Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Na tom mi sere jedna věc.

Vedoucí pedagožka ateliéru Nových médií 2 na Akademii výtvarných umění v Praze,

Akademie výtvarných umění v Praze (AVU) je veřejná univerzitní vysoká škola a je nejstarší uměleckou školou v českých zemích.

 AVU je zároveň i významnou kulturní institucí, která se v duchu tradic spolupodílí na formování a rozvoji kultury a společnosti.

Ať si exhibuje kdo chce jak chce,  když je to ve společnosti sobě podobných, ale proč na to mám přispívat z daní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Conrad napsal:

Na tom mi sere jedna věc.

Vedoucí pedagožka ateliéru Nových médií 2 na Akademii výtvarných umění v Praze,

Akademie výtvarných umění v Praze (AVU) je veřejná univerzitní vysoká škola a je nejstarší uměleckou školou v českých zemích.

 AVU je zároveň i významnou kulturní institucí, která se v duchu tradic spolupodílí na formování a rozvoji kultury a společnosti.

Ať si exhibuje kdo chce jak chce,  když je to ve společnosti sobě podobných, ale proč na to mám přispívat z daní?

No vzhledem k celkovymu podilu na spotrebovanych danich me mnohonasobne vic sere neefektivni statni a uredni aparat a procesy ve statni sprave.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechtěl jsem tomu věřit, ale podíval jsem se na jejich stránky

LGBT AGENDA V NĚMECKU UMOŽNILA OTEVŘENÍ HOMO-ŠKOLEK S PODPOROVATELEM PEDOFILIE V JEJICH ČELE

KITA
Ab voraussichtlich März 2023 eröffnet der Lebensort Vielfalt am Südkreuz. Auch zwei Kindertagesstätten für 90 Kinder werden öffnen.

Über uns


WARUM DIESE KITAS? In Berlin kann man als LSBTI* zwar gut leben und arbeiten. Trotzdem tun sich viele Schulen und Kindertagesstätten noch schwer, wenn es um Homosexualität und Trans- sowie Intergeschlechtlichkeit in Verbindung mit Kindern geht. Das wollen wir nun ändern. Wir gehen davon aus, dass man nicht „lesbisch, „schwul“, „bi“ „trans“ oder „inter“ gemacht, sondern so geboren wird.

Das Thema LSBTI* ist kein exklusives Thema nur für Erwachsene – die eigene Identität, eigene Wünsche und Vorstellungen vom Leben, vom Lieben, von Freundschaft und Partnerschaft gehen alle an, auch die Kleinsten unter uns. Sie auf ihrem Weg zu bestärken und zu fördern ist unser Wunsch und Ziel.

WAS IST DAS BESONDERE AN UNS? In erster Linie wollen wir allen Kindern ein unbeschwertes und angenehmes Umfeld bieten: Hier sollen sie gemeinsam spielen, essen und mit Respekt für Mensch und Natur aufwachsen. Darüber hinaus möchten wir, dass die Kinder andere Lebensweisen und -welten kennenlernen. Erzieherinnen und Erzieher, die selbst LSBTI* sind, werden hier als selbstverständlicher Teil der Kitas und somit der Gesellschaft wahrgenommen. So hoffen wir, Vorurteile abbauen zu können und auch den einzelnen Kinder, die sich später eventuell als LSBTI* „outen“ den Weg in die Selbstverständlichkeit ihres Andersseins zu erleichtern.

WER SIND WIR? Die Schwulenberatung Berlin unterstützt seit über 40 Jahren LSBTI* mit Schwierigkeiten und bei sozialen, psychischen, körperlichen oder geistigen Beeinträchtigung . In unseren Wohnprojekten und Beratungsstellen betreuen wir Menschen allen Alters, die sich selbst als LSBTI* bezeichnen. An vier Standorten in Berlin arbeiten bei uns über 180 Menschen aus unterschiedlichen Kulturen. Das Konzept für unsere Kitas wurde mit der Senatsverwaltung für Jugend, Bildung und Familie abgestimmt.

