaci USA nejen uvnitr, ale i ve svete. A Trump je proti mafianivi Bidenovi opravdu beranek.

hele, tak pojďme diskutovat, to je to, co nám chybí - proč teda neuznal výsledky, co dělá Bidena mafiánem? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Americkej napsal:

A pak, že žumpa nemůže bejt přínosná. Krokvici jsem neznal, tedy dohledal a načetl. Já vždy za symbol považoval úhelník a kružidlo. Díky.

Je to z příběhu o zabití mistra Hirama nespokojenými tovaryši. 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Bert napsal:

"Zajímavá" myšlenka. Mohl bys ji trochu rozvést?

US finance jako balík pomoci tečou na Ukrajinu , odtud větší část do EU a část na nákup zbraní z USA.

Takže většina peněz přes Ukrajinu jen proteče směrem do EU a zlepšuje výkonnost ekonomiky. viz graf EU exports EU trade relations with Ukraine (europa.eu)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakože EU výroba profituje z peněz, které USA pošle 🙂 . 

Podobně jako záchrana Řecka pomocí z ECB - tehdy hrozilo, že Řekové nezvládnou splácet dluh a protože majoritním věřitelem byly Německé penzijní fondy, které by přestaly vyplácet Němcům penze, Německo zatlačilo a celá EU Řecku pomohla. Ty peníze z ECB Řeckem protekly do kapes německých penzistů a odtud do německé ekonomiky. 

Tedy pomoc někomu je zároveň profit jiného 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Jehlan napsal:

Jakože EU výroba profituje z peněz, které USA pošle 🙂 . 

Podobně jako záchrana Řecka pomocí z ECB - tehdy hrozilo, že Řekové nezvládnou splácet dluh a protože majoritním věřitelem byly Německé penzijní fondy, které by přestaly vyplácet Němcům penze, Německo zatlačilo a celá EU Řecku pomohla. Ty peníze z ECB Řeckem protekly do kapes německých penzistů a odtud do německé ekonomiky. 

Tedy pomoc někomu je zároveň profit jiného 😆

Na tom neni nic ani novyho ani divnyho. A jestli usa neco umi dobre, tak je to ohlidat si, aby se jim jejich investice vracely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, vanderB. napsal:

hele, tak pojďme diskutovat, to je to, co nám chybí - proč teda neuznal výsledky, co dělá Bidena mafiánem? Diky

Za Obamy a vicepresidentovani Joe Budena, tak treba synek Hunter Biden, zavislak na drogach, vyhozen z US Navy, dosazen jako clen dozorci rady v ukrajinske spolecni ovladane oligarchy, vysetrovane kvuli korupci a do ktere chtel Obamama nalit miliardy dolaru. Hodny streda Joe se zasadil o to aby bylo vysetrovani korupce zcela zastaveno.

Miliony dolaru z Moskvy na konto Bidena se dostaly jak a proc ? Jen podotknu ze sly z uctu manzelky starosty Moskvy...

Financovani bio vyzkumu na Ukrajine firmou Metabiota, opet prace Bidena. Jak dlouho USA po vpadu rusaka toto zapirali a lhali...

Ja opravdu vidim pricinu Obsazeni Krymu 2014 jednoznacne kvuli politice Obamy a tenkrat vicepresidenta Bidena. To byl zacatek. 

Upraveno uživatelem ATOM
  • Like 1
  • Dát hlas 1
  • Hlasovat proti 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo by asi naivní si myslet, že nejvrcholnější světoví politici budou čistí jako lilie a nebudou mít ve skříních žádné kostlivce, ale stejně naivní jsou tyhle prezentace zaručenejch fakt, který mají prazáklad v konstrukcích založenejch na různejch doplňovačkách, kde část jsou dohledatelný fakta a část fabulace, který pak dohromady složí tu nevyvratitelnou pravdu. To, že se sviňárny dějou na obou stranách je jasný, ale i tak asi každej soudnej člověk dokáže podvědomě vyhodnotit, která strana je tím lotrem a která tím hodnějším. Já taky nedám sousedovi v neděli ráno preventivně pěstí, protože vím, že mi za chvíli začne dělat za plotem bordel se sekačkou, zrovna když piju na svý zahradě kafe a kochám se tím klidem, přitom bych mohl tvrdit, že je to legitimní, protože to prostě objektivně ohrožuje moje duševní zdraví.

  • Dát hlas 3
  • Hlasovat proti 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dame Gazu.. treba se neco dozvim.. ukrajinske bio lab nejsou uz moc aktualni, snad ani na dezinfo scene.. tim nechci rict, ze mladej Biden nebere drogy...

1. Fakt jsem netusil, ze Palestinci maji svoji vypravu na Olympiade.. tak je to narod a samostatny stat nebo ne? Zatim jsem zil s tim, ze to jsou bezni Arabove, ktere nechteji ani v Egypte a kteri jsou schopni se pomlatit mezi sebou (14 jejich frakci jednalo v Cine?)

2.kde je hranice mezi opravnenou valkou (a mstou) za utok 7.10.a co je uz moc? Ma se to merit v poctu mrtvych (kteri se navic tezko overuji a kdyz protistrana neni regulerni armada).. nebo jde pro o obe strany o takovou otazku preziti, ze fakt jde jen o konecny cil (trochu nestastne slovni spojeni)... tady muj vlastni kompas tak nejak ztroskotava... je situace opravdu postavena tak, ze pokud nyni izrael ukaze slabost, tak se na nej vsichni sesypou... (kolik byl ten pomer v regionu - 6 mio zidu vs 400 mio arabu?) ..ze proste nesmi ani nemuze uhnout...?






Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...