lamizol Odesláno 19. května Nahlásit Odesláno 19. května https://www.novinky.cz/clanek/domaci-snemovni-vybor-doporucil-pavlovi-vyznamenat-zemana-40578938#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=abtest302_asistent_url_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz Snad někdo konečně ocení kvality Miloše a dá mu metál. Já myslim, že by to vod Pítrse bylo hezký, a i by možná urval nějakýho bodíka pro příští prezidentský volby
African Odesláno 21. května Nahlásit Odesláno 21. května Paráda, já bych mu dal ještě tučné odškodné Čekám na vládu, která s těmito zdrogovanými šmejdy na silnicích pořádně konečně zatočí... https://www.novinky.cz/clanek/krimi-policiste-napalili-zdrogovanemu-ridici-kauci-a-kdyz-nezaplatil-odtahli-mu-auto-soud-jejich-postup-rozmetal-40578134#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest302_asistent_url_varCC&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
ATOM Odesláno 21. května Nahlásit Odesláno 21. května @African neblazni, zakony, to jsou podruzne zalezitosti. Dulezite je, kdo pojede na summit ! 1 1
Micey Odesláno 21. května Nahlásit Odesláno 21. května On je ten clanek teda nejak divne napsanej, ale podle me je celkem zasadni to, ze to zabaveny auto udajne nepatrilo tomu zdrogovanymu joudovi, ale nekomu jinymu. Pak tezko zabavovat, jak to tak chapu. 1
African Odesláno 22. května Nahlásit Odesláno 22. května 10 hours ago, Micey said: On je ten clanek teda nejak divne napsanej, ale podle me je celkem zasadni to, ze to zabaveny auto udajne nepatrilo tomu zdrogovanymu joudovi, ale nekomu jinymu. Pak tezko zabavovat, jak to tak chapu. Tento člověk, kterého chytají na drogách a bez řidičáku za volantem stále dokola má sedět a ne čekat na to až někoho zabije...jednoduché. U nás stejný týpek, který jak dožka jezdil dnes a denně nakonec zabil autem dva kluky Já opravdu kdykoliv se vrátím třeba z Rakouska, tak si vždycky uvědomím jaká to tady je džungle na těch silnicích. Už i ty polínka s tím tam tedy řádně zatočili 1
Prochy68 Odesláno 22. května Nahlásit Odesláno 22. května Vsechno rozprodat a skoncit s holou prdeli. https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika-babis-rekl-ze-stat-uvazuje-o-prodeji-explosie-40579463#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
African Odesláno 22. května Nahlásit Odesláno 22. května 13 minutes ago, Prochy68 said: Vsechno rozprodat a skoncit s holou prdeli. https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika-babis-rekl-ze-stat-uvazuje-o-prodeji-explosie-40579463#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz V dnešní době válečné mi to případne jako docela šílený nápad
paro Odesláno 24. května Nahlásit Odesláno 24. května Jenže tohle jeho elektorátu nevysvětlíš. Dokonce i u nás na klinice jsou jedinci, kteří/které mu to tam hodili. Zajímavé je, že jsou to většinou odboráři. Ptal jsem se, jestli hospodaří doma stejně, jako Bureš s Venezuelou. Tak prej je to něco jiného. Já už fakt do dnešní doby nepatřím Sent from my iPad using Tapatalk 1 1
Jeronimo Odesláno 24. května Nahlásit Odesláno 24. května Dost možné, že to bude úlitba Macronovi, protože Babišovi ve Francii reálně hrozí proces s jeho prádelnou peněz.
Prochy68 Odesláno 24. května Nahlásit Odesláno 24. května Prodame vlastni fabriku na trhaviny s agrumentem, abychom mohli dat penize na zbrojeni. Tvl to nevymyslis, a jeste si na zaver zatleskame... 2
Josef01 Odesláno 24. května Nahlásit Odesláno 24. května Každopádně je jasné, že to bude nějak navázáno na Babiše. Staří Římané měli zásadu: „Cui bono?“ – „Komu to prospívá?“ (nebo „Kdo z toho má prospěch?“). Bylo to praktické vyšetřovací pravidlo: Když se něco špatného děje (zločin, změna, chaos), první otázka by neměla být jen „kdo to udělal“, ale kdo na tom vydělává – finančně, politicky nebo mocensky.
Conrad Odesláno 24. května Nahlásit Odesláno 24. května (upraveno) V 22. 5. 2026 v 14:47, African napsal: V dnešní době válečné mi to případne jako docela šílený nápad To je zcela jistě šílený nápad,ale také jsme po roce 1989 rozprodali co jsme jen trochu mohli,banky,průmysl, zvlášť zdařilé bylo Vodní hospodářství kdy jsme si nechali infrastrukturu a prodali provoz takže nám teď v podstatě patří pár kadibudek.Nejsem ekonom jen vycházím z toho že dobrý hospodář prodává sklizeň ale ne půdu. Upraveno 24. května uživatelem Conrad 4
Prochy68 Odesláno 24. května Nahlásit Odesláno 24. května Tim spis by si z toho mohli vzit ponauceni a ne udelat stejnou pitomost na druhou.
Josef01 Odesláno 24. května Nahlásit Odesláno 24. května Oni nedělají pitomost, dělají to, co je pro ně výhodné. V dnešní době přece nikdo nemůže věřit tomu, že je tady vláda od toho, aby se starala o občany. V první řadě se stará sama o sebe. O běh státu se starají úředníci, kteří si poradí i bez vlády
Micey Odesláno 24. května Nahlásit Odesláno 24. května (upraveno) Simvas na nejakou vyrobu vybusnin sere pes, hlavne at si nechaj ten hotel ve Varech, toe strategicky! Upraveno 24. května uživatelem Micey
Prochy68 Odesláno 24. května Nahlásit Odesláno 24. května před 52 minutami, Josef01 napsal: Oni nedělají pitomost, dělají to, co je pro ně výhodné. V dnešní době přece nikdo nemůže věřit tomu, že je tady vláda od toho, aby se starala o občany. V první řadě se stará sama o sebe. O běh státu se starají úředníci, kteří si poradí i bez vlády Nasilidi by te hnali s timhle nazorem
Josef01 Odesláno 24. května Nahlásit Odesláno 24. května Plně to chápu, 40% lidí u nás žije v bludu a podle toho volí...
Jehlan Odesláno 28. května Nahlásit Odesláno 28. května V 24. 5. 2026 v 7:58, Prochy68 napsal: Prodame vlastni fabriku na trhaviny s agrumentem, abychom mohli dat penize na zbrojeni. Tvl to nevymyslis, a jeste si na zaver zatleskame... To je jako prodat sousedovi sad a pak si za ty peníze u něj kupovat jablka.
petr_cha Odesláno 28. května Nahlásit Odesláno 28. května Jednou takhle ve skole... :-)https://www.blesk.cz/clanek/regiony-ostrava/840401/skandal-na-skole-v-doubrave-zfetovaneho-skolnika-zbil-zfetovany-reditel.html Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Conrad Odesláno 28. května Nahlásit Odesláno 28. května před 20 minutami, petr_cha napsal: Jednou takhle ve skole... https://www.blesk.cz/clanek/regiony-ostrava/840401/skandal-na-skole-v-doubrave-zfetovaneho-skolnika-zbil-zfetovany-reditel.html Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Vskutku Schola ludus
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se