Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

EU s okamžitou platností ztrojnásobí objem humanitární pomoci pro Pásmo Gazy, nově to bude 75 milionů eur (1,85 miliardy korun), oznámila von der Leyenová.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, obrbobr napsal:

Tý Lejnový fakt už asi mrdlo 🤮

Vzhledem k tomu,že v Gaze všechny instituce ovládá Hamás nepochybuji o tom,že tyto finance budou použity na nákup balené kojenecké vody.

 

   

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokusím se být slušný: takže ta banda čuráků s ručníkama na hlavách kompletně rozmrdá situaci na blízkém východě a EU jim ztrojnásobí humanitární pomoc. O které i úplně vylízanej sousedovic kokršpaněl ví, že se z devadesáti procent transformuje na podporu terorismu. To fakt nedávám.

  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klidně bych tu podporu zpětinásobil. 

Ale pouze v humanitární pomoci - letecký most a valit jim jídlo, hygienické potřeby a podobný věci, který se posílají do světa, když je průser.

Ale ani euro, ani halíř těm hajzlům co zabíjí děcka a podřezávaj starý lidi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako chapu rozcileni, ale treba pro me jako pro nekoho kdo se v tom proste nedokaze zorientovat (krome toho, ze jsem nastavenej na to fandit jednostrane Izraelcum), dejte mi sem nejakou analyzu, rozbor, hodnoceni, jak moc se ta “humanitarni pomoc” pasmu Gazy transformuje do podpory terorismu.. ja jsem asi nenapravitelnej optimista, ale fakt je to tak ze v ty EK/EU jsou ciste debilove kteri nemaji pojem o mezinarodni politice a o tom, co komu muze pomoci, nebo ze chtej dokonce pomahat Hamasu..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako chapu rozcileni, ale treba pro me jako pro nekoho kdo se v tom proste nedokaze zorientovat (krome toho, ze jsem nastavenej na to fandit jednostrane Izraelcum), dejte mi sem nejakou analyzu, rozbor, hodnoceni, jak moc se ta “humanitarni pomoc” pasmu Gazy transformuje do podpory terorismu.. ja jsem asi nenapravitelnej optimista, ale fakt je to tak ze v ty EK/EU jsou ciste debilove kteri nemaji pojem o mezinarodni politice a o tom, co komu muze pomoci, nebo ze chtej dokonce pomahat Hamasu..?
TvlJako že by do EU někdo poslal faktury za rakety pro Hamás?.To asi není moc jak dokázat a pokud by bylo, tak by EU udělala vše proto aby se to nedostalo ven.Je to úplně stejné, jako s pomocí pro ukrajinu.Jenže tam to aspoň nekončilo u rusů ale v uvozovkách, jen část rozkradli úkáčka v rámci svého koloritu..

Odesláno z mého SM-N986B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, Micey napsal:

Jako chapu rozcileni, ale treba pro me jako pro nekoho kdo se v tom proste nedokaze zorientovat (krome toho, ze jsem nastavenej na to fandit jednostrane Izraelcum), dejte mi sem nejakou analyzu, rozbor, hodnoceni, jak moc se ta “humanitarni pomoc” pasmu Gazy transformuje do podpory terorismu.. ja jsem asi nenapravitelnej optimista, ale fakt je to tak ze v ty EK/EU jsou ciste debilove kteri nemaji pojem o mezinarodni politice a o tom, co komu muze pomoci, nebo ze chtej dokonce pomahat Hamasu..?

Nevidim do toho, ale chapu to takhle: Hamas “ovlada” uzemi, musi pracovat s financovanim infrastruktury, verejnych sluzeb atd. No a kdyz jim cast techto nezbytnejch vydaju vykryje EU, maji vetsi flexibilitu pri nakladani se svymi zbylymi zdroji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@skalis Jasan, jestli je to takhle jednoduchy a bezpodminecny, tak chapu. Lec nechce se mi uplne, jakozto eurohujerovi, verit, ze to je takhle jednoduchy.. ale treba jo, proto sem se ptal.

@Conrad Jo, ale my o nem vime jeste radove vetsi kulovy:)

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...