Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Na té "Superdebatě" mi vadilo to, že kandidáty na prezidenta/ku rozdělili na dvě sekce. Jedni v průzkumech jasní tři favoriti a potom ti ostatní. Prostor k diskuzi by měl být pro každého kandidáta stejný, bez ohledu na zaplacenou agenturu. Je to můj subjektivní názor. Ale to by mě u "nezávislé" ČT ani nemělo překvapovat, že vytvořili vlastní pravidla. Hilšer, i když ho moc nemusím, tak to vystihl přesně. 

Politiku moc nesleduji, v rámci zachování jakž takž duševního zdraví, ale tuhle debatu na ČT jsem shlédnul. Dal tomu šanci, ale stále netuším koho volit. 😀 Na každého je špíny min. na půl A4. Na Babiše ještě víc. Díky Středulovi určitě od dnešního dne posílil Babiš, takže to vypadá na druhé kolo agent Pávek a agent Bureš. Toho druhého volit nebudu. Takže já fakt můžu jít až na to druhé kolo 😄. U toho prvního kola nejsem rozhodnutý, uvidím,.. jestli se do konce týdne něco změní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Nj, ale ja mam fakt dilema, komu to hodit. Tedy pro druhy kolo v tom mam jasno, ale pro prvni kolo chci, aby muj hlas dostal ten slabsi z dvojice Nerudova, Pavel, abych napomohl tomu, ze ten stb smejd neproleze do 2. kola. Proste aby to byly dalsi volby, kdy zase on a ta jeho sekta dostanou po koulich. A jednoho krasneho dne se mozna vezmou za ruce a za spolecneho knourani odejdou z  sceny pryc. A za tu dobu se vzchopi nejaka ceska levice a bude trochu normalni politicky stav. 
Ja z toho ano mam fakt duvodnou obavu, ze pokud by se opet dostali k politickemu lizu s moznosti rozhodovat, tak jsou schopni statni kasu opravdu vydrancovat….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deleni na dve skupiny mi teda taky neprislo ok. Divis se odkopal hned na zacatku, to jsem teda cucel. Stredula si pripravil pudu pro politickou budoucnost - odstrihl se od Zemana a zatal slusne do Babise (a do Pavla). Za me dobry, pokud by mel treba postavit na nohy ceskou levici, tak super - je kultivovanej a inteligentni a treba by se diky jeho pusobeni napravila i pravice a vratila se politicky do autenticky pozice. Mno uvidime, jdu odpocitavat hodiny do zitrejsiho verdiktu :).

Upraveno uživatelem skalis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Středula dal bohužel hlasy Koblihářovi. Diviš byl nastřelenej něčím ostřejším, Hilšer fakticky zapadnul a Nerudová mě zklamala svým kuňkáním a odpověďmi s dělením peněz na pětiny s agenturou na které by asi potřebovala svůj deníček a evidentně ji dost chyběl. Fišer za mne OK a má  to v hlavě srovnané.

Dobře, že jsme se podíval a mám to přesně jako @Roman I. tedy již v prvém kolo dát hlas slabšími z dua favoritů tak, aby se do druhého kola koblihář ani nepodíval.

O Baštovi a zbytku netřeba mluvit.

 

Co mně překvapuje v těchto volbách obecně, je faktická absence velké špíny a dezinformací proti Pavlovi a Nerudové, ale uvidíme ještě tento týden. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj problém v téhle volbě je ten, že nebudu počítat plusy jak bych chtěl, ale kdo z kandidátů má méně mínusu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Conrad napsal:

Můj problém v téhle volbě je ten, že nebudu počítat plusy jak bych chtěl, ale kdo z kandidátů má méně mínusu.

No vždyť to je naprosto normální. Je tam kandidátu dost na vyber. Případně  jste měli navrhnout další. Čekání na dalšího Masaryka je zbytečný, žádný kandidát nikdy nebude ideální 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole (omlouvám se), může mi někdo vysvětlit, když vytáhneš takovou kauzu na Babiše, který ať se nám nelíbí sebevíc tak vrcholný politik a svého času premiér, ta kauza dojde až k soudu a výsledek nula. Fakt bych chtěl znát právní náhled na materii případu.

Tohle mě naštvalo ještě o level víc než Baštovi výroky včera v debatě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězem volby prezidenta 2023 se stává duo Šott/Šaroch,

... Andy s Ficem a "lídrem" Evropy Orbánem už jen nastaví zrcadlo.

 ... se to v prdel obrací

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...