SPIELEND VIELFALT ERLERNEN Das Team setzt sich aus Kolleg*innen zusammen, die vorwiegend selbst der LSBTI* Gruppe angehören und damit der Vielfalt ein Gesicht geben. Darauf achten wir auch bei der Auswahl von dementsprechenden Spiel- und Arbeitsmaterial

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Conrad napsal:

Nechtěl jsem tomu věřit, ale podíval jsem se na jejich stránky

LGBT AGENDA V NĚMECKU UMOŽNILA OTEVŘENÍ HOMO-ŠKOLEK S PODPOROVATELEM PEDOFILIE V JEJICH 

 

Tak toto je skutočne do grcu🤮smerovanie tohoto sveta sa mi čím dalej menej prestáva páčit🫣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jste zmateni oba. Precti si, cos napsal, nedava to smysl. Ale stejne ti odpovim, bo chapu, cos tim chtel rict...

Vychovatelka v jeslich at je klidne lesbicka komunistka, to samo o sobe moje dite nijak negativne ani pozitivne ve vyvoji neovlivni. Jenom nechapu, co ma byt vychovneho na tom konceptu, kdy pres 50% vychovatelu patri do skupiny, ktera ve spolecnosti predstavuje par % (drive se rikalo 4, mozna je to dneska vic). Ruznorodost kultur nebude asi jedina vec, kterou timto chteji propagovat/docilit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Ajaj napsal:

Teď jsem zmatenej já, nebo Frantík. Anebo jsem to všechno blbě pochopil. Měl jsem za to, že Gustaf reaguje na tu školku v Berlíně. Ne na paní kroutící prsem a vyučující na AVU…

:-)))) Ja reagoval v rychlosti. Ale i zakladatele homoskolek nejsou úplně v cajku 🙂 

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Potkan- a to já zase ideu toho konceptu chápu, i když si myslí, že je to chujovina. V Berlíně je silná lgbt komunita, kde věřím, že někteří rodiče mohou mít obavu, jak na jejich dítě bude okolí reagovat. Tudíž tuto školku uvítají. Na druhou stranu nechápu, kde na to chtějí sehnat personál, když nedostatek učitelů do “normálních” školek je už teď dost velký problém. Z tohoto důvodu je to pro mě chujovina. Z čistě implementace business modelu.

Co mě ale zvedlo tlak, je označení dětí jako “malý devianti” jen kvůli faktu, že pochází z homo rodiny nebo je bude vyučovat lesba.

Ale jak jsem psal, možná jsem to špatně pochopil a Gusta reagoval na kroutící prso. Čímž se veřejně kaju a omlouvám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne ti Gustovi devianti taky prisli jako silny kafe, to nekomentuju. Ale na rozdil od tebe porad nechapu, proc by melo byt nutne deti nejakym smerem cilene ovlivnovat, kdyz evidentne "In Berlin kann man als LSBTI* gut leben und arbeiten". To jako v "normalnich" jeslich nemuzes dite naucit byt tolerantni k ostatnim? Na to potrebujes personal s definovanou sexualni orientaci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se podívám na mé poslední příspěvky zde nenapadá mě nic, než si vzpomenout na Hamleta

Doba vymknutá z kloubů šílí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Potkan Tak s tou výchovou k tolerancii (akejkoľvek) je to pri mentálnom nastavení personálu slovenských škôlok aj škôl dost tristné. V Nemecku to asi bude podobné (neviem, tipujem), tak sa to týmto spôsobom snažia riešiť.

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Mi to prijde, ze tem co se oznacuji za "heterosexualni bile muze" sploucha na majak uplne stejne jak tem nejvic progresivistum na twitteru... 

Obecne mi ty univerzity vubec nevadi, naopak si myslim, ze to k tomu patri. Ruznorodost je fajn. Krom nacku, komunistu a rasistu to jsou svine. Taky neni treba mit jasny postoj a nazor uplne na vse....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...