Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, warann napsal:

Náhodou jsem se zrovna dočetl, že by to byl nejlepší prezident po Masarykovi. To mě dost uklidnilo.

"Z osob zběhlých v podnikatelském prostředí se rozhodl Babišovi vyjádřit důvěru majitel firem Hollandia a Hopi František Piškanin. „Asi ten nejlepší po Masarykovi, kterýho jsme kdy měli."

https://www.blesk.cz/clanek/volby-prezidentske-volby/732382/tym-babis-expremiera-podporuje-zeman-kolegove-ci-kadernik-a-co-zname-osobnosti.html?kapitola=2674987

 

Piškanin z Klášterce n.O. je neskutečný howado a díky Babišovi zbohatl. Tak tady někde hledej souvislosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K prezidentským volbám a průzkumům veřejného mínění:

https://www.idnes.cz/volby/prezidentske/2023?t=prehled

Když se místo mediànu podíváte na výsledky průzkumů jednotlivých agentur a uvidíte ty rozdíly, začnete pochybovat jak o metodice průzkumů, tak o objektivitě agentur. A je otàzkou, zda má medián vytvořený na základě pochybných vstupů vůbec nějaký smysl, kromě mediálního ovlivňování voličů před volbami. Tohle mě při každých volbách vytáčí. 

Edit: navíc se pracuje s průzkumy dělanými v listopadu, prosinci, ale třeba také už v červnu...

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel, statistika je jen přesný souhrn nepřesných čísel.

Také si pamatuji jak můj učitel, pan Docent Blekta jednou v nadsázce  prohlásil. Dejte mi výsledek který chcete a já vám k němu udělám statistiku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slavný "bonmot" o důvěře jen ve statistiky které si sám zfalšoval ve své době nepronesl nikdo menší než ministr propagandy Goebbels - a bylo to na adresu Winstona Churchilla :whistle:

Koblihářovi novinářští manipulátoři postup "kterak udělat z prdu kuličku" moderněji nazývají "mediální spin" - přičemž po čerstvých provarech z posledních týdnů (žaludeční mléko, blekotání u soudu) je čekají hodně těžké noci, aby potenciální voliče pomocí půl roku starých selektivních statistik utvrdili, že ten jejich prolhaný huncůt má šanci dostat se aspoň do druhého kola - a že aby pak měl aspoň nějakou šanci, musí proti němu stát "mediálně snadno odstřelitelný nýmand" jako Nerudová. Bohužel, po story co jsem si včera večer o jejích "manažerských postupech" vyslechnul od osoby z vedení hnojárny se (na rozdíl od kolegy @sibirnaya) dnes už naprosto seriózně obávám, že její jedinou relevantní kvalifikací pro přesun z akademické sféry do politiky je ona zmiňovaná vagína. A zjevně i proto se teď mediální mrdky z obou stran můžou přetrhnout v její "podpoře" - protože kampaň "Bureš vs Bureš v sukni" oběma stranám slibuje "mnohem vyrovnanější a reklamně atraktivnější duel", než kdyby se měl Andrejko před kamerama zbrkle přehrabovat složkama, co mu Prchal nachystal na Pavla... :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem dočet Šídla.:-)

Hádejte, kdo by měl na nějaké debatě odpovědět na pár otázek a přesně tyto, by mu zřejmě mohli dělat problém a krom poklábosení s triem Juchelka, Bobo, Kuřbuřt X  na před prezidentské debaty nechodí?

Jinak mě rozesmál, jak navážno řekl u soudu, že by ho syn mohl i zabít.

 

Jak se jmenují vaši švýcarští spolužáci, kteří vám v 90. letech půjčili na ovládnutí Agrofertu?

Je ještě někdo z nich naživu?

Jaká byla nejčastější příčina jejich úmrtí?

Myslíte, že lze za součást „polistopadového kartelu“ označit podnikatele, který chodil dlouhá léta s politiky na tenis, přijímal pozvání na jejich svatby a v době jejich vlády se stal ze subalterního úředníka Podniku zahraničního obchodu dolarovým miliardářem?

Se kterými zeměmi sousedí Česká republika, tolerance plus minus šest zemí?

Jak dělá kravička?

Jaká je vaše nejoblíbenější kniha?

Kdy jste naposledy četl jakoukoliv knihu?

Četl jste někdy nějakou knihu?

Stál jste někdy ve frontě v zoo na krmení ovcí a napadlo vás, že by bylo dobré si podobnou atrakci pořídit na vlastní chalupě?

Víte, komu patří Farma Čapí hnízdo?

Lze společnost Agrofert označit za malou či střední firmu?

Ochutnal jste někdy toustový chléb společnosti Penam vyrobený na „inovativní lince“, na niž vaše společnost obdržela dotaci 100 milionů korun, aniž by někdo tušil proč?

Ochutnal jste někdy nějaký z výrobků potravinářské divize společnosti Agrofert?

Na jaké žijeme planetě?

Kde je Faltýnek?

Kam jezdí vaše děti na prázdniny?

Víte, kde je Krym?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je úroveň- Pavlova manželka podplukovnice v debatě na DV TV I když by to řekla proč s tím potencialni první dáma leze do  TV

Debatu otevřela otázka, jaká byla reakce na partnerovo rozhodnutí jít do boje o Hrad. „Od začátku nepochybuji o tom, že to bylo správné rozhodnutí,“ uvedla Pavlová. Diváky značně pobavila tím, že když jí manžel kandidaturu oznámil, také se ho zeptala: Jestli ses neposral. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Conrad napsal:

To je úroveň- Pavlova manželka podplukovnice v debatě na DV TV I když by to řekla proč s tím potencialni první dáma leze do  TV

Debatu otevřela otázka, jaká byla reakce na partnerovo rozhodnutí jít do boje o Hrad. „Od začátku nepochybuji o tom, že to bylo správné rozhodnutí,“ uvedla Pavlová. Diváky značně pobavila tím, že když jí manžel kandidaturu oznámil, také se ho zeptala: Jestli ses neposral. 

Sorry kamaráde, ale ty fandíš koblihářovi ? 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, long napsal:

Sorry kamaráde, ale ty fandíš koblihářovi ? 🙂

Nechápu tvoji úvahu,  to že podle mého názoru by potencialni první dáma při veřejném vystoupení neměla používat výrazy z bufetu ARMY není fandění Babisovi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, geometr napsal:

Ty těma interpunkčníma znamínkama hodně šetříš.

:notworthy:Sorry,blbě se mi píše z mobilu. Rychlost odpovědi na zcestnou úvahu, byla na úkor kvality.

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Conrad napsal:

To je úroveň- Pavlova manželka podplukovnice v debatě na DV TV I když by to řekla proč s tím potencialni první dáma leze do  TV

Debatu otevřela otázka, jaká byla reakce na partnerovo rozhodnutí jít do boje o Hrad. „Od začátku nepochybuji o tom, že to bylo správné rozhodnutí,“ uvedla Pavlová. Diváky značně pobavila tím, že když jí manžel kandidaturu oznámil, také se ho zeptala: Jestli ses neposral. 

Me to teda přijde super. Je to lidsky a přirozený. Takže za me palec nahoru a můj hlas urcite ma!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, safi napsal:

Blbej dotaz: Když Vrabel na veřejných shromáždění otevřeně hlásá, že by s pomocí soukromé armády udělal státní převrat... neměl by už být minimálně v cele předběžného zadržení? 

Myslím, že tam nepatří, spíše na uzavřené oddělení psychiatrické léčebny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...