Přejít na obsah

Fešn okno strejdy Clockyclocka


Hector

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Naši filharminici prej mají (měli?) takovej jízlivej komentář, když si někdo zapomněl k tomu fraku přinýst pořádné fusekle, resp. podkolenky: - Koncert dobrý, ale bylo vidět maso.

Z tohodle by normálního filharmonika musel trefit šlak!

 

Jsem teď byl dva dny v Bratislavě, tam obyvatelstvo není tak zaostalé jako u nás v Pze, pidiponožek k obleku plno!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozno sa mylim ale podla protokolu nosit do obleku topanky bez ponoziek je totalne modne faux pa

Pokud ale ohrneš nohavice do půlky lytek tak už je to IN

Jo a taky něco přidám na uvítanou .....

post-23865-0-14858800-1531306706_thumb.jpeg

post-23865-0-46475200-1531306758_thumb.jpeg

post-23865-0-98665700-1531308562_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Barevně mi to připomíná jistý vizuálně předmětný kontrapunkt z té známé paranoické kompozicefamózního Salvátora Dalí. Máte taky takový dojem?

 

tak kontrapunkti to dozajisté jsou, všichni dojednoho..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První fotka cool dandies....druhá fotka Neofashion club Tel Aviv..../zcela mimo mísu - na druhé fotografii druhý gentleman zprava - není to Xenomorfus? Takhle on chodí na ty vandry ne?/.......no a od třetí fotky dál to z 95 musí bejt buzny...pardon extravagantní boys.. :D

:-D

Ted si mne odhalil :-). A vis, co je to za fusku udrzovat v lese ty bile boty? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-D

Ted si mne odhalil :-). A vis, co je to za fusku udrzovat v lese ty bile boty? :-D

Hele sorry, ale kdojinej mě předběhl protože na tebe a na Cegyho jsem si taky vzpomněl ( ale netroufl bych si, protože mi stačí, když mě do zádele pošlou 2 lidi denně :-))).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...