Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 18 minutami, Conrad napsal:

Není úspěšná integrace oxymoron?

Není. Řada vice kompatibilnich menšin to zvládla. Dokonce i hodně jedinců z těch méně kompatibilních. Ale obecně to u muslimů v Evropě oxymoron je, to máš pravdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, martar napsal:

Není. Řada vice kompatibilnich menšin to zvládla. Dokonce i hodně jedinců z těch méně kompatibilních. Ale obecně to u muslimů v Evropě oxymoron je, to máš pravdu.

Napsal jsem to chybně nemyslel jsem jiné menšiny např. Vietnamci,ale integraci muslimů. Tedy je islám integrovatelny do jiné společnosti?

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, martar napsal:

Podle me neni. Umirmeni vzdelani muslimove jako jedinci asi jo, islam jako takovy ne. A i umirnenym se klidne muzou narodit deti ktere umirnene nebudou...

Byla to jen řečnícká otázka stejně jako ty si myslím že není. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, safi napsal:

Zajímavá reportáž, která ukazuje, jak je násilí zcela běžnou součástí života v diskutovaném konfliktu.

Mě prostě hlava nebere, že skupinka mladíků na nechráněném prostranství hází kameny na vojáky (kameny schopné zabít), ti pár z nich zastřelí / postřelí a takhle to jde pořád do kola a všem to tam přijde normální a ani se to nedostane do zpráv. Nikdo z nich se nekryje, nikde žádné drama…

Pro nás v evropské realitě je prostě tohle nepochopitelné. 

https://news.sky.com/story/israel-hamas-war-as-protesters-throwing-stones-are-shot-by-israeli-snipers-this-is-part-of-normal-life-for-the-west-bank-12987221

Ber to so značnou rezervou, aj keď autor je dekorovaný novinár. To neboli ostrelovači, a nestrieľali ostrými. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otec žije v Anglii, sestra chodí na školu se spolužáky s muslimským rodinným zázemím, kteří zcela otevřeně (po vzoru svých rodičů) podporují Palestinu a ptají se jí, na čí straně stojí. Kvůli jejímu věku jí táta vysvětlil, jak se věci mají, ale nabádá ji, aby odpovídala, že na žádné straně nestojí a konflikt ji nezajímá (kvůli jejímu bezpečí).  Západní Evropa is fucked, tohle nedopadne dobře.

Upraveno uživatelem exell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, markwagner napsal:

Jak jinak...bc2720b13976457ab0811113969818fb.jpg

Odesláno z mého SM-G781B pomocí Tapatalk
 

Jediné co tomu chybí k dokonalosti je duhová vlajka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, safi napsal:

Já úplně nemám pocit, že by Hamas a LGBT byli schopni společně fungovat na jednom dvorečku.... A to ani v té podobě Liquer a Bacon.....

Tak jsou schopni fungovat. Pokud vím, hází je privazane na zidlich ze střechy na ten dvorecek 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...