Přejít na obsah

Záměr prodat Chronomag


Chronomag

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 831
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Taky nemam FCB a uz si ho zakladat nebudu. Moje socialni sit je Chronomag forum. A to doslova. Neni den, kdy bych se netesil, jak zapluju na forum a budu tady brouzdat. Prolezu vsechny vlakna a ctu uplne vsechno. Hned po ranu a i nez jdu spat. Proto se mi libi, ze to forum tak rozrostlo a neni to jen o hodinkach. Je to komunita se vsim vsudy. Cokoli potrebuju prodat, koupit, poradit, apod., vzdy lezu nejdriv sem. Prodejni sekce a hodnoceni clenu je nejvetsi bonus - predstavte si, jak byste prodavali nebo kupovali hodinky nekde na Aukru nebo Bazosi?!?!?! Tam je to samej dement. Tady posilam nekterym clenum prachy uplne v klidu a nekdy i hodinky, i kdyz nemam penize na ucte. Ty vole Sibirovi sem posilal kuryry do Brna a on me zpatky kazdej den v tydnu a u nas na recepci si klepali na celo :-)))) A stejne tak sem se tady inspiroval o autech, Barbour bundach, filmech a serialech, knihach, nožích, apod. Vzdyt to je neuveritelny. Mam tady spoustu pratel, se kteryma se schazim a dokonce i obchoduju. Jsou tady business kontakty. Atd. atd.

Verim, ze forum zustane, tak jak je, at ho koupi kdokoli. Je cela rada moznosti, jak na nas vydelat penize a nemam problem do toho investovat. Za tu radost, kterou z toho mam vic nez 10 let mi to to rozhodne stojí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole fakt se fascinuje jak se nekteri ohani tim chronomag FB, ja tam jsem a obcas si to rad projdu, ale je to defacto takovy vlakno "co mate prave na ruce?", jen na FB. Nic vic. Forum to ani v nejmensim nahradit nemuze :)

Uprimne, kdybych FB nemel, kvuli tomuhle bych ho rozhodne nezakladal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vo vo vo tom to je, mými sociálními sítěmi je tohle fórum a pak ještě jedno olejářské a dvě oplí, k mé spokojenosti to zcela stačí. Na CHMG osobně neznám (zatím) nikoho, na těch ostatních mám pár dobrých kamarádů už několik let. U mě dobrý! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Franta: Chtěl bych být víc, než přitěl Tvůj...můj nos je jak Tvůj raťafák... :-) :-) :-)

Treba s tebou se proste chlastá výborně :-) Bez tohodle fora, bych s takovým řepákem z Karviný nikdy na pivo nešel a vo co bych přišel :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem na knifu a bylo to tam fajn. Pak jsem našel tohle a kvůli širší paletě off topic témat, míň odborným řečem a i lidsky bližším samotným členům jsem tu zůstal.

No a jak psal Franta... protočil jsem tu hafo peněz a hodinek bez jedinýho zádrhele, našel jsem tu radu od hodinek po pračku, několikrát získal pomoc a snad jí i párkrát poskyt sám a hlavně našel jsem tu lidi, který mam rád.

Kam se sere nějakej fejsbůk nebo striktně topicový fóra...

 

edit: fakt je, že kde jinde hipsterskej markeťák slávista zachlastá se sparťanem z karviný, než díky fóru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vo vo vo tom to je, mými sociálními sítěmi je tohle fórum a pak ještě jedno olejářské a dvě oplí, k mé spokojenosti to zcela stačí. Na CHMG osobně neznám (zatím) nikoho, na těch ostatních mám pár dobrých kamarádů už několik let. U mě dobrý! :)

 

 

Olejarske forum? To me zajima.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je tu jak zaverecny dil Dallasu, potoky slz, i to nezatvrzelejsi srdce hornikovo mekne. Ale mate recht. Uplne jsem zase dostal zizen!

 

 

To Franta: Chtěl bych být víc, než přitěl Tvůj...můj nos je jak Tvůj raťafák... :-) :-) :-)

 

 

Treba s tebou se proste chlastá výborně :-) Bez tohodle fora, bych s takovým řepákem z Karviný nikdy na pivo nešel a vo co bych přišel :-)

 

 

Byl jsem na knifu a bylo to tam fajn. Pak jsem našel tohle a kvůli širší paletě off topic témat, míň odborným řečem a i lidsky bližším samotným členům jsem tu zůstal.
No a jak psal Franta... protočil jsem tu hafo peněz a hodinek bez jedinýho zádrhele, našel jsem tu radu od hodinek po pračku, několikrát získal pomoc a snad jí i párkrát poskyt sám a hlavně našel jsem tu lidi, který mam rád.
Kam se sere nějakej fejsbůk nebo striktně topicový fóra...

edit: fakt je, že kde jinde hipsterskej markeťák slávista zachlastá se sparťanem z karviný, než díky fóru...

 

 

Amen vole :-) Presne tak.

 

 

Jasně, brouku. :-)

Já bych taky na borce z Karlína těžko narazil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...