Přejít na obsah

Vulcain Aviator Cricket GMT


martar

Doporučené příspěvky

Video s ukázkou nastavování strojku i budíčku a natahování obou pérovníků. Neznám pravidla YouTube, doufám, že tam nebude vadit ta reklama na StrapShop, všiml jsem si jí až při exportu :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď jsi mne dostal. Nevím. Ona stejně výslovnost názvů švýcarských manufaktur mívá několik verzí, vzhledem k bi- až trilinguálnímu chatakteru regionu. Sám říkám Vulkejn, ale to asi moc dobře nebude :) někde tady na fóru byl odkaz na stránky, kde se řeší výslovnost jmen výrobců hodinek včetně audiozáznamu, ale nemůžu to zaboha najít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frostie, děkuju, od teď už jedině Vulkén. Le Locle leží ve frankofonním kantonu Neuchâtel, takže je to asi nejkorektnější výslovnost.

 

(Vulkén podle vzoru Galén; ještě že jsem fanda Čapka)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přesně proto nedělám žádný recenze. když totiž něco dělám, tak se snažím to udělat pořádně, ale tak jako ty bych to prostě neuměl a nebo na to nenašel dost trpělivosti a tak se do toho radši ani nepustím. Tím se snažím říct, že máš můj obdiv a děkuji za výbornou a nebál bych se říct profesionální recenzi. Pěkně jsem si početl a zase jsem se dozvěděl spoustu informací. Fotky taky výborný!

Myslím, že i Bert může být rád za první recenzi po změně majitele. Tenhle směr se mu musí líbit. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Vulkejn zcela jistě ne, protože to nenavazuje ani na jeden z úředních jazyků v CH. Podle Fr asi Vulkén. Jinak recenze parádní a hodinky ještě hezčí. Díky

Frostie, teď mi došlo, že jsme zapomněli na jazyk amerických prezidentů, který je také neodmyslitelně se značkou spjat :) Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, vlastně. Máš pravdu. Nevím, zda existuje us prezident, který by nenosil Vulcainy

:D vsadím se, že minimálně 25 amerických prezidentů (Washingtonem počínaje a McKinleym konče) Vulcainy nenosilo, a mezi těmi pozdějšími by se možná taky našly výjimky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D vsadím se, že minimálně 25 amerických prezidentů (Washingtonem počínaje a McKinleym konče) Vulcainy nenosilo, a mezi těmi pozdějšími by se možná taky našly výjimky.

Byli míněni ty novodobí, řekněme od 1918 cca

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, Frostie, byl tam vytlemenej emotikon :) Docela by mne zajímalo, jestli je měl někdo z prezidentů před rokem 1947 nebo zda začala být značka pro politiky v zámoří zajímavá jen díky alarmu. Z novodobých prezidentů bych si tipnul, že je neměl Kennedy (v opačném případě by se PR Vulcainu o tom nezapomnělo zmínit), a nejsem si jist s Bushem "Timex" Juniorem.

 

Tady je článek o hodinkách poválečných US prezidentů:

https://blog.crownandcaliber.com/watches-worn-u-s-presidents/

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...